Підкажіть по ІЖ 43

AndreyDruz

Новачок
Вітаю, шановне панство. Підкажіть, будьте так ласкаві, ціну по ІЖ 43. Має три пари стволів все на одному номері. Всередині чисті сипу немає. Зверху місцями потерте вороніння. Приклад має тріщину та зтягнутий болтом. Стволи одна пара 16 к, а дві пари 12 к.
Наперед дякую.
 

Вкладення

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:eek:... окуеть...
Ладно номер на крюке, такое мы видели и не раз... Но с 12-го сделать 16-тый да еще и с диаметром трубок 18,2 - такого лично я еще не видел!!!!!! :D
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
:eek:... окуеть...
Ладно номер на крюке, такое мы видели и не раз... Но с 12-го сделать 16-тый да еще и с диаметром трубок 18,2 - такого лично я еще не видел!!!!!! :D
1992 рік і цим все сказано!
 

AndreyDruz

Новачок
Рушниця дісталася від дідуся, при переоформленні один дозвільник загорівся і пропонує 20 тис. Так от і думаю щож тут такого особливого в ній? Так як я маю напівавтомат в користуванні і не бачу сенсу її тримати, то й в роздумах.
 

T valeri N

Мисливець
Рушниця дісталася від дідуся, при переоформленні один дозвільник загорівся і пропонує 20 тис. Так от і думаю щож тут такого особливого в ній? Так як я маю напівавтомат в користуванні і не бачу сенсу її тримати, то й в роздумах.
Це не супер модель, та і стан не найкращий. Якщо людина дуже хоче - не вагайтесь!
 

kef

Зброяр
Рушниця дісталася від дідуся, при переоформленні один дозвільник загорівся і пропонує 20 тис. Так от і думаю щож тут такого особливого в ній? Так як я маю напівавтомат в користуванні і не бачу сенсу її тримати, то й в роздумах.

За 20 т.грн.Ви придбаєте що найменше чотири іжа 43 в стані люкс ;).
 

AndreyDruz

Новачок
Дякую ще раз усім! Я це і сам розумію та всеж вирішив пересвідчитися, може щось недорозумію.
Дякую!
 
Рушниця дісталася від дідуся, при переоформленні один дозвільник загорівся і пропонує 20 тис. Так от і думаю щож тут такого особливого в ній? Так як я маю напівавтомат в користуванні і не бачу сенсу її тримати, то й в роздумах.
Продайте и выдохните!!! Еще и за такую сумму.
С Ув!!!:)
 

томка

Снайпер
:eek:... окуеть...
Ладно номер на крюке, такое мы видели и не раз... Но с 12-го сделать 16-тый да еще и с диаметром трубок 18,2 - такого лично я еще не видел!!!!!! :D
Дык 92год! Бывал в эти годы на ТОЗе:),времечко было пипец...ВОЛЯяяяяяя! Мать её:mad:
 
Зверху