Пульові патрони ТАХО

ValeraM

Мисливець
Обтюратор Биор, верх отрезан вручную, отливка пули качественная, касюль СХ-2000, дальше непонятка...
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Что-то тихо, наверное слов нет...
Продолжу тему, пуля Диаболо от Тахо...
Це набій старого зразка (а можливо і перших випусків), зараз всі Діаболо (ТАХО) споряджаються на опилках і обтюратор типу Шашечка.
Це не захист, но просто останні 5-7 років, я не бачив їх набої на пластикових пижах (амортизаторах) всі на опилках ідуть і куля важить вже не 32 грами, а 35 грам.
 

Androsh

Слідопит
Це набій старого зразка (а можливо і перших випусків), зараз всі Діаболо (ТАХО) споряджаються на опилках і обтюратор типу Шашечка.
Це не захист, но просто останні 5-7 років, я не бачив їх набої на пластикових пижах (амортизаторах) всі на опилках ідуть і куля важить вже не 32 грами, а 35 грам.
Интересно, какая навеска пороху у них на эту Диаболо 35 гр., и какого... А то в плечо лягает так, что мама не горюй...
 

zlody

Мисливець
Переснаряжал таховскую диаболо на соколе. Намного лучше штатного патрона полетела.
Ураган из тоза дал сумасшедший разброс.
 

huntumy

Зброяр

Stanislav Fursa

Снайпер
Интересно, какая навеска пороху у них на эту Диаболо 35 гр., и какого... А то в плечо лягает так, что мама не горюй...
Самом цікаво, були в мене залишки (5 шт) десь 2011 чи 2013 років, там ще гільза 65 мм була (червона) і куля 35 грам на опилках. Стріляв з батіного ТОЗ-34, по мішеням. Віддача, як віддача. Да, трішки більша чим у дробового 36 грамового набою, но не настільки, щоб бодалось.

П.С. От "Торнадо" (37.5 грамова) з ИЖ-12, у мене по скулі било, після семи пострілів, уже голова боліла..:D
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Интересно, какая навеска пороху у них на эту Диаболо 35 гр., и какого... А то в плечо лягает так, что мама не горюй...
Ось вони ці набої, 65 мм гільза, куля 35 грам (з опилками 36 грам), відео 8-ми річної давності.
Це я перший раз в житті починав вчитись стріляти кулями, по тому і довго цілився..:D Строго не судіть..)
В кінці відео, я знайшов кулю в метрах 10-15 від мішені.
Ну і відео
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Судя по форме отверстия в доске чуть боком пришла?
Ні, навпаки рівно, просто так совпало, що попав в сучок. Як би боком прийшла, куля була б блинчиком, а на відео (в кінці) чітко відно по кулі, що прийшла рівно.
 
Зверху