Роз'ясніть по кулі діабола

SAB

Мисливець
Шановні знатаки! Зробили форму під кулю " діабола" в ціль попадає боком. Що може бути? Стріляв порохом сокол. Навіска 1.4 і 1.5 . пробував на тирсі та на пижах. Вага кулі 25 грам. Куля з ободком . діаметр 15.7 діаметр канала 15.7.
 

Вкладення

SAB

Мисливець
Може головна частина легка?
 

Черный153

Мисливець
як на мене поддержываю выше комент центр смещен. может попробывать приговление свинца с начала? или олить с одного свинца имел опыт с пулей люмана по весах гуляла со свинца один вес смешываю для твердости гулял вес . попробую лить свою диаболу могу подсказатьесли надо
 
  • Like
Reactions: SAB

SAB

Мисливець
П
як на мене поддержываю выше комент центр смещен. может попробывать приговление свинца с начала? или олить с одного свинца имел опыт с пулей люмана по весах гуляла со свинца один вес смешываю для твердости гулял вес . попробую лить свою диаболу могу подсказатьесли надо
Підкажіть будьласка!!!
 

Черный153

Мисливець
На следующей неделе отолью и все выложу в фото. На выходных работаю
Ссори у меня 12калибра
 

Mykola STARyy

Снайпер
Тонка "юбка" під тиском газів нерівномірно зминається. Заповніть порожнину корковою крошкою з клеєм, 88-й або "момент" і полетить як по шнурочку.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Заповніть порожнину корковою крошкою
Так рекомендовали еще при Союзе...
Но у меня, из цилиндра, магазинные калиберные диаболо все же, через раз, почему-то приходили боком... :(( латунная гильза, центробой, сокол, корковая крошка). Поэтому от нее и отказался.
 

SAB

Мисливець
А в якій пропорції потрібно змішуати кабельний та акамуляторний свинець для лиття куль?
 

SAB

Мисливець
Дякую!
 

Patso

Снайпер
Можливо ще якість відливки. Якщо температура свинцю неправльна, то в середині кулі можуть бути порожнини, тому зміщується центр масси.
 

SAB

Мисливець
На рахунок порожнин , все нормально! Але все одно ВИ правильно підмітили! Доводилось купувати кулі вже не правилно відлиті! Люди грішать на виробника ,але якщо все нормально То куля з правильної Відита летить нормально.
 
Зверху