Снаряжение для охотников, туристов и не только их

Статус
Закрита.

Kr84ever

Новачок
Зимові пончо)) влагостойкий материал? єдиний размер на рост 185см хватит?
 

ТОП71

Мисливець
Добрий день,Хочу замовити у Вас два комплекта дощовикiв Чехословакiя JP75. зимове пончо нiмецькоi армii-1шт, та штурмовый ранець армii схiдноi нiметчини-1шт, Реквiзити для оплаты буд-ласка вiдправте на мобiльний 0951411761 або 0672601860 дякую,
 

AK88

Мисливець
ТОП71;90228 сказав(ла):
Добрий день,Хочу замовити у Вас два комплекта дощовикiв Чехословакiя JP75. зимове пончо нiмецькоi армii-1шт, та штурмовый ранець армii схiдноi нiметчини-1шт, Реквiзити для оплаты буд-ласка вiдправте на мобiльний 0951411761 або 0672601860 дякую,
Зроблено
 

_Alex_

Мисливець
1. Комплект: компактные горелки-печки Бундесвер Natit (аналог печек Esbit) + сухое горючее - ще будуть?
Пончо німецьких прикордонників Bundesgrenzschutz (BGS) з капюшоном? І є ще в наявності?
Пончо астрійської армії ще є?
 

AK88

Мисливець
_Alex_;90416 сказав(ла):
1. Комплект: компактные горелки-печки Бундесвер Natit (аналог печек Esbit) + сухое горючее - ще будуть?
Пончо німецьких прикордонників Bundesgrenzschutz (BGS) з капюшоном? І є ще в наявності?
Пончо астрійської армії ще є?
По порядку:
1. Таких комплектів нема і в найближчий час не передбачається.
2. Без капюшона. В наявності.
3. Пончо австрійської арміцї і не було. Є швейцарське, німецьке BGS і німецьке зимове.
 

ArmagedOFF

Новачок
Здравствуйте.
Хочу приобрести бундесовский складной каримат (новый) и консервный нож P-38. Скиньте в личку реквизиты и условия доставки.
 

AK88

Мисливець
ArmagedOFF;91531 сказав(ла):
Здравствуйте.
Хочу приобрести бундесовский складной каримат (новый) и консервный нож P-38. Скиньте в личку реквизиты и условия доставки.
Зроблено.
Ранці ГДР продані
 

рико

Мисливець
Ранцы ещё будут? И один столовый набор в резерв.Киньте в личьку реквизиты к оплате.
 

AK88

Мисливець
рико;91955 сказав(ла):
Ранцы ещё будут? И один столовый набор в резерв.Киньте в личьку реквизиты к оплате.
Зроблено.

Ранці ще будуть.

Закінчились чеські набори посуду.
 

ArmagedOFF

Новачок
Заказ получил. Мелкое недоразумение оперативно улажено, продавцу спасибо.
 

Анатолий ИЖ-27Е

Мисливець
Здравствуйте ув. АК88. Есть ли в наличие Камуфляж(масхалат): зимовий шнеетарн (Schneetarn)-85грн. и возможен ли пересыл Новой Почтой наложенным платежом? Заранее благодарен.
 
Статус
Закрита.
Зверху