Ракушки чучела голуба Вяхиря напівкорпусні недорого!

max_78

Мисливець
Прошу резерв на 10 ракушек, как будут дайте знать, Моб.0954633789, с Ув!
 

oliver

Слідопит
Друзі, вітаю всіх. Ракушки є в наявності вже на складі. Сьогодні вже відправляю резерви. Пишіть тут чи у вайбері 0672080074 Олег Тернопіль. Чи дзвоніть.
 

oliver

Слідопит
130грн\шт, якщо 20шт і більше то 125грн\шт
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю! Чи є, і вартість?
 

oliver

Слідопит
Доброго дня, в наявності. Ціна 130грн\шт.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
15 шт. в резерв
Реквизиты в ЛС. С уважением
 

oliver

Слідопит

oliver

Слідопит
Уверен я на 10000%. Сам охочусь с ними. Работают отлично. Отзьівьі получаю в основном в телефонном режиме. Люди заказьівают по второму третьему разу для себя и друзей. Так что Ваш отзьів жду с нетерпеньем.
 

Turetskyi

Мисливець
Відгук буде не дуже швидко,як би цього не хотілося. До відкриття ще далеченько. ;):(Думаю,що будуть працювати.

Ближче до відкриття сам хочу придбати ще з десяток чучел.Маю повнокорпусні від Копатич,шкода що вже не робить,працюють прекрасно.
Топіку вдалих продажей.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Відгук буде не дуже швидко,як би цього не хотілося. До відкриття ще далеченько. ;):(Думаю,що будуть працювати.

Ближче до відкриття сам хочу придбати ще з десяток чучел.Маю повнокорпусні від Копатич,шкода що вже не робить,працюють прекрасно.
Топіку вдалих продажей.
Полнокорпусные выгодно применять, если их не таскать в руках до места охоты (очень это неудобно и объемно!)
Думаю, для мобильности, ракушки, все-таки выгодней.
Забросил десяток-полтора в рюкзак и- вперед.
Судя по отзывам, ракушки работают не хуже полнокорпусных.
Впрочем, надеюсь, сам лично это проверю на практической охоте.

Сорри за флуд в теме продажи!
 
Останнє редагування:

oliver

Слідопит
Відгук буде не дуже швидко,як би цього не хотілося. До відкриття ще далеченько. ;):(Думаю,що будуть працювати.

Ближче до відкриття сам хочу придбати ще з десяток чучел.Маю повнокорпусні від Копатич,шкода що вже не робить,працюють прекрасно.
Топіку вдалих продажей.
Дякую, друже. Якщо Ви плануєте купівлю, то не відкладайте до початку полювання.
Бо ці ракушки кількість не надто велика, то залишок від минулого сезону.
Чи буде поставка в цьому році? я не впевнений в звязку з ситуацією в світі.
 

oliver

Слідопит
Полнокорпусные выгодно применять, если их не таскать в руках до места охоты (очень это неудобно и объемно!)
Думаю, для мобильности, ракушки, все-таки выгодней.
Забросил десяток-полтора в рюкзак и- вперед.
Судя по отзывам, ракушки работают не хуже полнокорпусных.
Впрочем, надеюсь, сам лично это проверю на практической охоте.

Сорри за флуд в теме продажи!
Вадим, здравствуйте. Обсуждение функциональности и качества предмета объвления в теме продажи я не считаю флудом. Даже наоборот.
 

oliver

Слідопит

oliver

Слідопит
Ще знайшов фото, також моє реальне полювання з чучелами ракушками 24,08,19 вечір. Норма добута.

24,08 вечір1 50%.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ще знайшов фото, також моє реальне полювання з чучелами ракушками 24,08,19 вечір. Норма добута.

Переглянути вкладення 565708
По Вашим наблюдениям выступающий штырь на спине ракушек вяхирей не отпугивает или его необходимо маскировать?
П.С. Достойное фото!
 
Зверху