Ремингтон 750,стоит ли брать?

sokol9202

Новачок
доброе врямя суток,хочу взять ремингтон 750.кто что может сказать о этом карабине?на что стоит обращать внимания при покупке б.у карабина?спасибо!
 

saeco

Мисливець
Америкоси цей Рем. дуже хвалять, але в .308
При купівлі Б.У. п/автомата я би звернув увагу на наступне:
1. Стан нарізів і каналу ствола.
2. Стан внутрішньої поверхні патронника-гільза без подряпин.
3. Стан "входу" в патронник-якщо використовуються патрони з стальними кулями, наприклад S&B, то він "розбивається".
4. Стрільба по мішенях з упору оболочкою і п/оболочкою на 100м в межах 40мм.
5. Для 30-06 кулі вагою 9,72г - 10,7г з чисто латунною оболочкою (перевірка магнітом)
6. Всеж таки 30-06 потужний калібр в все залежить від вашої ваги. Вистріляйте магазин і оцініть комфорт.
 

vladsvet1451

Новачок
Вы в интерн.отзывы наберите.многое интересное прочитаете об 750 рем.
 

sokol9202

Новачок
спасибо большое..я многое читал в инете ..глобальных недостатков вроде бы никто не указивал...за исключениям неудобной чистки..
 

Brauning

Мисливець
sokol9202;219360 сказав(ла):
спасибо большое..я многое читал в инете ..глобальных недостатков вроде бы никто не указивал...за исключениям неудобной чистки..
Ну неудобство чистки это не самое важное.Все остальные параметры данной модели в порядке.Это не понаслышке а из личного опыта.Правда калибр лично я, предпочёл бы 30-06.Владел таким карабином в данном калибре,падало всё от косули до крупных копытных.Качество ствола у Ремингтон на высоте.
 

sokol9202

Новачок
я тоже в 30.06 при сматриваю...а кто подскажет какую оптику можно поставить не иочень дорогую..?
 

saeco

Мисливець
до $1000 є: Barska, Nikon, Bushnell, Burris, і Zeiss, і Kahles і інші.
Гадаю, що треба дотримуватись таких принципів:
1. Купівля тільки в інтенет-магазині США (Cabelas, MidwayUSA, Opticspalnet, а також самих виробників: Barska, ....), що дасть можливість уникнути підробки Китаю. А якщо і буде Китай, то для ринку США. Б.У. на EGun. Тільки не на Україні.
2. Вибір прицільної марки. Якщо є досвід, то - мінімум Mil-Dot, а якщо врахувати досвід солдат, то - пеньок "Р1". Все одно мисливські фабричні патрони не забезпечать стріляти влучно на "поражение" більше ніж на 300-350 м. Пристрілка в межах 150м на "0" дасть вам + - 10см.
3. Кратність постійна (бо з перемінною кратністю будете завжди у невпевненості, яку ставити) тобто приблизно 4х42мм; 6x42мм.(оптимальний військовий параметр).
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
sokol9202;219550 сказав(ла):
я тоже в 30.06 при сматриваю...а кто подскажет какую оптику можно поставить не иочень дорогую..?
Залежить від того з яким призначенням купляєш зброю. Якщо хочеш постріляти на великі відстані, то мінімум 4-16х42. Наприклад Нікон:

Якщо ж колективні полювання то 1-4x24. Наприклад Бурріс ФорХ.
Можна використати швидко-змінне кріплення і мати два приціли на різні полювання та постріляти в тіру. Наприклад Козапа:

Найбільш універсальні приціли це 3-12х50(56). Недорогі, але хороші виробники: Нікон, Бурріс, Леопольд, Бушнел еліт.
 

sokol9202

Новачок
Спасибо,пока более интересна коллективная. буду присматриватса)))
 

saeco

Мисливець
sokol9202;220337 сказав(ла):
Спасибо,пока более интересна коллективная. буду присматриватса)))
Якщо коллективна, то приціл 1.5-6x42.
1.5х - в загоні в лісі.
6х - на крайньому номері відкритої місцевості.
Повірте, по рухомій цілі навіть 6х це край. Поле обзору на 100м приблизно 10м. Якщо взяти середню швидкість бігу кози - 30 км/год і прижки в 5м, то це приблизно 8,3 м/с. Таким чином Ви побачите козу протягом 1,2 с.
По стоячій 8х і більше без опори прицільна марка буде "плясати".
Майже всі Армійські приціли мають 6х, хоча ціль пересувається і не так швидко.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
sokol9202;220507 сказав(ла):
А получаетса ли в 20 трубку ловить бегущего зверя?с ув.
Поле зору не залежить від величини об'єктиву. Нікон Монарх Афрікан 1-4x20 має: Field of View at 100 Yards:
92.9' @ 1x
23.1 @ 4x
Дуже велике поле зору. Це один з найкращих прицілів для колективних полювань. Дорівнює найкращим і найдорощим маркам, а коштує тільки 260 долярів...

http://www.midwayusa.com/product/95...-rifle-scope-1-4x-20mm-german-4-reticle-matte
 

sokol9202

Новачок
А у нас в оригинале реально его купить?ну к примеру в магазинах типа ибиса или ствола?
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Думаю в цих магазинах нереально. Треба заказати у хлопців які займаються експортом товарів з Америки. Вони візьмуть свій відсоток, а і так буде дешевше.
 

saeco

Мисливець
BOGUN;220541 сказав(ла):
Підтримую.
Оптичні параметри чудові, компактний і не порушує баланс рушниці своїми габаритами.
Головне, що відстань до вихідного зрачка 102мм, як для 30-06 дуже важливо.
Це не продукція ITAR тому цей NIKON треба купувати тільки на американських ресурсах.
 

Вкладення

Sir007

Мисливець
Сколько людей сколько же и мнений, выскажу свое, опираюсь на собственный опыт и военный и опыт охоты. На загонной охоте прицел не нужен совсем, обычно охота не более 100 метров, зверь стоит редко, скорее всего цель движется, поэтому или открытый прицел либо коллиматор, очень удобная штука, лучше всего Docter (
). полуавтомат не болтовой карабин, болтовой все же обеспечивает лучшую точность. Потому вывод, большую кратность не нужно, дальше 250 м стрелять не будете. Лучше обратите на такую характеристику как светосила объектива, при стрельбе в сумерках сразу почувствуете что значит хорошая просветленная оптика с хорошей светосилой. Иногда в сумерках через такой прицел лучше видно чем в ночной прицел (не беру ночные условия). А для этого объектив должен быть с большим объективом и просветленными линзами. как правило такие прицелы в разы стоят больше карабина, 2-3 тыс американских рублей. по мне так лучше поднакопить денег и купить хороший прицел нежели покупать что попало. прицел для точной стрельбы гораздо важнее качества карабина. не берусь судить хорош ли карабин, который обсуждаем, думаю, что он не хуже и не лучше чем полуавтоматы конкурентов, может чуть хуже дизайн, но стреляет думаю так же как и более дорогие модели. а вот калибр я бы по обсуждал бы. Имею карабины 223Rem, 30-06, 7х65R, 9.3х74R. Могу сравнивать. очень люблю 223 калибр, мягкий, точный, дешевый патрон, брал с него кабана в 145 кг, попал в сердце.Лег на месте, даже не квакнул. Но попадать надо очень точно, в загоне трудно завалить на месте. между 30-06 и 308 выбрал бы 308, более дешевый патрон, больший выбор патронов, по мощности практически одинаковые. но если честно предпочтение отдал бы 243 калибру, тот же 308, но более настильный, и перекрывает практически все охоты.
 
Зверху