Рушниця " НОТНАГЕЛЬ".

kef

Зброяр
Хто, що може сказати -надати інформацію стосовно даної фірми - майстра .Цікава думка власників та знавців .Так як лише за усі роки бачив декілька одиниць виготовлених в майстерні Нотнагеля. Тому то і придбав для полювання таку рушницю.В темі про відкриття на пернатих є коротенькій звіт полювання на припутня.
Перші враження полювання з цією рушницею дуже позитивні.Вага рушниці приблизно біля 2,9 , калібр 16.. довжина стволу 73 см.,рік випуску -травень 1951 р.. два чоки приблизно по 0,9 кожен.
 

kef

Зброяр
Хочу попробувати полювати з цією рушницею на качиних перелетах та по зайцю в полі.Порівняю з іжом 57.
 
Останнє редагування:

Varjag229

Слідопит
Декілька років тому два дні полював з таким на зайця. Обстріляв 2 зайці - 1 підранок, один чисто битий. Як усі німці - легка і прикладиста. Канали стволів були не ідеальні - не став купувати.
П.С. Мій Іж-57 того "Нотнагеля", що пропонували мені, перестрілював по кучності та різкості, але вага, баланс, підгонка заліза та дерева - були гірші.
П.П.С. У Вашого "Нотнагеля" стан на вигляд чудовий.
 

kef

Зброяр
Декілька років тому два дні полював з таким на зайця. Обстріляв 2 зайці - 1 підранок, один чисто битий. Як усі німці - легка і прикладиста. Канали стволів були не ідеальні - не став купувати.
П.С. Мій Іж-57 того "Нотнагеля", що пропонували мені, перестрілював по кучності та різкості, але вага, баланс, підгонка заліза та дерева - були гірші.
П.П.С. У Вашого "Нотнагеля" стан на вигляд чудовий.
Трубки чисті.без змін.лоб колодки без прогарів.дерево рідне .але потрібно нове . Стан тверда 4 .
 

север

ветеран форуму
надійна команда
П.С. Мій Іж-57 того "Нотнагеля", що пропонували мені, перестрілював по кучності та різкості, але вага, баланс, підгонка заліза та дерева - були гірші.
А чем Вас подгонка дерева не устроила? В ИЖ-57 она неплохая,ИМХО.
 

Varjag229

Слідопит
На моих Иж-57, Иж-57ш, Иж-26 и тех, фотографии которых видел в разделе продаж, дерево всегда в местах сопряжения с металом с довольно большими наплывами (около 1 мм). У немцев дерево всегда почти заподлицо (вровень) с ним. Плотность подгонки железа у немецких ружей, которые держал в руках, ощутимо лучше любых ижей.
П.С. Ствольные же трубки Иж-57, а также их сведение и пайка - супер.
 
Зверху