Прошу знатоков оценить.

Кузнец144

Мисливець
я взял иж18м калибр 28 в идеальном состоянии за 450 долларов
а это ружье стоит намного больше!
п.с. я не эксперт в ценообразовании оружия.
многие ( почти что все) пользуют 12 калибр!!! и на такое ружье как у вас смотрят только чтоб ПОПРОБОВАТЬ! как оно. по тому и цены ставят такие маленькие.
и после стрельбы с 12 калибра тяжело вообще попасть в мишень с 28. по тому (лично на мой взгляд) мелкие калибры такие "заплеваные"
даже для сравнения возмите цену ТОЗ Б - БМ 16 калибр и 20.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Только очень богатый или очень глупый человек может отдать за этот предмет 1000$. Цена ему 400 максимум и то если кому закушеному надо...
Читаю тему,мовчу,думаю і так і рве мене спитати аудиторію-що оцінюєте,шановні,за що просите 1000???Перше ніж ставити лотовий мінімал треба трошки визначитись з історією того,що оцінюєте,трохи вникнути в теми колекціонерів зброї,їх висновки по даному екземпляру,а саме головне їх попит на неї і все стене на свої місця.Буде вам відразу і ціна і попит.Ви спитайте топікстартера навіщо він "викопав" стару "скорлупу"Голанда для 50-ки,а не підігнав під неї хороший кейс навіть і зроблений під замовлення???!А це якраз і є похідна ціноутворення,бо на фельдмарку Голанд клюнуть і будуть висіти на гачку до останнього навіть не задумуючись навіщо! Голанд,хоч і старий,але є Голанд і триматиме він цю 50-ку на плаву як поплавок,щоб ціна не спускалась нижче.....,бо лежить вона в "скорлупі"від Голанда,а значить вони рівні як по увазі так і по ціні.Не хочу хаїти 50-ку,але там оцінювати нічого,бо трималась вона на плаву дуже короткий час і все це через її слабенькі ТТХ від того і попит на неї був не дуже.От того майже всі випущені екземпляри і починались з номерами,які починались на перші два нулі.Так ці перші два нулі ніхто і не заповнив.Думаю і зараз все розраховано на Голанда і лише на нього.Без нього вона дешевий нуль!!
 

Володимир0504

Слідопит
Читаю тему,мовчу,думаю і так і рве мене спитати аудиторію-що оцінюєте,шановні,за що просите 1000???Перше ніж ставити лотовий мінімал треба трошки визначитись з історією того,що оцінюєте,трохи вникнути в теми колекціонерів зброї,їх висновки по даному екземпляру,а саме головне їх попит на неї і все стене на свої місця.Буде вам відразу і ціна і попит.Ви спитайте топікстартера навіщо він "викопав" стару "скорлупу"Голанда для 50-ки,а не підігнав під неї хороший кейс навіть і зроблений під замовлення???!А це якраз і є похідна ціноутворення,бо на фельдмарку Голанд клюнуть і будуть висіти на гачку до останнього навіть не задумуючись навіщо! Голанд,хоч і старий,але є Голанд і триматиме він цю 50-ку на плаву як поплавок,щоб ціна не спускалась нижче.....,бо лежить вона в "скорлупі"від Голанда,а значить вони рівні як по увазі так і по ціні.Не хочу хаїти 50-ку,але там оцінювати нічого,бо трималась вона на плаву дуже короткий час і все це через її слабенькі ТТХ від того і попит на неї був не дуже.От того майже всі випущені екземпляри і починались з номерами,які починались на перші два нулі.Так ці перші два нулі ніхто і не заповнив.Думаю і зараз все розраховано на Голанда і лише на нього.Без нього вона дешевий нуль!!
Шановний Арго, мені наприклад той кофр не цікавий, а по рушниці задав питання так покищо мовчать...
 

