СТАНОК LEE LOAD 2 ИЛИ УПС 5

sam

Мисливець
Всё зависит на сколько вы готовы потратиться LEE 50-100$ а УПС 120-150грн и как часто вы стреляете?
 

ZUGAN 79

Слідопит
Если штук 50 каждую охоту,то LEE,а если нормально,то ИМХО УПС за глаза фатит.С ув.
 

ТОКМАК

Мисливець
в станке LEE LOAD смущает погрешности с навесками пороха и крупной дроби хотя почти каждый это решает кустарным способом и не заморачивается дальше.
 

sam

Мисливець
Здесь наверно есть обладатели LEE? Подскажите какие мерки с комплекта идут на порох (Сокол) и Дробь? Или что-то нужно мудрить самому?
 

Muk

Слідопит
Наскільки я пам'ятаю, по інструкції Lee розрахований на роботу із максимальним номером дробу № 4... Більший дріб підклинює...
Питання щодо мірок не коректно поставлено, так як невідомо який калібр Вас цікавить, яка вага дробу в патроні планується... Підібрати мірку не проблема...
 

Muk

Слідопит
ТОКМАК;13982 сказав(ла):
это понятно но как быть с номерами дроби 1, 2, 3.
Ніяк... Lee для них не передбачений...
Для себе не бачу проблеми закрутити штук 20 патронів із дробом № 1 вручну.

P.S. В мене Lee 16 кал., використовую порох Крук і Тахо, навіска для Тахо 1,7 г, для Крука не пам'ятаю, дріб 28 г. Ввечері подивлюсь номер мірки для 28 г дробу...
 

Muk

Слідопит
Якщо Ви за цілий сезон по перу-пуху вистрілюєте до 100 патронів, то можливо і нема змісту купляти Lee, хоча...
Особисто я в минулому сезоні їздив практично майже кожен мисливський день (субота-неділя, інколи середа), я не стріляю на будь-якій дистанції, по будь-чому, лише б постріляти, але патронів пішло багато...
І повірте, після суботнього полювання по перу набагато приємніше за 20 хв. "наклепати" на станку 30-40 патронів і піти спати, аніж сидіти і крутити їх половину ночі...
До станка я майже 10 років користувався і закрутками, і УПСами, так що в даному випадку говорю про свій особистий досвід...
Що стосується полювання на пух, то в цьому сезоні я навіть тих закручених вручну 15 патронів з дробом № 1 не вистріляв...
 

AND KOV

Снайпер
Muk писал:
Якщо Ви за цілий сезон по перу-пуху вистрілюєте до 100 патронів, то можливо і нема змісту купляти Lee, хоча...
Особисто я в минулому сезоні їздив практично майже кожен мисливський день (субота-неділя, інколи середа), я не стріляю на будь-якій дистанції, по будь-чому, лише б постріляти, але патронів пішло багато...
І повірте, після суботнього полювання по перу набагато приємніше за 20 хв. "наклепати" на станку 30-40 патронів і піти спати, аніж сидіти і крутити їх половину ночі...
До станка я майже 10 років користувався і закрутками, і УПСами, так що в даному випадку говорю про свій особистий досвід...
Що стосується полювання на пух, то в цьому сезоні я навіть тих закручених вручну 15 патронів з дробом № 1 не вистріляв...


100%
 

дмитрий

Новачок
у меня lee 12к заряжаю соколом мерка подошла от пластиковой катушки от ниток отмеряет точно проверял на эл весах дробь крупнее 5 не заряжал процесс быстрый и качественный.на пушного станком отмеряю только порох всё остальное руками люблю посидеть вечерком зарядить 20 патронов для души!
 

ZUGAN 79

Слідопит
Muk;14067 сказав(ла):
І повірте, після суботнього полювання по перу набагато приємніше за 20 хв. "наклепати" на станку 30-40 патронів і піти спати, аніж сидіти і крутити їх половину ночі...
А Вы слышали о такой пословице "Готовь сани летом,а воз зимой" ? Зачем же снаряжать в сезон,если есть межсезонье.Например мы с другом делаем патроны летом,сидим у него в кабинете вечерами,чаи гоняем,или пивко,накрутили штук 30-50,в следующий день еще.И по времени не напряг,часик посидели,поговорили,отдохнули,и так за лето на сезон и накрутим,совмещая приятное с полезным.Снаряжение патронов не роботой должно быть,а отдыхом,и предвкушением охоты.С ув.
 

Muk

Слідопит
ZUGAN 79;14143 сказав(ла):
А Вы слышали о такой пословице "Готовь сани летом,а воз зимой" ? Зачем же снаряжать в сезон,если есть межсезонье.
Слышали...
А Ви чули приказку : "Все хороше коли-небудь закінчується..." ? Так само і з патронами... Також споряджаю патрони в міжсезоння, але вони мають властивість рано чи пізно закінчуватись, а "стратегічних" запасів гільз не маю, мені достатньо шт. 200, ними і користуюсь...

Що стосується мірок, то в мене є такі дані:
Порох "Сокіл" - мірка 198 - 1,7 грама, мірка 189 - 1,58 грама.
Порох "Крук" - мірка 148 - 1,8 грама, мірка 141 - 1,7 грама.
Порох "Тахо" - мірка 171 - 1,4 грама.
По дробу № 5, № 7 - мірка 7/8 - 24 грама, мірка 1 - 28 грам...

P.S. В попередньому мому пості помилка - навіска пороху "Тахо" для 16 кал. має бути 1,4 грама, а не 1,7 грама (переплутав з "Круком") ...
 

Muk

Слідопит
ZUGAN 79;14143 сказав(ла):
Снаряжение патронов не роботой должно быть,а отдыхом,и предвкушением охоты.С ув.
100%, і саме для того, щоб спорядження патронів було ВІДПОЧИНКОМ, люди придумали станок Lee, MEС і інші подібні... )))
 

ZUGAN 79

Слідопит
Ну у Вас ув.Muk немного нестыковочка получается.На сколько я понял с выше написанных постов,станки дробью крупнее № 4 не снаряжают,вот и получается,что когда у Вас 200 патронов кончятся,то уже на зайца с лисой снаряжать надо будет,а станок не сможет.Получается,что на утку,фазана,и т.д и т.п,можно и в межсезонье накрутить,а на пушную,все равно придется в ручную,так что станок даже для человека много стреляющего,не очень большая помощь,разве что для очень много стреляющего.С ув.
 

AND KOV

Снайпер
Шановні мисливці. Навіщо ці спори. Одному подобається купив,мав можливість,другому не подобається,хай не купляє. Як кажуть колгосп діло добровільне хочеш вступай хочеш ні.
По перше,станок LEE дуже вигідний для спорядження набоїв для стендової стрільби,бо там стільки пострілів ,що міжсезоння не вистачить на закрутку патронів. По друге,хорошо споряджати патрони для полуавтоматичних рушниць,станок не тільки крутить патрони він щей калібрує хорошо гільзи які були в використанні. І закриває споряджений патрон дуже якісно,як фабричний, вони не клинять в н/автоматичні зброї. А крупнішого номера дробу,можна дійсно для забавки вечерком накрутити.
І взагалі коллеги,у нас практично по кожному питанню чи темі,ми не ділимся досвідом,а підкалуємо один одного,хто рузумніший,хто дурніший. Така собі маленька не приязність один до одного. Може почнем один одного поважати, а не член свій один одному в вухо вправляти по різним дріб'язкам. Чи може мені померещилось коллеги? З пов.до кожного AND KOV
 
Зверху