Рушниця ТОЗ-34ЕР, штучна в сувенірному виконанні- допоможіть оцінити для продажу

nikolastudio

Новачок
А что там непонятного?!
И что-есть еще варианты, кроме 1976 года?:rolleyes::D
Я теж схильний вважати, що рік- 1976, виходячи з ШТ№ 6568..а що тоді оце- Ш Е N 6568? Паспорт був, бо брав в коробці. Дав по доброті душевній знайомому, щоб відксерив, ну і з кінцями..коробку пошукаю та зфоткаю, може там якась інформація буде
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Шановні,север виставив прекрасну і доведену таблицю!!!Читайте,знаходьте щось подібне по буквах на ваших рушницях і робіть висновки.Як можна оцінювати щось,давати характеристики,порівнювати з чимось,цмокати губами,завертати очі подібні до знаку запитання, якщо ази для декотрих велика непідйомна догма,а теорія іще дальша!!!Просьба до "спеців" не заходити в такі розділи,бо по знаннях декотрих оцінюють рівень знань всіх!!ІМХО.
 

kef

Зброяр
Не говорите глупостей-на ТОЗ-34Е планка ВСЕГДА была вентилируемой.
Не додивився що там ежектор.
Мав тоза 34-Р ."У.М"./номер/...стволи 72 см.планка суцільна.По паспорту 1972 р.в.
Але не думаю .що на модель з ежектором обов"язково ставили стволи з вент.планкою .Могли бути різні.Чи я помиляюсь ?
 

Смак

Мисливець
Вітаю, прошу поясніть прилягання дерева до хвостовика колодки в районі ричага, запобіжника ( справа і зліва ), торець хвостовика вдавлений в дерево, на правій частині приклада біля колодки невеличкий скол, таке враження що із зброї стріляли навісками пороха вище норми.
 

nikolastudio

Новачок
Вітаю, прошу поясніть прилягання дерева до хвостовика колодки в районі ричага, запобіжника ( справа і зліва ), торець хвостовика вдавлений в дерево, на правій частині приклада біля колодки невеличкий скол, таке враження що із зброї стріляли навісками пороха вище норми.
Настріл невеликий, і за всі роки володіння рушницею (брав в консервації у коробці) може патронів 20 магазинного спорядження було, не думаю, що там була більша навіска пороху. В мене багато літератури мисливської тематики, то ж я начитавшись, вирішив пристріляти тозівку, по науці). Спорядив кілька партій по 5 штук, навіскою від 1,8 до 2,4 грами Сокола. Дріб- від нулів до сьомого номера, по звуженню діаметр не підбирав, бо практично все споряджалося в пл.контейнери. При перевищення навіски пороху 2,2 гр вже було досить некомфортно стріляти. Та і задача зробити з рушниці гаубицю не стояла. Кульові- тільки Полєва, в контейнері, там теж давав зменшену навіску. Картеч- в районі 8мм, по три картечини в ряд трьома стовпчиками, в паперові гільзочки. По масі, куля(підкаліберна)- 27гр, дріб- 32/35гр, більше контейнер не давав насипати. Чужими патронами не стріляв. Не скажу, що користувався, як веслом, але і не беріг, як музейний експонат. Тепер, з роками розумію, що дісталася мені хороша ружбайка. За невеличкий скол, що Ви питаєте- це швидше від не надто шанобливого ставлення.
 

