Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

VS1975

Снайпер
Всем охотникам доброго дня . Сегодня позвонили коллеги по охоте. Расстроили конечно. Проезжали мимо перепаханного поля где в воскресенье я добыл с другом по зайчику, теперь там идет культивация, трактора с дисками и бочкой какой-то жидкой гадости культивируют и обрызгивают поле, вонь такая говорят стоит и глаза слезятся. Рядом стоят трактора для посадки озимой. Зайца там уже не будет. Придется искать новые места обитания косого. :(:(
Оце зараз, 20 листопада, стоять трактори з сівалками ? Це мабуть Ваші друзі щось напутали. Я не думаю, що під морози хтось буде сіять озимину. Вона не зійде. А вносить у грунт якусь гадость ( більше всього аміак ) можуть запросто. На жаль :(.
 

Dedushka

Снайпер
Оце зараз, 20 листопада, стоять трактори з сівалками ? Це мабуть Ваші друзі щось напутали. Я не думаю, що під морози хтось буде сіять озимину. Вона не зійде. А вносить у грунт якусь гадость ( більше всього аміак ) можуть запросто. На жаль :(.
На фото с моим отчетом где взяли 2 зайчика видно что поле просто перепахано с травой. Возможно с опозданием и сеять будут озимую. Зачем дисковать и лить удобрение на поля . Позже все будет видно.
 

Panters

Снайпер
Всем охотникам доброго дня . Сегодня позвонили коллеги по охоте. Расстроили конечно. Проезжали мимо перепаханного поля где в воскресенье я добыл с другом по зайчику, теперь там идет культивация, трактора с дисками и бочкой какой-то жидкой гадости культивируют и обрызгивают поле, вонь такая говорят стоит и глаза слезятся. Рядом стоят трактора для посадки озимой. Зайца там уже не будет. Придется искать новые места обитания косого. :(:(
В часи СССР хімікатів і 5-ї частини теперішнього не виливали на поля,
оброблялись усі поля і зайця було як бліх на собаці, а зараз всякою
китайською гидотою засрали всю нашу землю, і надалі прогнози
невтішні:(!
 

Stanislav Fursa

Снайпер
И патроны на голубя уже нужно начинать снаряжать, а то не хватит ))). :D:D
А потом на підході до відкриття, "не знаю зачем, но надо"(с) ще раз крутануть набої штук 100-150, а потом думать "шо тепер оце його робить з ціми набоями, які накрутив раніше і ці теж":D
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Всем охотникам доброго дня . Сегодня позвонили коллеги по охоте. Расстроили конечно. Проезжали мимо перепаханного поля где в воскресенье я добыл с другом по зайчику, теперь там идет культивация, трактора с дисками и бочкой какой-то жидкой гадости культивируют и обрызгивают поле, вонь такая говорят стоит и глаза слезятся. Рядом стоят трактора для посадки озимой. Зайца там уже не будет. Придется искать новые места обитания косого. :(:(
Стосовно аміаку, я ще з відкриття і по цей день бачу на полях білі "розвози" або канавки, навіть як ідеш, дак в деяких місцях тхне аміаком, ні одної пташки не пролетить, ні одної мишки не побачив, пройшовши кілька км, навіть і глазом немає за щось живе зацепитись.
По травили все повним ходом...
 

VS1975

Снайпер
Стосовно аміаку, я ще з відкриття і по цей день бачу на полях білі "розвози" або канавки, навіть як ідеш, дак в деяких місцях тхне аміаком, ні одної пташки не пролетить, ні одної мишки не побачив, пройшовши кілька км, навіть і глазом немає за щось живе зацепитись.
По травили все повним ходом...
Така сама історія: мишей на полях, на яких вносять аміак, немає. Зовсім немає. Зате на людських наділах їх багато. Бо немає ніякої хімії.
 

игрок

Мисливець
Так воно мабуть і є. Будете у наступному році полювать на голубів :).
Яб особо нерадувався після доспівання соняшинку, щоб комбайнам легше молотилось его спалюять чи - то гірбицидом в завишиних дозак, чи ще чимось недалеким родичом (ураган, раундап), і обробляти будуть з самольта якому ще десь треба розвирнутись населений пункт теж підпадає плюс лісопосадки, на 2 чи 3 день соняшник весь чорний і трави в ньому нема, птахи ніякі над полем нелітають, зразу збирають урожай і нам людям на олію, ось такі реалії. Такаж ситуація з пшеницею коли спалюють недогони хімійов а очирети сірниками.
 

Dedushka

Снайпер
И куда смотрит экологическая инспекция. Все травиться, уничтожается все живое. И не кого не штрафуют. А вот когда добудешь зайчика и будешь его нести к машине что-бы взять ручку и вписать в карточку и тебя остановили экологи, сразу штраф выпишут. Переносить дичь без записи приравнивается к браконьерству. Парадокс.
 

Dedushka

Снайпер
А хто машини немає...на мою думку ручку потрібно носити разом з документами і вписувати добутий трофей відразу на місці....і тоді небуде ніяких проблем
З повагою
Носить с собою ручку нужно и не одну. По всех карманах распределить. На морозе очень часто паста замерзает, ручка не пишет)))). :):)
 

ГУЦУЛ 71

Новачок
Можливо і замерзає,але краще мати при собі і цим самим захистити себе в правовому полі перед перевіряючим органом...стосовно того що ручка є але замерзла
 

Dedushka

Снайпер
Можливо і замерзає,але краще мати при собі і цим самим захистити себе в правовому полі перед перевіряючим органом...стосовно того що ручка є але замерзла
То что ручка не пишет это ваши проблемы. Штраф обеспечен. Записи нет, значит браконьер. :):)
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Носить с собою ручку нужно и не одну. По всех карманах распределить. На морозе очень часто паста замерзает, ручка не пишет)))). :):)
Щоб не замерзала ручка, треба її у валянок ховати, там паста аж рідка буде:D
 
Статус
Закрита.
Зверху