Прошу порад. Дресирування та натаска русского спаніеля

krushel

Мисливець
Доброго дня, маю таку от файну коліжанку, якій на днях виповнилось 3 місяці.
Так як досвіду утримування мисливських собак не мав, прошу допомогти у кількох запитаннях:
  • Дресирування Які основні команди необхідно вивчити. Зараз навчив"до мене", сидіти, принести, дай лапу)) на лежати ще не піддається, але схоплює дуже швидко.
  • Натаска, тут я взагалі дрімучий ліс. Планую брати її на качку і зайця, інколи на козу (хоча то недуже профільне полювання). Якщо хтось підкаже де і як це роблять, а якщо ще й скаже де поблизу Львова буду дуже вдячний)
  • Як ця порода вживається з іншими домашніми псами(в мене старий пес, інтерес вона проявляє до нього а він таке враження хоче її вкусити разок) зі свійськими тваринами. Зокрема цікавить якщо якщо вона буде спокійно рости поблизу курей і не буде проявляти до них інтересу чи не вплине то на полювання по пернатих.
  • З якого віку їх беруть на полювання.
  • Інше) якщо хтось додасть ще якісь тонкощі виховання та утримування, буду дуже вдячний.
З повагою, Роман
4.jpg
 

kapitan-sa

Слідопит

KFoR

Зброяр
Хтось може порадити куди звертатися за РОСом в Терноільській, Львівській, чи Хмельницькій області?
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Доброго дня, маю таку от файну коліжанку, якій на днях виповнилось 3 місяці.
Так як досвіду утримування мисливських собак не мав, прошу допомогти у кількох запитаннях:
  • Дресирування Які основні команди необхідно вивчити. Зараз навчив"до мене", сидіти, принести, дай лапу)) на лежати
С командой принеси поспешили.Для собаки команда принеси сама сложная.
Поймите,собаке нужно пойти,найти,вернуться и правильно подать(сесть и отдать в руки) это целый комплекс
А команда лежать...ее нужно разучивать сначала дома,что бы собаку ничего не отвлекало,добиться этого дома,затем давать эту команду на улице ,сразу ничего не будет получаться,потому как разные запахи ,звуки будут отвлекать,но со временем будет все ок.
Будте сдержанны когда собака делает что то не так....если сорветесь можете отбить всю охоту заниматься.Дрессировка должна иметь игральный характер
Не форсируйте события,все должно быть по этапно шаг за шагом
Удачи!!!!!!!!!!!!!!!
 

krushel

Мисливець
С командой принеси поспешили.Для собаки команда принеси сама сложная.
Поймите,собаке нужно пойти,найти,вернуться и правильно подать(сесть и отдать в руки) это целый комплекс
А команда лежать...ее нужно разучивать сначала дома,что бы собаку ничего не отвлекало,добиться этого дома,затем давать эту команду на улице ,сразу ничего не будет получаться,потому как разные запахи ,звуки будут отвлекать,но со временем будет все ок.
Будте сдержанны когда собака делает что то не так....если сорветесь можете отбить всю охоту заниматься.Дрессировка должна иметь игральный характер
Не форсируйте события,все должно быть по этапно шаг за шагом
Удачи!!!!!!!!!!!!!!!
з командою принеси ви напевно праві, я вже на ній так не налягаю, якщо їй йде то пробую як ні то най ганяє. А от сидіти працює практично безвідмовно)
яку послідовність у вивченні команд порекомендуєте?
 

мр 153 12 76..

Снайпер
з командою принеси ви напевно праві, я вже на ній так не налягаю, якщо їй йде то пробую як ні то най ганяє. А от сидіти працює практично безвідмовно)
яку послідовність у вивченні команд порекомендуєте?
Сидіти
лежати на цю команду піде більше часу,не давіть на собаку якщо буде виконувати раз через раз

Привчіть гратися з іграшкою (щоб ви із нею гралися) краще дома киньте метрів на 5 не більше вона обов"язково побіжить і прийде довас,намагайтесь взяти іграшку у неї ії пасті

Дай (подай) це також комплек вправ на цей момент собака повинна знати ком. сидіти на 100%

команду до мене можна робити попутно це не важко,спробуйте взяти в руку якусь укусняшку і відбігаючи від неї спиною вперед( тримати на витягнутій руці укусняшку) кажіть до мене.Собака побіжить до вас проходьте так метрів 10 потім різко зупиняйтеся і руку піднімайте вверх від паху до грудей.Робіть так щоб собака майже брала у вас із рук.Це для того щоб собака підходила до вас і сідала
команда рядом також попутно це не важко
І команду стоять.Треба щоб відскакувала від зубів.По перше це безпека собаки у разі якщо вискоче на дорогу або ще щось....ну і для полювання.Це теж попутно
Пам"ятайте,що тренування не повинні бути виснажливими ,все повинно закінчуватись на хорошій ноті.Тоді буде і вам добре і собаці буде подобаться займатися
десь близько 30 хв хоча б 2 - 3 рази на день
Успіхів
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Як справи,що у вас получається???????????????77
Будуть питання краще дзвоніть 0986623178 ЮРА
ґ
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Роман добрий вечір. Якщо цікаво, то подарую таку книжку
DSC04568.JPG
DSC04571.JPG
 

krushel

Мисливець
стикнувся тепер з проблемою, за різними предметами кинутими в кущі бігає шустро і завжди знаходить, але не завжди віддає їх. Хто знає як правильно побудувати цей процес, щоб надресирувати правильне апортування
 
Зверху