Самозаряд

Mykola STARyy

Снайпер
Ігор, на А0 скільки дробу порадите? Капсуль 686, Одеський пиж, зірка.
Думаю зарядити 1,9/36.
Рекомендації 1,95/40 (СХ1000), по максимуму не хочеться брати, читав що 1,85/34 слабуватий.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Земляки, славне місто Тернопіль, самі розберуться :D:D:D
Файне, Гена, файне!!:p
Блин, Вам Мельнычук уже проставу должен и не хилую. ))
За те що я пишу що в нього пісочок буває і дріб різних розмірів?
 

KFoR

Зброяр
Ігор, на А0 скільки дробу порадите? Капсуль 686, Одеський пиж, зірка.
Думаю зарядити 1,9/36.
Рекомендації 1,95/40 (СХ1000), по максимуму не хочеться брати, читав що 1,85/34 слабуватий.
З того що я експерементував то в мене 1.9 на 34 з 686 на п/к полетіло 430мс. Але для такою швидкості куча була ще нормальна. Ш-ш без шарика 38грам в 76 гільзі обтюратором пробка 2мм і куля на пижі гуаланді полетіла 380мс. Закриваю тільки зіркою і підкручую. Думаю 1.9 на 36 має бути 400+- тобто те що треба
Зі. А0 повільний порох по комфорту ш-ш на ньому мені сподобалась
 

ATIS

Снайпер
Ігор, на А0 скільки дробу порадите? Капсуль 686, Одеський пиж, зірка.
Думаю зарядити 1,9/36.
Рекомендації 1,95/40 (СХ1000), по максимуму не хочеться брати, читав що 1,85/34 слабуватий.
1,85 х 36 на 688 капсулі, спробуйте має бути гут ;):)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
За те що я пишу що в нього пісочок буває і дріб різних розмірів?


МСВ Мельничук, вона ж "Українська збройова компанія". Є і готові патрони. Де виробництво - велиий секрет.:) Магазин в Тернополі - вул Руська 3. Офіційний представник "Тахо", найширший в місті асортимент патронів, порохів і комплектухи різних виробників. Досить гуманні ціни.

Я стріляв, падає. З МЦ2112 номером 6, 34г на 20-25м навиліт. Осип не дуже, діри є. Одна мішенька збереглася, буду на базі сфотографую.

Маю велике бажання розпотроштити Тахо Град дисперсант№5/32г, по лисці звук як по черепиці, а падати відмовлялась категорично. Від МСВ Мельничук №7/32г - падала справно.

Так, до речі у Мельничука пиж ходить тугенько, а в Тахо ПК падає під своєю вагою.
:)

Песочек, конечно, нехорошо..
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Начитався також про різницю між 686 та 688, і купив трохи "зелених" 688. Попробую допалювати вітчизняні порохи на тих же навісках :)
 

Pashok

Новачок
Шановні мисливці!!! Допоможіть з порадою. Маю картон товщиною 2.1мм.Підскажіть, будь ласка, що краще використовувати як прокладку на порох одну 2,1мм. чи дві загальною товщиною 4,2мм.? З повагою,Паша.
 

василь довжик

Слідопит
Шановні мисливці!!! Допоможіть з порадою. Маю картон товщиною 2.1мм.Підскажіть, будь ласка, що краще використовувати як прокладку на порох одну 2,1мм. чи дві загальною товщиною 4,2мм.? З повагою,Паша.
Краще Рівенський пластиковий обтюратор.В ціну копійок,получите хорошу обтюрацію.
На рахунок картону якщо використовувати з пропковими пижами тоді і однієї достатьно буде.
Але яб вам радив пластик.Ну це моя думка яка базується на власному досвіті.В свій час теж була і бумага і опилочки.Зараз пластик,пропка в +.З.Пв.
 

kef

Зброяр
Шановні мисливці!!! Допоможіть з порадою. Маю картон товщиною 2.1мм.Підскажіть, будь ласка, що краще використовувати як прокладку на порох одну 2,1мм. чи дві загальною товщиною 4,2мм.? З повагою,Паша.

Скажу чесно.Різниці між пластиковим обтюратором та картонними пижами на порох не замітив.Тих декілька швидкостей полету снаряду ролі не грають.Це не гвинторіз з одним снарядом.А сніп шроту ,що має певну віддаль для надійного враження цілі з обмеженим метражем 35...55 м.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Скажу чесно.Різниці між пластиковим обтюратором та картонними пижами на порох не замітив.Тих декілька швидкостей полету снаряду ролі не грають.Це не гвинторіз з одним снарядом.А сніп шроту ,що має певну віддаль для надійного враження цілі з обмеженим метражем 35...55 м.
Бред, провал в скорости на бумаге может быть до ста метров, а это либо промах либо подранок!
 

kef

Зброяр
Бред, провал в скорости на бумаге может быть до ста метров, а это либо промах либо подранок!
Провали - марення бувають в інших ситуаціях.Різниця якщо і є то мінімальна і суттєвого впливу на кінцевий результат пострілу немає.З пластмасами теж бувають нюанси.За 25 років спорядження набоїв різне траплялось.
 

василь довжик

Слідопит
Бред, провал в скорости на бумаге может быть до ста метров, а это либо промах либо подранок!
Сто процентів.Але якщо з пробкою то можливо все нормально.В любому випадку пластиковий обтюратор на першому місці.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Бред, провал в скорости на бумаге может быть до ста метров, а это либо промах либо подранок!
А як же раніше полювали, стріляли, добували? Мається на увазі до появи пластиків, обтюраторів, швидкісних порохів та таке інше.
Доречі, і зараз на картонній прокладці полюють, стріляють, добувають, і причому вдало. Процентів 50 якщо не більше сільських мисливців до цих пір плюються на "пластики" і вдало полюють "по старинці", на картоні, войлоці, а дехто і досі пижує газетами та туалетним папером. А слово "обтюратор" деякі з них навіть не чули. Що не так, де причина???
 

Vov-1

Зброяр
Шановні мисливці!!! Допоможіть з порадою. Маю картон товщиною 2.1мм.Підскажіть, будь ласка, що краще використовувати як прокладку на порох одну 2,1мм. чи дві загальною товщиною 4,2мм.? З повагою,Паша.
Одної досить...На рахунок обтюратора,сутьєвоі різниці не помітив...Хоча в варіанті 206s з картонною прокладкою і пінополістирольним пижем,не згорає порох.Такаж комбінація,на ,,крукові" працює добре:)
 

КДН

Слідопит
Колись для відстрілу споряджав 206S
Так от,одну партыю патроныв спорядив слыдуючим чином:
капсуль 686
порохова прокладка 3мм
контейнер Гуаланді зелений НА ПРОКЛАДКУ
шріт №3
зірка
Як не дивно результат був один з найкращих на цьому порошку,що по кучі,що по різкості.
З пов
 
Зверху