Пуля для Круповських стволів- варто чи ні???

Bekas7

Мисливець
Недавно купив Хенель 16 калібру 1947р... Хочу попробувати стрільнути пулею Але в Хенель 2 чока... 1) Чи можна стріляти пулею...???...

2) Як що можна то якою????
 

tar@s

Новачок
береш любу кулю підкаліберну і спокійно стріляеш без проблем)))пробуйте полева---Гуаланді диаболо і.тд
 

Vasyl58

Мисливець
У меня Меркель 16 кал с крупповскими стволами. Стреляю редко пулями. Потому что на охоте вообще из гладкого стреляю редко пулями. Предпочитаю из получока стрелять Бреннеке, из чока Монолитом. Еще неплохо будет Гуаланди. Лучше из получока. Рубейкина (подкалиберная в контейнере) из чока тоже подойдет. Последняя, кстати, тут на форуме продается.
 

Morgan

Новачок
Не сунь гайку в гарну рушницю, нехай собі біжить той кабанчик:)
 

Vasyl58

Мисливець
Шановний Bekas7!
Хенкель гарна рушниця, робоча и треба з нєю поводитись відповідно. Але це не зброя високого розбору. Вона відноситься до єкономного варианту зброї. Ні в якому разі не треба стріляти з неї гайками і шайбами. Кулями можна. Тільки виберить правильну кулю. І не випускайте кабанчика. Як що у Вас є ліцензія.
 

Bekas7

Мисливець
Я зрозумів вашу думку і пораду... Я пробував Діаболо...ну.. можна стріляти... стволам впринципі нічого немає...
 

hunter_ua

Мисливець
Bekas7;189991 сказав(ла):
Я зрозумів вашу думку і пораду... Я пробував Діаболо...ну.. можна стріляти... стволам впринципі нічого немає...
Спробуйте ще один варіант - стрільба каліберною кулею для 20 калібру.
В конт. к16 вкладіть кулю к20, а проміжки пересипте тирсою або крохмалом, а потім порівняйте.
Думаю в моєму варіанті, куля полетить точніше.
 

Bekas7

Мисливець
Попробував 20 в контейнері 16... Результат здивував з 50 метрів в бутилку від шампанського попав 3 з 5... Але не завжди є можливість купити пулі 20... можливо крім 20 може ще пристріляти якоюсь 16??????????
 

hunter_ua

Мисливець
Не вигадуйте нічого.
Просто порахуйте.
Скільки разів буваєте на полюванні і скільки разів Ви стріляєте.
Не помилюсь, якщо Ваші витрати не більше 5 куль на сезон, в кращому випадку.
Тому, пару десятків куль Вам хватить на десяток років, якщо буде де полювати.
 
Зверху