"Собачі посиденьки - про все"

Yura_83

Moderator
Команда форуму
В очередной раз доказывает что эти все законны придумывает, очень нездоровый человек.
По ссылке увидел что с 9ноября нужно выгуливать собак в наморднике. Значит если я буду выгуливать свою собаку без намордника, я должен буду оплатить штраф. А как быть с бродячим собаками, которые реально несут угрозу обществу.
Ця норма стосується для порід " небезпечних", якщо Ваша собака не в списку то не переживайте)).
Тут питання складніше, хто буде це контролювати, на яких підставах і хто саме - метисів буде відносити до списку.
Метис це поняття " розтяжіме"
 

VS1975

Снайпер
Ця норма стосується для порід " небезпечних", якщо Ваша собака не в списку то не переживайте)).
Тут питання складніше, хто буде це контролювати, на яких підставах і хто саме - метисів буде відносити до списку.
Метис це поняття " розтяжіме"
От оце і є вся суть цього питання. Хто і як зможе ( зуміє ) примусити ( переконати) мого сусіда, який утримує кобеля породи Кавказька вівчарка укласти цей договір ? Собака живе у дворі, але буває що і по вулиці бігає. Я сам не був у захваті коли цей кобель почепився мені ззаду на плечі своїми лапищами. Наче і не агресивний, але ж ....
 

ТАР

Снайпер
Доброго здоров'я всім!Завели цуцика англійського кокер спаніеля), ініціатором був не я , і взагалі мені було все одно)) тож в цілях економії був придбаний без документів. Так як живе в хаті, вирішив трохи з ним позайматися і був приємно вражений! Собачка на льоту схватує всі команди , дуже легко піддається дресируванню . Почав виводити на вулицю , під снігом по двору ховаю заячі лапи і крила качки, все находить і по команді "ко мне" приносить. Бачу , що буде добрий мисливець!) Є два питання, коли собака знаходить яку команду треба подавати щоб вона принесла , бо зараз приносить просто по команді "ко мне"? І друге запитання чи можливо буде зробити на неї мисливський паспорт))?
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
Доброго здоров'я всім!Завели цуцика англійського кокер спаніеля), так як ініціатором був не я , і взагалі мені було все одно)) тож в цілях економії був придбаний без документів. Так як живе в хаті, вирішив трохи з ним позайматися і був приємно вражений! Собачка на льоту схватує всі команди , дуже легко піддається дресируванню . Почав виводити на вулицю , під снігом по двору ховаю заячі лапи і крила качки, все находить і по команді "ко мне" приносить. Бачу , що буде добрий мисливець!) Є два питання, коли собака знаходить яку команду треба подавати щоб вона принесла , бо зараз приносить по команді просто "ко мне"? І друге запитання чи можливо буде зробити на неї мисливський паспорт))?
Команда. Подай, дай... Документы. Если, на неё нет доков, вообще, то законно, нет!!!)
 

ТАР

Снайпер
Команду "АпоЙт" забыли... ;)
Команду апорт я подаю коли граюсь з ним м'ячиком, вперед апорт, ко мне апорт,а от коли шукає заховане крило"яке він не бачив де заховали" постійно підримую його командою шукай і от коли знаходить думаю спочатку казати ко мне подай, ну і через деякий час просто буду казати подай, думаю так буде правильно. Щоб він навчився розрізняти, що від нього хочуть).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Команду апорт я подаю коли граюсь з ним м'ячиком, вперед апорт, ко мне апорт,а от коли шукає заховане крило"яке він не бачив де заховали" постійно підримую його командою шукай і от коли знаходить думаю спочатку казати ко мне подай, ну і через деякий час просто буду казати подай, думаю так буде правильно. Щоб він навчився розрізняти, що від нього хочуть).
Говорите "Дай!", собаки лучше воспринимают короткие, звучные команды.
 

