Підскажіть чи вартує купляти ІЖ-25?

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Підніму тему
Комплект,після оформлення відповідних дозвільних доків,поїде в Україну
Так що ІЖик буде в ,,пошуках,,нового,щасливого власника...
 

Тарас21

Мисливець
Мав таку рушничку-бій чудовий, правда трошки важкувата і після солідного настрілу бувають здвоєні постріли. але ремонтується на певний час.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Мав таку рушничку-бій чудовий, правда трошки важкувата і після солідного настрілу бувають здвоєні постріли. але ремонтується на певний час.
здвоєні постріли?
на кшталт детонації??
в чому була прчина???
дякую...
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Тарас21

Мисливець
Причина була в ричажкові механізму переведення вогню (вибачте за непрофесійний лексикон), його в майстерні якось подовжували, бо він підносився, а нового знайти не вдалося на той час.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Причина була в ричажкові механізму переведення вогню (вибачте за непрофесійний лексикон), його в майстерні якось подовжували, бо він підносився, а нового знайти не вдалося на той час.
У моєму все працює бездоганно...
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ви ж також уже не маєте її в наявності,так що ,,гора с плєч,,
 

Тарас21

Мисливець
Я продав її через комісійний магазин у Києві 20 років тому, після мав ще з десяток різних рушниць. але ні одна з них не мала такого сердитого бою.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Я продав її через комісійний магазин у Києві 20 років тому, після мав ще з десяток різних рушниць. але ні одна з них не мала такого сердитого бою.
я пробував її на стенді тут,в Канаді,дуже непогано,як для творіння ,,совєтскіх ружейників,,
хто в мене її купить-точно не пожаліє...
 
Статус
Закрита.
Зверху