Пропонують забрати Дратхара

Mixa

Новачок
Добрий день. Сьгодні зателефонували тестю запропонували забрати драта.Тестю собака не потрібна в самого дратхар тому запропонував забрати собі. Йому приблизно півтора роки, але хазяїн ним не займався я навіть не впевнений, що він був на охоті хоть раз. В самого яг.Питаня чи є смисл брати і займатися собакою
 

Натураліст

Новачок
НУ ДРАТИ ДУЖЕ ЗДІБНІ СОБАЧКИ.ЯКЩО ВИ ВІДЧУВАЄТЕ ЩО ЗМОЖЕТЕ АКТИВНО НАЗДОГАНЯТИ ВТРАЧЕНИЙ ЧАС І НАДАЛІ СТАБІЛЬНО ВИГУЛЮВАТИ, ТО МОЖНА СПРОБУВАТИ ВЗЯТИ,АЛЕ ПАМЯТАЙТЕ ПОТРЕБУЮТЬ ТАКІ СОБАКИ ВИГУЛУ БАГАТО...і ЩЕ ЯКЩО ЦЕ КАБЕЛЬ ТО Я Б ЗАДУМАВСЯ, А СУКУ МОЖНА.АЛЕ ЦЕ МОЯ ОСОБИСТА ПОЗИЦІЯ В ЦЬОМУ ПИТАННІ...
 

Bariboy

Мисливець
Я це вже пройшов, не раджу, навіть ворогам, передав як естафету далі.
Собака надзвичайно здібна, але, щоб виправити помилки попереднього хазяїна не вистачило ні нервів ні терпіння, особливо коли він почав утікати, і "полювати" на сусідських курей. Тут уже стало питання, або отримувати зарплатню для себе та сім`ї, або платити сусідам за збитки.
Окрім того собака боялась пострілів, як почує...., як побіжить...., ну а далі Ви вже знаєте.
 

Натураліст

Новачок
нУ ВИПРАВЛЯТИ НЕДОЛІКИ ТО ЗВІСНО ДУРНЕ ДІЛО І ВАЖКЕ..., АЛЕ ТУТ ІДЕТЬСЯ ПРО СОБАКУ ЯКА ЗОВСІМ НЕ НАВЧИНА НІЧОГО І ВОНА ПОДІБНА ДО МАЛОГО ЦУЦИКА, АЛЕ ЗВІСНО ЩО ПРОБЛЕМА У ВІЦІ І ВАЖКО ДАЄТЬСЯ ТРЕНУВАННЯ...ЩО СТОСУЄТЬСЯ ПОСТРІЛА ТО ВАШОГО ПРОСТО СПОРТИЛИ ТАК І ПРО ШКОДНИЦТВО МОЖУ СКАЗАТИ.ХОЧА У ВАШИХ Bariboy
Є ПРАВДА, КРАЩЕ ВЖЕ МАБУТЬ ВЗЯТИ ЩЕНЯТКО, ЯКЩО Є БАЖАННЯ...
 

dom55552009

Новачок
Мені подарували дратхаара 1.2 місяця (сука). На охоту попередній хазяїн брав лише один раз.
За два роки полювання з нею, я її натаскав на куропатву, фазана і перепела. Я нею задоволений.
Думаю, що спробувати можна взяти собаку.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
у самого дратхаар 10,5 лет, кобель, работает отлично, берите - не пожалеете, очень любит гулять и охотиться, а от курей отучается за полдня.
 

timberbinber

Новачок
Питання цікаве. Але, щоб правильно поступити, потрібно бачити ту собаку вживу, аби мати представлення про її адекватність. Драти дуже "тверді" собаки, особливо кобелі, і не кожен дасть їм ради.
 
Зверху