Собака без документів

Статус
Закрита.

ser

Новачок
Хто підскаже що робити в такій ситуації буду вдячний,рік назад подарували цуценя курца суку ціле літо нею займався і виявилося що собака дуже здібна,цього сезону брав на полювання,дае фору багатьом мисливським собакам з паперами,що робити в такій ситуації до собаки дуже привязався.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Веда писал:
Робіть дозвіл на право полювання.



Порада гарна але не дієва! У нас в країні як завжди Схема є але в дії непрацює! Неможливо зробити такий документ я взнавав у нашому Львівському ФМСУ і КСУ Але це можливо тільки у нас в Львові така задниця у Вас в Черкаса можливо і є така схема! Імхо.




витьок писал:
Шановний Веда. скажіть куди в такому випадку потрібно звернутись?




Рівненський обласний осередок ФМСУ (тел.096-522-35-26)
Рівненськие обласне відділення КСУ 30984611068,+30977688833
http://rovnoksu.com/

ФМСУ - Федерація мисливського собаківництва України
КСУ - Кінологічна спілка України


З повагою!
 

витьок

Мисливець
Щиро дякую за інформацію! Чи не можна такий документ зробити через УТМР?
 

собаколюб

Слідопит
якщо підтвердите породність в трьох різних експертів КСУ, то можна говорити про нульову родословну.
за УТМР процедуру не знаю, а у ФМСУ навряд хто зробить...
 

собаколюб

Слідопит
нульова родословна - для підтвердження породності, врезультаті дозвіл на участь у випробуваннях і в"язки(якщо собака справді така робоча).
а паспорт на мисливську собаку з підтвердженою породністю ніхто немає права не видати... адже це вже тоді МИСЛИВСЬКА СОБАКА...
принаймні мені в Хмельницькому відділені КСУ пояснили так.

відносно непланової в"язки - документів не буде, навіть якщо батьки мають...
 

Russ

Мисливець
Вот Вам!)) Читал, читал тему, а тут пришел Казбек и сказал всем "Все".))) Так чего все? Сделали доки, поделитесь процессом. Думаю многим будет интересно.
 

Brauning

Мисливець
ser;227496 сказав(ла):
Хто підскаже що робити в такій ситуації буду вдячний,рік назад подарували цуценя курца суку ціле літо нею займався і виявилося що собака дуже здібна,цього сезону брав на полювання,дае фору багатьом мисливським собакам з паперами,що робити в такій ситуації до собаки дуже привязався.
Уважаемый ser оставте свои координаты как с вами связатся,постараемся вам помочь в данном вопросе.Можно в личные сообщения.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Brauning писал:
Уважаемый ser оставте свои координаты как с вами связатся,постараемся вам помочь в данном вопросе.Можно в личные сообщения.

Игорь Петрович вы неисправимы,хоть и меняете личины как перчатки!!
 
Статус
Закрита.
Зверху