Володимир0504

Слідопит
Читаю тему,мовчу,думаю і так і рве мене спитати аудиторію-що оцінюєте,шановні,за що просите 1000???Перше ніж ставити лотовий мінімал треба трошки визначитись з історією того,що оцінюєте,трохи вникнути в теми колекціонерів зброї,їх висновки по даному екземпляру,а саме головне їх попит на неї і все стене на свої місця.Буде вам відразу і ціна і попит.Ви спитайте топікстартера навіщо він "викопав" стару "скорлупу"Голанда для 50-ки,а не підігнав під неї хороший кейс навіть і зроблений під замовлення???!А це якраз і є похідна ціноутворення,бо на фельдмарку Голанд клюнуть і будуть висіти на гачку до останнього навіть не задумуючись навіщо! Голанд,хоч і старий,але є Голанд і триматиме він цю 50-ку на плаву як поплавок,щоб ціна не спускалась нижче.....,бо лежить вона в "скорлупі"від Голанда,а значить вони рівні як по увазі так і по ціні.Не хочу хаїти 50-ку,але там оцінювати нічого,бо трималась вона на плаву дуже короткий час і все це через її слабенькі ТТХ від того і попит на неї був не дуже.От того майже всі випущені екземпляри і починались з номерами,які починались на перші два нулі.Так ці перші два нулі ніхто і не заповнив.Думаю і зараз все розраховано на Голанда і лише на нього.Без нього вона дешевий нуль!!
Може ви з висоти свого досвіду щось скажете про ті "дефекти", про які я вище запитував.
 

wiarus

Мисливець
дерьмо в золоте останется дерьмом а вот золото в дерьме - останется золотом.
 

StuDenT1

Мисливець
дерьмо в золоте останется дерьмом а вот золото в дерьме - останется золотом.
Просто на форуме есть каста любителей отечественного оружия, вот они его и боготворят и в частности из за них цена на такие ружья заоблачные, а продаются они потом очень долго(или находясь такого же ценителя). Пан Арго четко дал понять о стоимости данного девайса и как только все увидели здравый и опытный голос, так и все споры о цене в 1000++++++ сразу утихли
 

tyrist 1945

Тигр
на форуме есть каста любителей отечественного оружия
Суть в тому що 5ока була випущена малою партією і ця рушниця ціниться як недостаючий предмет в колекцію тозів курківок. Сама ж рушниця як робочий варіант м"яко кажучи какашка:).ІМХО. Тут ціну диктує рідкість. Я сам купив був тоз 50 за якісь дурні гроші років десять назад.
 

StuDenT1

Мисливець
Суть в тому що 5ока була випущена малою партією і ця рушниця ціниться як недостаючий предмет в колекцію тозів курківок. Сама ж рушниця як робочий варіант м"яко кажучи какашка:).ІМХО. Тут ціну диктує рідкість. Я сам купив був тоз 50 за якісь дурні гроші років десять назад.
Редкость не всегда означает большую стоимость. Чтоб продать за большие деньги нужно найти коллекционера
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Чтоб продать за большие деньги нужно найти коллекционера
Це не колекційний екземпляр!!!І погано,шо продавці перед виставленням зброї на продаж,навіть досить рідких екземплярів,не роблять пробивку по базах,форумах,сайтах колекціонерів для встановлення їх статуса,а від нього і приблизний продажний ціновий діапазон.
 

Володимир0504

Слідопит
Це не колекційний екземпляр!!!І погано,шо продавці перед виставленням зброї на продаж,навіть досить рідких екземплярів,не роблять пробивку по базах,форумах,сайтах колекціонерів для встановлення їх статуса,а від нього і приблизний продажний ціновий діапазон.
Так пан і робить пробивку на даному форумі? Чи не так?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Це точно що 50-ку, що 80-ку за весь час 1 раз бачив на форумі.
Наскільки я пам'ятаю,вона випускалась всього 4 роки,без всіляких "тіньових"продовжень і спецзамовлень після закриття проекту!!Випуск був закритий в категоричній формі,а це вже говорить про багато!!Тому і не бачили,бо випущено було всього до сотні одиниць.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зверху