Прошу определить и оценить.Германия

Статус
Закрита.

kef

Зброяр
А які чокові звуження ,? Ви ж самі знаєте,що це суттєво впливає на ціну.Нехай знайомий подасть додаткову інформацію.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Бюх переважно чоковий
А найчасиіше з підсиленням,а це не для всіх мисливців і не для всіх полювань,ну а з собачкою.....,то взагалі!!От такий капризний і поважний цей Бюхаг!!Мав колись такий самий,але з підсиленими чоками ( два по -.1.1 мм.)-не прижилось!!Брикався зі всіма розмірами дробу.Синець на плечі не сходив допоки з ним не розпрощався,хоч і був фон новий,не стріляний.Це якраз він!



Вибачаюсь перед топікстартером за оффтоп!!!
 
Останнє редагування:

Dima

ветеран форуму
надійна команда
В горизонтальных у Бюхага часто одинаковые чоки, при сверловке 18,20. 2 по 0,8 или 2 по 0,9 отличающиеся геометрией : грубо короткий - длинный...мелкими номерами красивая осыпь, резкость тоже замечательная
Цена может быть и поболе 1К$.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Мужики,що сталось???На рівній дорозі всі пересварились!!!Слідкуйте за темпераметром і адреналіном.Лишнє видалив без санкцій,але....!!!Скажу одне,що нормальний Бюхаг коштує не менше ніж 1300-1400$,а в деяких випадках і 2000$!!Це одне,що в них вдалось на "ура"після ВВВ!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А якщо брати Бюхаг з вертикальним розташуванням стволів,а йшов він на базі 301 Меркеля,ну то ціна його взагалі космос-2700-3000$!!А ви кажете 600-700 це дорого!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

wiarus

Мисливець
так собственно и меркель не бюхаг а тем более гдр-овский. почувствуйте разницу.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

wiarus

Мисливець
ніколи не погоджусь. бо якщо поринути в історію то рушниця братів меркель була відзначена в 1930 р. за оригинальність конструкціі. т.б. як тоз -34 в 1970р. можемо копати глибше але я не бачу в цьому сенсу. з повагою. алє меркєль в плані гебрудер - бо ці меркеля як в україні петрєнки...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
ніколи не погоджусь. бо якщо поринути в історію то рушниця братів меркель була відзначена в 1930 р. за оригинальність конструкціі. т.б. як тоз -34 в 1970р. можемо копати глибше але я не бачу в цьому сенсу. з повагою. алє меркєль в плані гебрудер - бо ці меркеля як в україні петрєнки...
А я вам про що!!
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
так собственно и меркель не бюхаг а тем более гдр-овский. почувствуйте разницу.
ніколи не погоджусь. бо якщо поринути в історію то рушниця братів меркель була відзначена в 1930 р. за оригинальність конструкціі. т.б. як тоз -34 в 1970р. можемо копати глибше але я не бачу в цьому сенсу. з повагою. алє меркєль в плані гебрудер - бо ці меркеля як в україні петрєнки...
Вибачаюсь, але мені складно зрозуміти вами написане.
 
Статус
Закрита.
Зверху