Рушниця ТОЗ-34ЕР, штучна в сувенірному виконанні- допоможіть оцінити для продажу

nikolastudio

Новачок
Надумав продати свою рушницю ТОЗ-34ЕР. Купляв новою в коробці, в консервації. Штучної роботи в сувенірному виконанні. На сьогодні настріл до 100 патронів. Канали стволів хромовані, дзеркальні, в ідеальному стані. Кільця на просвіт правильної форми. Дерево- горіх. Довжина стволів- 710мм. В паспорті (на жаль не зберігся) був вклеєний листок з даними контрольного відстрілу обох стволів, кучність у %- 72/68. Бій дуже кучний, різкий- патрони снаряжав сам, після пристрілки та підбору оптимальних навісок порох/дріб. Чоки стволів, верх/низ- 1,3 та 1,1 мм. Фото стволів та рідної коробки добавлю. Прохання до знаючих людей- допоможіть оцінити приблизну вартість. Рік виготовлення, я так розумію- 1970.
 

Вкладення

Varjag229

Слідопит
Не сувенірне, але штучне, з ежекторами.
Через суворі звуження майбутній власник має бути вправним стрільцем.
Ставте сміливо 1000 американських грошей. ІМХО.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Та ну нафиг.
Косарь ещё можно за сувенирку ставить.

Не выше 800..
 

troeshnek

Мисливець
Надумав продати свою рушницю ТОЗ-34ЕР. Купляв новою в коробці, в консервації. Штучної роботи в сувенірному виконанні. На сьогодні настріл до 100 патронів. Канали стволів хромовані, дзеркальні, в ідеальному стані. Кільця на просвіт правильної форми. Дерево- горіх. Довжина стволів- 710мм. В паспорті (на жаль не зберігся) був вклеєний листок з даними контрольного відстрілу обох стволів, кучність у %- 72/68. Бій дуже кучний, різкий- патрони снаряжав сам, після пристрілки та підбору оптимальних навісок порох/дріб. Чоки стволів, верх/низ- 1,3 та 1,1 мм. Фото стволів та рідної коробки добавлю. Прохання до знаючих людей- допоможіть оцінити приблизну вартість. Рік виготовлення, я так розумію- 1970.
это по два патрона в год сами снаряжали и выстреливали?)
 

nikolastudio

Новачок
это по два патрона в год сами снаряжали и выстреливали?)
Я покупал у генерала, бывшего начальника Льв. УВД, новым- он не охотился. Так и взял в консервации. Понимаю Ваши сомнения, но у меня за время владения настрел такой, не больше, отвечаю). Просто было пару ружей- ИЖ-27, например, с Цейсовской оптикой заводской установки. Из ГДР привезли. Зятю подарил. Теперь вот это продавать буду. Как и карабин Медведь)
 

kef

Зброяр
А довжина стволу дійсно 71 см.? Та і планка мала б бути суцільна .без вентиляційних отворів.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
А тоз 66 ты в тыщонц оценил:D:D:D
Вы таких 66-х много видели?
Я первую и пока единственную.
И то, имхую, что тот тыщонц имеет место быть только для определенной касты покупателей.
А таких 34-к уже десятки.
Ему в плюс только то, если оно действительно в стане...
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Вы таких 66-х много видели?
Я первую и пока единственную.
И то, имхую, что тот тыщонц имеет место быть только для определенной касты покупателей.
А таких 34-к уже десятки.
Ему в плюс только то, если оно действительно в стане...
Где десятки в таком исполнении 68 года?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
1976
По букве Т
А -1965 (не подтверждено)
В -1967
Г -1968
Д -1969
Е -1970
К -1971
М -1972
Н -1973
Р -1974
С -1975
Т -1976
И -1977
Ф -1978
Х -1979
Я -1980
АА -1981
АБ -1982
АВ -1983
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Судя по верхнему рычагу запирания ружье 100% после 1975 г.в.
Ну, и по ряду иных прямых признаков, ружье 1976 г.в.
И, отнюдь, не 60-х гг.
Здесь по одной "насечке", например, год выпуска определяется с точностью до 2-х лет!
И паспорт не нужен.
 
Останнє редагування:
Зверху