Санепідемстанція міста Дніпропетровська попереджає!

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Не знаю на скільки ця інформація правдива і підтверджена але думаю вартує бути уважним!

Увага!!!

Санепідемстанція міста Дніпропетровська попереджає!
За останні кілька тижнів у Дніпропетровській області спостерігається велике нашестя енцифалітних кліщів.Будьте уважні!Намагайтесь оминати траву та кущі з висотою від 3-10 см. до 1,2-1,5 м. Вдягайте світлий одяг.Якщо Ви відправляєтесь у ліс,щільно заправляйте одяг і користуйтесь захисними засобами.Якщо виявите на тілі кліща,негайно зверніться до лікаря.
p.s..Нещодавно санепідемстанцією,у Дніпропетровській області,було виявлено отрутних павуків "каракуртів".Як відомо,батьківщіною "каракуртів" в Україні є АР Крим.Будьте уважні!

p.p.s..Навіть "каракурти" тікають з окупованого Криму!
 

boroda1977

Мисливець
Не знаю на скільки ця інформація правдива і підтверджена але думаю вартує бути уважним!

Увага!!!

Санепідемстанція міста Дніпропетровська попереджає!
За останні кілька тижнів у Дніпропетровській області спостерігається велике нашестя енцифалітних кліщів.Будьте уважні!Намагайтесь оминати траву та кущі з висотою від 3-10 см. до 1,2-1,5 м. Вдягайте світлий одяг.Якщо Ви відправляєтесь у ліс,щільно заправляйте одяг і користуйтесь захисними засобами.Якщо виявите на тілі кліща,негайно зверніться до лікаря.
p.s..Нещодавно санепідемстанцією,у Дніпропетровській області,було виявлено отрутних павуків "каракуртів".Як відомо,батьківщіною "каракуртів" в Україні є АР Крим.Будьте уважні!

p.p.s..Навіть "каракурти" тікають з окупованого Криму!
лучше б они там оставались и жалили "зеленых человечков"!!!
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko прав очень много клещей с собаки снимаю по 4 штук за выгул о пауках не слышал пока область не маленькая
 

Гусар

Слідопит
Возьмем на заметку. Но пока (лазя по траве и посадкам) не замечал.
 

boroda1977

Мисливець
с собаки пока не помазал мазью,трех штук снял... удивился как сам не прихватил... :confused:
 
Зверху