Сезонна! Формування цін по регіонах?

senya 2011

Мисливець
Колеги цікавить питання формування цін на відстрільні картки! Чому такі різні ціни, від чого залежить їх формування, фактори які впливають на ціни? Так би мовити моніторинг роботи організації УООР :) Почну з себе : 1.Сезонка - 850грн. 2.Трудоучасть - 720грн. 3.Внески - 350грн. 4.Матроска - 53грн. Вихід: 1973грн.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Колеги цікавить питання формування цін на відстрільні картки! Чому такі різні ціни, від чого залежить їх формування, фактори які впливають на ціни? Так би мовити моніторинг роботи організації УООР :) QUOTE]
На мою думку більшості цін беруться з "справочкика Стеля"
Економічного обгрунтування, там немає.
 
Останнє редагування:

senya 2011

Мисливець
На мою думку більшості цін беруться з "справочкика Стеля"
Також такої думки. Хоча думав можливо від кількості колективів чи в залежності від угідь, шось організація .... (слова з ненормативною лексикою там де крапки).
 

Mykola STARyy

Снайпер
Колеги цікавить питання формування цін на відстрільні картки! Чому такі різні ціни, від чого залежить їх формування, фактори які впливають на ціни? Так би мовити моніторинг роботи організації УООР :)
Арифметика елементарна: бажаний бюджет, ділиться на кількість платників і розкидається на внески, трудоучасть, сезонки.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
я так понимаю в эту цену входит новая тельняшка.а вообще УООР это очень загадочная и глубоко законсперированая организация которой интереснее рекламировать частные угодья чем свои,и как мне кажется что ценами что отношением своим ведут к развалу УООРа и это очень грустно.я начинаю уже подходить к тому что это моя последняя проплата в УООРе,в том году хотел завязать с УООРом но товарищ подбил этот год проплатить и я понимаю что зря повелся.
 
Колеги цікавить питання формування цін на відстрільні картки! Чому такі різні ціни, від чого залежить їх формування, фактори які впливають на ціни? Так би мовити моніторинг роботи організації УООР :) Почну з себе : 1.Сезонка - 850грн. 2.Трудоучасть - 720грн. 3.Внески - 350грн. 4.Матроска - 53грн. Вихід: 1973грн.
Сезонка 560, разовая 160, взносы 330, трудоучастие 120, матроска 50.
 

Konrad

Слідопит
Взносы 500, трудоучастие 300, матроска 30, сезонка по перу 400, разовая по 100 (пух/перо).
Запорожская область.
 

Виталя

Снайпер
Херсонская область,взоносы 600,трудо участие 100,матроска 40,сезонка перо трёх дневка 500,пяти 700.Разовая 100.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А я, вообще, ни взносов, ни отстрелок УООРовских даже не считаю.
По сравнению с чоховскими, охота в УООРе-это ХАЛЯВА!
И радуйтесь, что она, пока, есть.
И молитесь, чтобы она была впредь.
 

Виталя

Снайпер
А я, вообще, ни взносов, ни отстрелок УООРовских даже не считаю.
По сравнению с чоховскими, охота в УООРе-это ХАЛЯВА!
И радуйтесь, что она, пока, есть.
И молитесь, чтобы она была впредь.
Тут с вами не поспоришь.Вы правый на все 100%.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
А я, вообще, ни взносов, ни отстрелок УООРовских даже не считаю.
По сравнению с чоховскими, охота в УООРе-это ХАЛЯВА!
И радуйтесь, что она, пока, есть.
И молитесь, чтобы она была впредь.
Ну-ну. А 700 грн (перо+ пух) слабо.
І це ЧОХ,
 
Зверху