Рем 870 WingMaster 12/70 з 2ма стволами

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
Не знаю чи вартує везти такий комплект вУкр,помпи хоч і починають набирати популярності,але ж бачу,що в Укр продається виключно дешева зброя помпового типу
Випуск 80х років,покращений варіант з різьбою на дереві французької ліліі(йшли лише на моделі екстра класу)
Ствол 30 інч повний чок
Короткий ствол нарізний,кульовий з планкою під оптику,чи каліматор(новий,ні разу не стріляний,купив його ,,по случаю,, і так і не стріляв з нього)
Стан дуже хороший,одна ,,бяка,,навколо антабки на прикладі-попередній власник незграбно її викрутив і подряпав місце навколо(естетичний нюанс,виправляється за годину роботи нормальним майстром по дереву)
Що скажуть ,,любітєлі pump action,,???





 

Fonex

Снайпер
Вітаю
Не знаю чи вартує везти такий комплект вУкр,помпи хоч і починають набирати популярності,але ж бачу,що в Укр продається виключно дешева зброя помпового типу
Випуск 80х років,покращений варіант з різьбою на дереві французької ліліі(йшли лише на моделі екстра класу)
Ствол 30 інч повний чок
Короткий ствол нарізний,кульовий з планкою під оптику,чи каліматор(новий,ні разу не стріляний,купив його ,,по случаю,, і так і не стріляв з нього)
Стан дуже хороший,одна ,,бяка,,навколо антабки на прикладі-попередній власник незграбно її викрутив і подряпав місце навколо(естетичний нюанс,виправляється за годину роботи нормальним майстром по дереву)
Що скажуть ,,любітєлі pump action,,???
Костя, здравствуйте!Аппарат отличный, ценитель, уверен, что найдется...(не гарантирую, что быстро, но найдется)Как-то читал на Ибисе комментарии одного человека...Он все просил Ибис именно Вингмастер ему привезти, а они нет...Фандорин искал что-то подобное здесь на форуме, он именно хотел длинный ствол с постоянным сужением(у Вас, как я понял чок постоянный?) и короткий с нарезами...Вопрос сколько Вы за него хотите, потому как модель недешевая и если учитывать, что обычные Ремы в комбо в районе 20 000 грн. на вторичке(+/-), то подобному цена видится в районе 30,может чуть больше(новые с одним длинным стволом раньше на Ибисе были по 36 000 раньше), а тут вот и камень преткновения - на нынешнем оружейном рынке Украины - это уже такая сумма, что покупатель должен хотеть именно Рем и именно Вингмастер, чтоб купить....потому как за такую цену - выбор уже не маленький открывается.ИМХО. С уважением!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму


Костя,що за проблеми на коробці,а власне в районі гвинтів і щоки???Думаю,що тут не тільки вони з деревом.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда


Костя,що за проблеми на коробці,а власне в районі гвинтів і щоки???Думаю,що тут не тільки вони з деревом.
Пане Євген,може фото не якісне?
Моя зброя зберігається в сейфі в ,,бейсменті,,нижній поверх будинку,чи підвал по нашому,нижче цокольного поверху,фото робив вечором при світлі лампи,того й відблиски,то і не болти зовсім,а сквозні шплінти чи щось таке,через всю колодку,вони скоріше вибиваються ніж викручуються
Ось ще фото













 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Костя,болти в трактора,а в зброї гвинти або піни!:pТепер на якісному фото і видно добре,Рушничка бомба!!
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
По конструкции винт очень похож на болт. Тем не менее, их основное различие заключается в применении: болт проходит через соединяемые детали насквозь, на него накручивается гайка, а винт при помощи отвертки вкручивается в одну из соединяемых деталей, имеющую резьбу.
 

Konrad

Слідопит
Константин, думаю ценителя и покупателя на данный девайс найдёте - может и вправду, как сказали выше, не сразу, но найдёте. Ну, и опять таки - вопрос цены на него в Украине, с учётом предлагаемых подобных моделей комбо ,новых и на вторичке.

Я сам бы такую помпу приобрёл (или что-то попроще, из ныне продаваемых, именно в комбо) - но сейчас другие приоритеты появились...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
винт при помощи отвертки вкручивается в одну из соединяемых деталей, имеющую резьбу.
Або з‘єднує дві деталі при умові наявності різьби в деталі до якої проводиться з‘єднання і відсутність такої в деталі яку з‘єднують!Тому болти на зброї рахуються дурним тоном,або...!:D
 
Останнє редагування:

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Костя,болти в трактора,а в зброї гвинти або піни!:pТепер на якісному фото і видно добре,Рушничка бомба!!
Пане Євген,я половину свого ,,сознатєльного,,життя провів за океаном і моі друзі в Укр частенько кажуть мені,що я аде розмовляю англ-Укр суржиком,для мене що болти,а що шурупи і тд то все одно:D
Нагадав єлє слово шплінти:)
Плюс,у мене економічна Укр освіта,а в технічних аспектах я далекий:(
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Константин, думаю ценителя и покупателя на данный девайс найдёте - может и вправду, как сказали выше, не сразу, но найдёте. Ну, и опять таки - вопрос цены на него в Украине, с учётом предлагаемых подобных моделей комбо ,новых и на вторичке.

Я сам бы такую помпу приобрёл (или что-то попроще, из ныне продаваемых, именно в комбо) - но сейчас другие приоритеты появились...
Добро,ще є час
Напевно візьму цей комплект
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Докупив ще один екстра ствол до нього
28 інч
Півчок
 
Статус
Закрита.
Зверху