СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

Статус
Закрита.

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

василь довжик

Слідопит
Може хто стикався з такою проблемою як цапля.
Зараза зачастила на озерце.І це в середині міста.Небоїться і собаки.
Вже не перший раз бачу її.А сьогодні вечері бачу летить і прямо на місце призначення.
Що робити не знаю.Вона ж мені зараз там порядок такий наведе,що й не буде самому,що зловити.А ще не давно карпа запустив.
Думав вже шмальнути да сусідів полякаю.
Хто можливо як варіант якийсь підскаже.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Дожди хоть в охоте радуют. Водно-болотные угодья пополняются. В этом году думаю будет неплохая охота по утке, если дальше не будет засухи. А вот в сельском хозяйстве если не прикратятся то все посаженное погнеет и будет болеть.
 
Наказ до першого "путнього" прокурора...:(
Він суперечить нижевказаній статті. Та як можна погоджутати наказ, коли не має затверджених НОРМ відстрілу???
Стаття 19. Строки полювання
Строки полювання (конкретна дата відкриття та закриття полювання на певний вид мисливських тварин, дні полювання протягом тижня) та порядок його здійснення, а також норма добування мисливських тварин визначаються користувачем мисливських угідь у межах строків, визначених цим Законом, за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями та доводяться користувачами мисливських угідь до відома громадськості.
 

VS1975

Снайпер
Наказ до першого "путнього" прокурора...:(
Він суперечить нижевказаній статті. Та як можна погоджутати наказ, коли не має затверджених НОРМ відстрілу???
Стаття 19. Строки полювання
Строки полювання (конкретна дата відкриття та закриття полювання на певний вид мисливських тварин, дні полювання протягом тижня) та порядок його здійснення, а також норма добування мисливських тварин визначаються користувачем мисливських угідь у межах строків, визначених цим Законом, за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями та доводяться користувачами мисливських угідь до відома громадськості.
Я не пойму, Сергій Васильович, Ви за кого ? :);):D:D:D
 
Статус
Закрита.
Зверху