Ракушки чучела голуба Вяхиря напівкорпусні недорого!

Viking 86

Новачок
Доборого дня!
Підскажіть будь-ласка,чи є ще чучела в наявності?
Якщо є,то візьму 5 шт. на пробу.
Пишіть в особисті.Дякую.
 

oliver

Слідопит
Чучала закінчилися. Збираю замовлення попередні. Якщо будуть бажаючі, то завезу ще партію в міжсезоння.
 

oliver

Слідопит
Вітаю, друзі. Заїхала невелика партія. Більшість розіслав резервістам. Чучала зараз є в наявності (небагато) у вільному доступі. Ціна , як була. 130 грн/шт. 20шт і більше 125 грн.
 

max_78

Мисливець
Добрый день! Подскажите, а по чучелам уток, чирков пока тишина?
 

oliver

Слідопит
Друзі, хто резервував ракушки, повідомляю, що вантаж вже в Одесі в порту. Є затримка з видачею всіх вантажів, не тільки цього. тому чекаємо з дня на день.
 

oliver

Слідопит

oliver

Слідопит

oliver

Слідопит
Друзі, повідомляю. Чучала ракушки голуба Вяхиря вже приїхали і знаходяться в мене на складі. Замовлення приймаю тут чи на телефон 0672080074(Viber) Олег Тернопіль.
 

viterec78

Мисливець
отримав, дякую, "на помацав" та "натуральність " профілі здаються нормальні, як будуть "працювати" -побачу у серпні. Продавець, відповідальний, рекомендую.
 

oliver

Слідопит
Юрій, дякую за відзив в темі. Чучала будуть працювати 10000%. Це вже перевірено сотнями мисливців, які придбали і полювали моїми чучалами в минулому сезоні.
 

oliver

Слідопит
Друзі, повідомляю. Чучала ракушки голуба Вяхиря вже приїхали і знаходяться в мене на складі. Замовлення приймаю тут чи на телефон 0672080074(Viber) Олег Тернопіль.
 

oliver

Слідопит
Друзі, повідомляю. Приїхали махокрили голуба Припутня моторизовані на пульті д\к та від вітру. Чучала ракушки голуба Вяхиря також знаходяться в мене на складі.
Замовлення приймаю тут чи на телефон 0672080074(Viber) Олег Тернопіль.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Друзі, повідомляю. Приїхали махокрили голуба Припутня моторизовані на пульті д\к та від вітру. Чучала ракушки голуба Вяхиря також знаходяться в мене на складі.
Замовлення приймаю тут чи на телефон 0672080074(Viber) Олег Тернопіль.
Якi цiни на ракушки?
 

oliver

Слідопит
Зверху