Пiдрубочна матриця

Олег Грабарский

Мисливець
Вiтаю шановних форумчан. Хочу почути вiдгуки про пiдрубочну матрицю бажано гаеп. Чи е сенс купляти. Для закриття новойi гiльзи.
 

KFoR

Зброяр
В мене на лі2 працює підрубочна від Алекс888. А от докручую я вже бн2.
 

Maliar

Мисливець
Почему сразу гаеп ? Я пользуюсь матрицей от Аlex888 и все пучком! А для новой гильзы подрубочная просто необходима, я так считаю.
 

Олег Грабарский

Мисливець
Почему сразу гаеп ? Я пользуюсь матрицей от Аlex888 и все пучком! А для новой гильзы подрубочная просто необходима, я так считаю.
Дививсь на пiдрубочнi гаеп цiна адекватна приблизно 850грн. Ще не вирiшив. Штатна матриця пластик погано складае зiрку не нарiзае. Знайшов металiчну корону по типу латуннойi мек тепер думаю що ще потрiбно пiдрубрчну щоб все було норм
 

Олег Грабарский

Мисливець
Переглянути вкладення 488147
Це крайні. Гільза правда хз скільки раз стріл(24грами для тарілок)
У вас пiсля докату бн супер. Це мойi без докату гiльза десь разiв 4 стрiляна теж для тарiлок вони мене повнiстю задовольняють. Але для полювання в мене тiльки нова гiльза або покупнi патрони. Хочеця щоб новi гiльзи гарно катало
 

Вкладення

KFoR

Зброяр
У вас пiсля докату бн супер. Це мойi без докату гiльза десь разiв 4 стрiляна теж для тарiлок вони мене повнiстю задовольняють. Але для полювання в мене тiльки нова гiльза або покупнi патрони. Хочеця щоб новi гiльзи гарно катало
Чим споряджаєте?
 

Олег Грабарский

Мисливець
Тоді вам точно спочатку бн треба, або з омв якусь виберіть
Це так але цi матрицi для докату вони не пiдрубають нову гiльзу. Для тарiлок докатувати небуду коли змагана по тарiлках 80%покупних а для пострiлух не бачу сенсу докатувати
 

huntumy

Зброяр
Це так але цi матрицi для докату вони не пiдрубають нову гiльзу. Для тарiлок докатувати небуду коли змагана по тарiлках 80%покупних а для пострiлух не бачу сенсу докатувати
Докатка матрицею гаеп вирівняє гріхи інших станцій. Підрубка це не обов'язкова станція. Після лішного станка, без підрубки але з докаткою вн2 виходить ідеальний патрон.
 

Олег Грабарский

Мисливець
Я так розумiю що можна нову гiльзу без пiдрубочнойi зразу на докат. Ще питання до форумчан на рахунок матрицi omv sp2 тiльки не в сталi а в латунi. Реально хтось тестував та скiльки вона витримае в планi довговiчностi.
 

KFoR

Зброяр
Я так розумiю що можна нову гiльзу без пiдрубочнойi зразу на докат. Ще питання до форумчан на рахунок матрицi omv sp2 тiльки не в сталi а в латунi. Реально хтось тестував та скiльки вона витримае в планi довговiчностi.
Я брав гаєп бн2, саме зі сталі. Ресурс... не заморочуйтесь візьміть стальну. Її точно ще внукам вистачить
 

Олег Грабарский

Мисливець
Я брав гаєп бн2, саме зі сталі. Ресурс... не заморочуйтесь візьміть стальну. Її точно ще внукам вистачить
Реально цiнник в два рази. А вона менi потрiбна тiльки пiд нову гiльзу для полювання а це патронiв 50 в рiк. В основному покупнi це тiльки дисперсант сам крутю та крупнi нолi узгодженнi
 
Зверху