igor21

Слідопит

Зверобой 60

Мисливець
Когда собачка не видела куда упала дичь то подводим максимально поближе к месту падения(желательно против ветра) и дополнительно рукой указываем направление .Посылаем по команде Ищи!(Шукай)!.Во время поиска наблюдаем за собачкой и всячески поощряем ее старания например командой.,Хорошо!Хорошо!Если собачка ненаходит то подходим по возможности поближе к месту падения дичи и всячески помогаем .Самое главное положительный результат ,что в итоге приведет собачку к старанию при поиске дичи или преследовании и нахождении подранка.Если собачка нашла и взяла дичь то хвалим и призываем за собой к месту исходной точки поиска.Так вырабатываеться навык апортировать дичь к хозяину.На месте усадить собачку и похвалить .Только потом команда Дай!.Если собачка спокойно отдала дичь то принимаем и поощряем ,например кусочек сухарика или маленького бублика.Если собачка перевозбудилась или чувствует что птица еще жива и в итоге сжала зубы и не отдает трофей то придерживая правой рукой птицу двумя пальцами левой руки надавливаем на пах собачки.Давить нужно плавно и с наростающей силой-постепенно.После отдачи правую руку с добычей прячем за спину дабы собачка не пыталась повторно схватить ее.Левая рука придержывает спину собаки надавливая на круп чтобы не дать ей возможности подняться.Все эти манипуляции проводяться спокойно без криков и лишних слов.Команду Дай!подают в приказной интонации.Незабываем за все выполненое и правильно сделанное собачкой -поощрение!;)Удачи!
 

ТАР

Снайпер
День добрий! Таке питання) хочу навчити собаку бігати човником, з чого починати? Чи може є якесь відео де пояснюють не поверхнево, а в найтонших деталях. Заздалегідь дякую!
 

VS1975

Снайпер
День добрий! Таке питання) хочу навчити собаку бігати човником, з чого починати? Чи може є якесь відео де пояснюють не поверхнево, а в найтонших деталях. Заздалегідь дякую!
Доброго дня ! Вашого малого вчити ще рано, та і не сезон. Починати потрібно в угіддях де немає ніякої дичини але є достатній рослинний покрив. По цьому питанню є багато літератури ( старої, радянської ) та сучасних відеоуроків. Тільки деякі відео є категорично несприйнятні, навіть шкідливі. Тому потрібно вміти вибрати правильне. Є багато відео саме по дресируванню та натасці спанієлів. З художньої літератури рекомендую П.Ф.Пупьішев " Охота со спаниелем ", Н.А.Валов " На охоте со спаниелем ". Зараз саме час зайнятися дресируванням : розучуванням команд та закріпленням чіткості їх виконання. І готуватися до весняної натаски. Удачі !
 

ТАР

Снайпер
Доброго дня ! Вашого малого вчити ще рано, та і не сезон. Починати потрібно в угіддях де немає ніякої дичини але є достатній рослинний покрив. По цьому питанню є багато літератури ( старої, радянської ) та сучасних відеоуроків. Тільки деякі відео є категорично несприйнятні, навіть шкідливі. Тому потрібно вміти вибрати правильне. Є багато відео саме по дресируванню та натасці спанієлів. З художньої літератури рекомендую П.Ф.Пупьішев " Охота со спаниелем ", Н.А.Валов " На охоте со спаниелем ". Зараз саме час зайнятися дресируванням : розучуванням команд та закріпленням чіткості їх виконання. І готуватися до весняної натаски. Удачі !
Дякую! Пару роликів тільки почав дивитись і зразу вимкнув, думаю краще запитаю). По дресируванню зараз займаємось постійно, так як часу вистачає), основну массу команд слухняності виконує, відточуємо до навиків). Почав виводити на поле , думаю щоб просто так не бігав треба чимось зайняти).
 

VS1975

Снайпер
Дякую! Пару роликів тільки почав дивитись і зразу вимкнув, думаю краще запитаю). По дресируванню зараз займаємось постійно, так як часу вистачає), основну массу команд слухняності виконує, відточуємо до навиків). Почав виводити на поле , думаю щоб просто так не бігав треба чимось зайняти).
Якщо є бажання читати профільну літературу, можу дещо подарувати.
 

Volanat

Мисливець
Доброго здоров'я всім!Завели цуцика англійського кокер спаніеля), ініціатором був не я , і взагалі мені було все одно)) тож в цілях економії був придбаний без документів. .... чи можливо буде зробити на неї мисливський паспорт))?
Это возможно, но будет дороже, чем сразу купить со щенячкой, и в результате будет "нулевка" без права разведения. Я с этой историей сталкивался, со своим первым дратом.
Попробуйте через клубы... Вам нужен просто паспорт...
У меня тогда, в 2010, получилось.
 
Зверху