Смак

Мисливець
підкаліберними пулями з таких звужень думаю зайве, може моменти по дереву від пульових вистрілів, можливо хтось із знаючих прокоментує, вкажіть де зареєстрована зброя, чи вже неактуально, писав у личку.
 

nikolastudio

Новачок
підкаліберними пулями з таких звужень думаю зайве, може моменти по дереву від пульових вистрілів, можливо хтось із знаючих прокоментує, вкажіть де зареєстрована зброя, чи вже неактуально, писав у личку.
Реєстрація Львівська. А щодо кульових набоїв- не думаю, що це критично. Повторюся- споряджав тільки Полєва, в рідних пл. контейнерах. Оскільки там і маса підкаліберної кулі гр 27, то і навіску суттєво зменшував, до 1,9/1,8 гр Сокола, зима/літо, щоб не деформувався свинець. Пам'ятаючи за сильні чоки- тільки з нижнього ствола. Досить комфортний постріл, і досить точно летить. По правді сказати- не знаю, чи за все життя більше 20 куль з цієї ружбайки настріляв.
 

colo

Мисливець
Ш-штучное. Е-наличие эжектора. Номер ружья.Е наверное тожет год 1970г.ежектор обозначается после номера Е или ЕР-ежектор и резиновый амортизатор
 

Смак

Мисливець
Ш-штучное. Е-наличие эжектора. Номер ружья.Е наверное тожет год 1970г.ежектор обозначается после номера Е или ЕР-ежектор и резиновый амортизатор
"Е наверное тожет год 1970г"- не заводьте у блуд , читайте вище пост Арго, просто і доступно.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Даа, сохран супер, сміливо ставте 900-950$, а там розумний торг + є можливість по чуть-чуть в міру скидати ціну, а покупець обов'язково знайдеться!
Рушничка дійсно в чудовому стані і рік гарний, доглянута, обережна, в наш час, таких рушниць дуже мало в такому збереженні!
П.С. Сам би придбав цього ТОЗика, але вже маю, такий же сохран як у Вашої рушнички, але 84 року і орнаметного виконання.
 

kef

Зброяр
Даа, сохран супер, сміливо ставте 900-950$, а там розумний торг + є можливість по чуть-чуть в міру скидати ціну, а покупець обов'язково знайдеться!
Рушничка дійсно в чудовому стані і рік гарний, доглянута, обережна, в наш час, таких рушниць дуже мало в такому збереженні!
П.С. Сам би придбав цього ТОЗика, але вже маю, такий же сохран як у Вашої рушнички, але 84 року і орнаметного виконання.
За яку суму придбали самі тоза ?

Погляньте які зараз рушниці продаються за таку суму... ціна максимальна для тоза, як була від 300 до 600 дол. такою і залишається. Можна ціну гнути і в дві тисячі дол..Тільки її куплять за ту цифру яку я написав.
Інша справа якщо рушниця типу -подарункова /під замовлення/ тобто в одиничному виконанні .
 

Stanislav Fursa

Снайпер
За яку суму придбали самі тоза ?
За 700$.
Погляньте які зараз рушниці продаються за таку суму... ціна максимальна для тоза, як була від 300 до 600 дол. такою і залишається. Можна ціну гнути і в дві тисячі дол..Тільки її куплять за ту цифру яку я написав.
Інша справа якщо рушниця типу -подарункова /під замовлення/ тобто в одиничному виконанні .
Не спорю, теж згоден з Вами! Інколи буває, що людина віддає кошти не за тип виконання зброї, а за цілий стан самої рушниці (я про ТОЗ і старі рушниці в гарному збереженні). Знаю, питання дуже суперечливе..;)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Даа, сохран супер, сміливо ставте 900-950$, а там розумний торг + є можливість по чуть-чуть в міру скидати ціну, а покупець обов'язково знайдеться!
Рушничка дійсно в чудовому стані і рік гарний, доглянута, обережна, в наш час, таких рушниць дуже мало в такому збереженні!
П.С. Сам би придбав цього ТОЗика, але вже маю, такий же сохран як у Вашої рушнички, але 84 року і орнаметного виконання.
Цену Вам обозначили, год выпуска и исполнение установили-что еще можно мусолить?
Пора выставлять на продажу, если у Вас была такая цель.
Вес ружья на цену никак не повлияет.
Найдется фанат ТОЗ-34, заберет и без торга.
 
Зверху