Прошу оцінити Іж-27е

Статус
Закрита.

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Рушничка у Вас сміло можна назвати в стані нової. Раді інтересу гляньте/ згадайте тему про інкрустований т34 з двома парами стволів, в яку суму її оцінили на даний час. Без образ!
Ціла епохея з цією темою про дану 34-ку. Її я бачивo_O
Дякую за відгук. А про Іж-12 в 16 кал ходять якісь окремі легенди. Ну, але, тим не менш, цей іж ще хорошого року випуску, з зручним та гарним прикладом(хоча б щось) та якісною пайкою стволів. Був б цей Іж на років 10 молодшим, думаю, був б гіршої якості виконання. Тему найближчим часом закрию, щоб не розводити флуд. А ціна, ... думаю 700-800 вічно зелених така рушниця коштує в такому стані. Таких залишилось зовсім мало:(
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Да и их ресурс в 40+ лет давно подтвержден практикой. Даже учитывая уровень "культурного" обращения с оружием наших советско-украинских охотников.
 

ДСП&ДВП

Новачок
Рушниця чудово збережена. Залишилось питання по прицільній планці (зробіть фото зібраної рушниці зверху, саме місце з'єднання стволів з колодкою). Склали приблизну ціну. І скотилися в порівняння з турками. Тоді давайте ще порівняємо ИЖ-27 з В-25.
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Надсилаю ще фото, можливо, фото погано передає, але візуально тут все добре.
P.s. Зрозуміло що ціна повинна відповідати стану, і навпаки. Але, думаю, якщо б я сказав що хочу цю рушницю продати за 400 $(умовно) думаю, тут б планка автоматично стала рівна :D
 

Вкладення

ДСП&ДВП

Новачок
Була запропонавна початкова ціна в 1000$. Ви вважаєте, що ціна рушниці ніяк не менше 700-800$. І з першим і з другим я цілком погоджуюсь. А потім було твердження
І не треба порівнювати Іж 27 і турка. Це різні речі і хто б що не казав, а ніякий хасан, метсан, хрєнсан і інші сан не проживуть іжево))) життя
на яке було сказано
Ви як завжди влучно
і ще
уточнимо ціну турецької універсальної вертикалки. Ці «універсали» бувають і за 400$, а бувають і за 1000$..
Особисто я вважаю, що в темі оцінки порівняння не потрібні.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Достойный экземпляр проверенной временем модели ружья в идеальном состоянии, что на сегодня- однозначно редкость. И в самом эстетически выдержанном варианте.
И кто бы там, что ни говорил- это именно настоящее, классическое, надежное ИЖ-27, а не то "весло" 90-х, о котором так все пренебрежительно отзываются.
Тем более, что бой у него никто не ставит под сомнение. Даже без каких-либо модных сменных дульных сужений.
Вещь- без сомнений.
Цена- будет зависеть от желания потенциального владельца его заиметь.
А здоровый компромисс, уверен, всегда имеет право на жизнь между желаниями продавца и возможностями покупателя.
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
Цена- будет зависеть от желания потенциального владельца его заиметь
Цена- будет зависеть от желания потенциального владельца его заиметь
Вадим ответьте чесно сколько вы бы могли максимум заплатить за такое же состояния только в 16м калибре о котором вы писали раньше?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вадим ответьте чесно сколько вы бы могли максимум заплатить за такое же состояния только в 16м калибре о котором вы писали раньше?
Не менее 500 ( чтобы не обидеть хозяина) и не более 800 ( чтобы не переплатить за массовую, машинного производства модель ружья в рядовом исполнении). Все зависит т.ск. от "примерки" ружья в реале. Как оно ляжет, как оно подойдет. Если не пришлось по душе- ни копейки не дам. Хоть как бы оно классным и новым ни было. К ружью должна душа лежать. И чтобы оно было одним целым с охотником, т.ск. смогло стать его продолжением. И чтобы на охоте ты не думал, как его вложить в плечо. А оно само, на автомате, стреляло туда, куда ты смотришь.
Отношение охотника и его оружия-это целая философия.
Много раз держал в руках различные ружья и лишь немногие из них были такими, что из рук выпускать не хотелось. Но- были. Слава Богу- есть и сейчас.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Другий день роздивляюсь і неможу зрозуміти, що не так з планкою? Відмінний Іж. Час зовсім нетой для продажу.
Не переймайтесь!
Это уже устоявшийся флешмоб- традиция нашего форума: найти пятно на солнце!:eek::p:D
Особенно в шоке от него наши новички!:p;):)
 
Останнє редагування:

Hunter 79

Слідопит
Другий день роздивляюсь і неможу зрозуміти, що не так з планкою? Відмінний Іж. Час зовсім нетой для продажу.
Краще видно на штучний іж-12 який недавно продавався.Місце спряження колодки з прицільною планкою.

Прошу вибачення у власника теми!
 

Вкладення

Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху