Про майбутній закон!!!

veriovo4ka89@

Мисливець
Нещодавно натрапив на такий проект закону про зброю і чесно кажучи я збентежений, злий та водночас схвильований. Та все ж таки, як вони змогли ще більше пересрати 622 наказ в такій збоченій формі.
https://zbroya.info/uk/mobile/blog/4747_proekt-zakonu-pro-tsivilnu-zbroiu-i-boiepripasi/
Що на це скаже шановне товарисво,?
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Найбільш образливе те що з їхнею підтримкою і сприянням спонсорів закон таки протягнуть,
 

иж 18

Слідопит
Там статья 19 есть, и говорится, что продления право на хранения оружия раз в 5 лет, если я правильно понял
 

иж 18

Слідопит
Этот проект 5 лет как неактуален. В Раде зарегистрированы проекты 1222 и 1222-1.
В этом новом законопроекте тоже статья 19 говорит, что разрешения выдаётся на 5 лет. Как-то почитаю внимательно этот законопроект
 

veriovo4ka89@

Мисливець
А саме те
А що конкретно вас бентежить?... З пов.
Що продовження дозволу кожні 5 років з обов'язковим перепроходженням курсів по поводженню. Зайдіть та продивіться цей закон і дізнаєтесь бааагато цікавого.
 

Panters

Снайпер
А саме те

Що продовження дозволу кожні 5 років з обов'язковим перепроходженням курсів по поводженню. Зайдіть та продивіться цей закон і дізнаєтесь бааагато цікавого.
Обов'язкове перепроходження курсів тільки для 4-ї категорії.
 

mulyavchik

Снайпер
З того що я прочитав,я зрозумив одне, що при купивли гладкоствола вже непотрибно буде мати дозвил на придбання?Це так чи не?
 
Зверху