Скажіть свою думку про ТОЗ-34 зі стволами довжиною 70 см

F777

Мисливець
Пользуюсь 34-кой с 97 года, за время эксплуатации один раз лопнула боевая пружина (пришлось пол дня походить с одностволкой) и один раз сломался правый эжектор, менять тозик не собираюсь.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Пользуюсь 34-кой с 97 года, за время эксплуатации один раз лопнула боевая пружина (пришлось пол дня походить с одностволкой) и один раз сломался правый эжектор, менять тозик не собираюсь.
Довжина стволів?
 

HOWA

Слідопит
Якщо калібр 12 - то ТОЗ-34 легка рушниця 12 калібру, з низькою колодкою та низьким розташуванням стволів. З "флажком" чи розкладання з натисненням на перший спуск, рік виготовлення який?
 

Степанович 2

Снайпер
Полюю з ТОЗ-34 більше 15 років, ніяких проблем не мав. Про дану рушницю маса відгуків, це досить розповсюджена рушниця, дивіться, що берети і буде вам справно служити.
Друге, чи купляв би я її тепер? думаю, що ні, час біжить вперед вимоги і потреби змінюються.
В моєму розумінні, при виборі рушниці тепер, вона має відповідати слідуючим вимогам:
-калібр, попри різні тенденції тепер, все таки 12-й, як самий розповсюджений і заслуговуючий увагу.
-патронник 76 мм, тут диспути йдуть про зміни при полюванні на перо. Дає можливість стріляти, як і сталевим шротом так і патронами з збільшеним тиском, при потребі. Це вважайте основне при виборі тепер.
-довжина стволу 710 мм цілком достатня (і маневреніша, і легша)
-двоствольна чи п/автомат вибір за вами, на одноствольних (якщо це одна рушниця, я б не зупинявся)
-наявність чокових звужень
-не лишнім буде варіант "комбо", два стволи
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ні, паспорта, де вказано довжину стволів саме 700 мм ( а не 700-715).
І якого калібру рушниця?
І фото стволів з рулеткою..
П.С. Теоретично, такі могли бути. Але на практиці-лише 711 і 720 (перших випусків) в 12 калібрі.
 
Останнє редагування:

liubech

Новачок
Ні, паспорта, де вказано довжину стволів саме 700 мм ( а не 700-715).
І якого калібру рушниця?
І фото стволів з рулеткою..
П.С. Теоретично, такі могли бути. Але на практиці-лише 711 і 720 (перших випусків) в 12 калібрі.
ок, по можливості скину
 

liubech

Новачок
Ні, паспорта, де вказано довжину стволів саме 700 мм ( а не 700-715).
І якого калібру рушниця?
І фото стволів з рулеткою..
П.С. Теоретично, такі могли бути. Але на практиці-лише 711 і 720 (перших випусків) в 12 калібрі.
 

Вкладення

liubech

Новачок
Полюю з ТОЗ-34 більше 15 років, ніяких проблем не мав. Про дану рушницю маса відгуків, це досить розповсюджена рушниця, дивіться, що берети і буде вам справно служити.
Друге, чи купляв би я її тепер? думаю, що ні, час біжить вперед вимоги і потреби змінюються.
В моєму розумінні, при виборі рушниці тепер, вона має відповідати слідуючим вимогам:
-калібр, попри різні тенденції тепер, все таки 12-й, як самий розповсюджений і заслуговуючий увагу.
-патронник 76 мм, тут диспути йдуть про зміни при полюванні на перо. Дає можливість стріляти, як і сталевим шротом так і патронами з збільшеним тиском, при потребі. Це вважайте основне при виборі тепер.
-довжина стволу 710 мм цілком достатня (і маневреніша, і легша)
-двоствольна чи п/автомат вибір за вами, на одноствольних (якщо це одна рушниця, я б не зупинявся)
-наявність чокових звужень
-не лишнім буде варіант "комбо", два стволи
Дякую за розширену відповідь. В мене вже є деякий арсенал)) хотів дізнатися саме по стволах 700, не зустрічався раніше з таким і ніколи не полював з короткими. Чи вистачить їх???
 
Зверху