Реалізація.

Статус
Закрита.

руслан87

Мисливець
Доброго та Щедрого вечора всім! Хочу дізнатися таке питання, мій знайомий півроку тому здав до магазину на реалізіцію гладкоствольну рушницю. Пройшов час, зрозумів що тупонув і хоче її повернути! Під скажіть варто йому робити нову зельонку? Як зрозуміло рушниця числиться ще на йому і належить ньому? В магазині кажуть потрібна зельонка.
 

Kiaihor

Новачок
Зеленка не потрібна, а потрібно продовжити дозвіл якщо термін дії його закінчився. Але якщо він здав дозвіл своєму дозвільникові, а він анулював його, тоді потрібно робити нову зеленку і наново реєструвати свою рушницю.
 

руслан87

Мисливець
Дякую.)))
Приїджав він в магазин, а продавці говорять що нада зеленка і на яких підставах його йому повертати.
Наголошують що вони повинні його реалізувати.
 

руслан87

Мисливець
Дозвіл він продляв, рушниця в дозволі вписана.
Тепер питання рушниця як би знята з обліку чи ні?
 

руслан87

Мисливець
В дозвільній рушницю потрібно ставити заново на облік, чи вона там знята тимчасово?
 

old hunter

Снайпер
Дякую Вікторовичу))))))!
Суть питання така, якщо зброя на реалізації її можливо власнику повернути, чи потрібно зеленку?
Посмотрите документы, на основании которых магазин принимал оружие на реализацию (договор с владельцем или другой документ).
Наверняка там прописаны условия возврата и другие моменты взаимоотношений.
 

руслан87

Мисливець
Нічого такого не написано, окрім як магазин приняв на реалізацію, зробили оцінку та виставили на продаж.
Як знайомий розповів що у дозвільній сказали їдь забирай, а в магазині требують зеленку.
Чи я лінія права? Хрін зна!
 

AndreyDruz

Новачок
Дозвіл він продляв, рушниця в дозволі вписана.
Тепер питання рушниця як би знята з обліку чи ні?
Якщо рушниця вписана в дозвіл і він продовжений - Ваш знайомий повний і законний власник зброї, яка тут може бути "зеленка". Якби вона була списана з нього в дозвільній - про це має були відмітка у дозволі з печаткою дозвільної системи МВС.
Хай уважно прочитає договір з магазином, що там говориться про повернення. Можливо банально хотять збити якийсь процент, адже вони на ній нічого не заробили, просто не реалізувавши її.
Але якщо в дозвільній кажуть іди і забирай, то по прибутті до магазину нехай викличе наряд поліції, пред'явить дійсний дозвіл на зброю і задокументує факт відмови.
Не думаю, що магазин забажає мати якісь проблеми і будуть більш лояльнішими.
 

tyrist 1945

Тигр
Нічого такого не написано, окрім як магазин приняв на реалізацію, зробили оцінку та виставили на продаж.
Як знайомий розповів що у дозвільній сказали їдь забирай, а в магазині требують зеленку.
Чи я лінія права? Хрін зна!
Праві продавці магазину. Ви взяли направлення на реалізацію, тобто зняли рушницю з себе. Тепер вам належать тільки гроші за неї. Щоб повернути її собі у власність потрібен дозвіл на придбання. Повірте мені, я знаю)))
 

AndreyDruz

Новачок
Праві продавці магазину. Ви взяли направлення на реалізацію, тобто зняли рушницю з себе. Тепер вам належать тільки гроші за неї. Щоб повернути її собі у власність потрібен дозвіл на придбання. Повірте мені, я знаю)))
Мені колись доводилося реалізовувати через магазин зброю. В дозвільній видали на руки довідку, що зброя направлена на реалізацію, поставили відмітку про зняття в дозволі, а коли вона продалася, то зателефонували з дозвільної і додатково дали довідку, що зброя реалізована через магазин.
 

руслан87

Мисливець
Дякую! А відмітки про зняття в дозволі не має, відмітку сказали поставлять коли зброя реалізується, тоді виходить зброя числиться за власником.
Хіба що в дозвільній в себе проводять по книгах що зброя находиться на реалізації.
 
Можливо банально хотять збити якийсь процент, адже вони на ній нічого не заробили, просто не реалізувавши її.
Конечно , тем более , что ранее они ему говорили , что они ружье должны продать. Скорее всего , магазин хотел бы получить комиссию от оценочной стоимости. А разрешителю думаю фиолетово ему главное его работа. В этой ситуации надо как то договариваться с магазином если уж решил продать свое ружье не сам а через магазин а потом вздумал его забрать обратно.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Праві продавці магазину. Ви взяли направлення на реалізацію, тобто зняли рушницю з себе. Тепер вам належать тільки гроші за неї. Щоб повернути її собі у власність потрібен дозвіл на придбання. Повірте мені, я знаю)))
Почекайте..
Кому належить рушниця в данному випадку?
Продавцю чи магазину?
 
Статус
Закрита.
Зверху