Следы волка на снегу

Shumi

Новачок
Добрый вечер, уважаемые участники форума! Встретил вот такие следы в Карпатах. Длина - примерно 10 см. Склоняюсь к тому, что это следы волка, но не уверен на 100%. Буду благодарен за ваши комментарии. Спасибо

20210104_103421.jpg
20210104_103437.jpg
20210107_191630.jpg
 

Ohotnik47

Слідопит
Що тут коментувати, немає сумніву що це сліди вовка, у вовка як і у лисиці сліди в «ниточку» і по формі точно вовчі
Не завжди в "ниточку."
Буває йдуть кілька шт.по дорозі, граються між собою, відбігають в бік і таке ін.
 

AndreyDruz

Новачок
Всім доброго здоров'я!
Також вважаю, що сліди вовчі. У собаки слід більше в "кулачок" збитий, у вовка витягнутий. І якщо положити бадилинку чи щось інше між верхніми пучками і нижніми, то у вовка вона буде між ними, а у собаки перетне їх.
Десь так.
IMG_20160302_150149.jpg
 

troeshnek

Мисливець
Усім доброго ранку!
Аби не плодити нові теми то викладу сюди. Підкажіть будь-ласка чий це слід.
Фото було зроблено в Чернігівській обл.
IMG_3583.jpg
 

Степанович 2

Снайпер
Всім доброго здоров'я!
Також вважаю, що сліди вовчі. У собаки слід більше в "кулачок" збитий, у вовка витягнутий. І якщо положити бадилинку чи щось інше між верхніми пучками і нижніми, то у вовка вона буде між ними, а у собаки перетне їх.
Десь так.
Переглянути вкладення 634622
Все правильно, це і є основна відміність, яку потрібно знати при визначені сліду.
 

Степанович 2

Снайпер
Скоріш собака. Коли не видно чітко відбитка (чи є сумніви) сліду варто, по можливості, пройтись по ньому і подивитись ще декілька відбитків.
 
Зверху