Прошу оцінити Іж-27е

Статус
Закрита.

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Всім доброго здоров`я!
Маю в своєму арсеналі таку рушничку, в такий не простий час подумую про її продаж :(хотілось б почути ваші думки щодо ціни даного екземпляру.
Іж-27е 12 кал, 1978 р.в(згідно табл)в експортному варіанті. Стволи 725 мм, звуження стандартні
Настріл мінімальний, відчувається що взагалі відсутній. Дуже туга, що ричаг запирання стволів та цев‘я приходиться доводити самостійно. Стволи чисті, рівні, пайка добра.
 

Вкладення

Altay1972

Снайпер
Напрягает три момента:
- с 1978 года девственно чистый лоб колодки...
FDE78433-5292-4062-88DA-C407AAE6A7C8-1.jpg



- рычаг запирания не то что не доходит, такое впечатление что он вообще не заходит (перестарались)...
- прицельная планка ну очень уж криво приделана (именно приделана) в экспортном варианте....

7B6E9EC0-E858-47CC-97C9-79086C03B846-1.jpg
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
1. Якщо вам таке не зустрічалось, то мені вже не вперше. Маю у схожому стані Іж-58 МАЕ, з 1980-го року, купляв у першого власника з настрілом не більше 20.
2. Можливо, таке фото. Ричаг в природньому положенні стоїть так:
3. Додаткові Фото прицільної планки надішлю пізніше. При візуальному огляді кривизни я в ній не бачу.
 

Вкладення

Altay1972

Снайпер
Положение рычага при открытом ружье и закрытом практически не меняется... мне кажется тогда так не делали, т.е. он конечно немного не доходил до середины для обеспечения натяга, но не настолько...


 

Altay1972

Снайпер
Маю у схожому стані Іж-58 МАЕ, з 1980-го року, купляв у першого власника з настрілом не більше 20
Ну так а в этом Иж27 какой реальный настрел? Потому как по фото - без настрела, вообще все "девственно" черно-воронено, что нигде ни одной риски или царапинки нет... 1978 года... я думаю даже при музейном хранении эти самые царапинки были бы...

Ну да ладно. Просили оценить... не могу сориентироваться... просите больше, отдадите за реальную цену...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
- рычаг запирания не то что не доходит, такое впечатление что он вообще не заходит (перестарались)...
При плавном, неспешном закрытии у неразработанного ружья так и будет. Если "захлопнуть" (дурость!) ружье с усилием, то ключ Ричардсона ( Вестли, который), немного больше сместится к центру.
П.С. В поисках своего ИЖ-54 немного опоздал и упустил, не по своей вине, "нулячий", в состоянии "минт" штучник ИЖ-27 ) уже был под задатком...:oops::() первых выпусков, с полным заводским фаршем НЗ, паспортом и т.д.
Состояние было аналогичным. Цевье пристегивалось/снималось с усилием.
В состояние выставленного ТС ружья верю.
П.С. Вертикалками ", увы, "перегорел". Иначе это ружье уже бы не оценивалось...
П.С.С. Хотя, если бы оно было в 16 калибре....:rolleyes:
 
Останнє редагування:

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Ну так а в этом Иж27 какой реальный настрел? Потому как по фото - без настрела, вообще все "девственно" черно-воронено, что нигде ни одной риски или царапинки нет... 1978 года... я думаю даже при музейном хранении эти самые царапинки были бы...

Ну да ладно. Просили оценить... не могу сориентироваться... просите больше, отдадите за реальную цену...
Спасибо за отзыв!
С уважением.
 

Altay1972

Снайпер
П.С.С. Хотя, если бы оно было в 16 калибре....:rolleyes:
Понимаю...Имею два... Однако хочу сыну найти хороший в 12м...
Просто ну уж очень режет глаз такая "нульцевость"... и как говорил Станиславский - "...не верю!"
Фото кривой планки еще усилится, если выровнять линию горизонта (линию стола), т.е. все фото надо немного довернуть по часовой стрелке, соответственно кривизна планки вправо еще усилится... ружье же лежит ровно...
Цевье пристегивалось/снималось с усилием.
Это вообще не проблема, подложить между деревом и защелкой цевья тоненькую плотную бумагу (например от сигаретной пачки), соответственно защелка сядет на десятку или две выше и ее придется дозакрывать рукой, показывая что она мол не разработана...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Это вообще не проблема, подложить между деревом и защелкой цевья тоненькую плотную бумагу (например от сигаретной пачки), соответственно защелка сядет на десятку или две выше и ее придется дозакрывать рукой, показывая что она мол не разработана...
Это мы уже проходили, под чутким руководством старого ружейного Мастера, которого знала вся Черниговщина, да и Украина.
Но то ружье, которое я держал в руках, за лет 40, разбиралось/собиралось считанные разы. Нульц. Штучник в темном орехе.
Все, больше в теме флуд не разводим.
ТС- сорри!
 

Охотник77

Снайпер
ТС не відповів на моє питання, ну то таке мо ще й приблизно не визначився з ціною. Моя думка що ціна цього екземпляра не повинна бути вищою від нових турецьких вертикалок так як вони більш універсальніші а поціновувачів СССРу з кожним роком все менше.
 

tyrist 1945

Тигр
Рушниця в стані. Я прогнозую що її можна продати за 1000...але коли? Реально я б так цінив. І не треба порівнювати Іж 27 і турка. Це різні речі і хто б що не казав, а ніякий хасан, метсан, хрєнсан і інші сан не проживуть іжево))) життя:D
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
ТС не відповів на моє питання, ну то таке мо ще й приблизно не визначився з ціною. Моя думка що ціна цього екземпляра не повинна бути вищою від нових турецьких вертикалок так як вони більш універсальніші а поціновувачів СССРу з кожним роком все менше.
Мабуть, ще кінцево не визначився, ви праві.
Можливо і ваша правда, тільки уточнимо ціну турецької універсальної вертикалки. Ці «універсали» бувають і за 400$, а бувають і за 1000$..
P.s. Я один з тих, хто ще цінує такі речі. Турки і тому схоже будуть, ще на мій вік вистарчить, а таких рушниць в схожому стані я зустрічаю вже дуже рідко ..
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Рушниця в стані. Я прогнозую що її можна продати за 1000...але коли? Реально я б так цінив. І не треба порівнювати Іж 27 і турка. Це різні речі і хто б що не казав, а ніякий хасан, метсан, хрєнсан і інші сан не проживуть іжево))) життя:D
Дякую, пане Ігор!
Ви як завжди влучно :D
 

kef

Зброяр
А ну, хто з вас готовий за цього іжа штуку баксів вивалити !?:oops::rolleyes::D.можна цінити і у дві штуки.Тільки всерівно рушниця буде продана за реальну ціну.;).
 

Охотник77

Снайпер
Рушниця в стані. Я прогнозую що її можна продати за 1000...але коли? Реально я б так цінив
Пане Ігорю зараз зовсім не той час, питання ще в тому чи тс хоче її продати чи продавати можливо роками. Та як би в такому стані був іж 12 та ще й в 16 калібрі тоді нема мови, а так багато мисливців за такі гроші зараз візьмуть собі інші бокфлінти. Це моя думка нікому її ненавязую!
 

Охотник77

Снайпер
Рушничка у Вас сміло можна назвати в стані нової. Раді інтересу гляньте/ згадайте тему про інкрустований т34 з двома парами стволів, в яку суму її оцінили на даний час. Без образ!
 
Статус
Закрита.
Зверху