Продаю двустволку лупару на базі Target Perfetto S3

Віктор57683

Новачок
Продаю двустволку лупару на базі Target Perfetto S3(оновлена ціна)

Характеристики:
- Довжина стволів - 46 см
- Загальна довжина 86 см
- Вага 2,7 кг
- Вкорочений приклад на 4 см зі збереженням рідного резинового тильника
- Перенесена мушка
- Вентильована планка над стволами
- Наявність антабки для ременя
- Стволи - циліндри
- Наявність екстракторів
- Можливість вибору ствола при першому пострілі
- Неавтоматичний запобіжник
- калібр 12/76
- один спусковий гачок

Швидко збирається та розбирається
У розібраному вигляді легко поміщається в міський рюкзак 25 л
Настріл близько 100 пострілів
Продається разом з ременем та патронташем на приклад

Ціна 20 000 грн

Продаж тільки через дозвільну. Територіально - Львів
Контакт - Віктор, - 0981304729
 

Вкладення

Віктор57683

Новачок
а що з нею сталось ще як не була лупарою.
З нею нічого не сталось. Я від початку задумував цей проект з лупарою. Наявні рішення типу Khan A tac мене не влаштовували, тому я обрав цю рушницю для перетворення. Тим більше, що з рідною довжиною стволів мені було некомфортно оперувати нею. Так як я не мисливець, то купував її і робив чисто для пострілушок і естетики.
 

СерыйП

Слідопит
При чому тут "лупара"? Навіть якщо подивитися по довідниках, що таке лупара, то виходить, що вона повинна бути горизонталкою з довжиною стволів до 40 см.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
а що з нею сталось ще як не була лупарою.
При чому тут "лупара"? Навіть якщо подивитися по довідниках, що таке лупара, то виходить, що вона повинна бути горизонталкою з довжиною стволів до 40 см.
Хлопці, без образ, але ви забуваєтеся! Це тема продажу, а не профільна тема особистої аналітики та обговорення зброї! Майте повагу до суспільства! Якщо хочете щось пред'явити продавцеві, створіть окрему тему у розділу "Обговорення зброї", або у розділу "Курилка" і обговорюйте до нестями!
З повагою!
З нею нічого не сталось. Я від початку задумував цей проект з лупарою. Наявні рішення типу Khan A tac мене не влаштовували, тому я обрав цю рушницю для перетворення. Тим більше, що з рідною довжиною стволів мені було некомфортно оперувати нею. Так як я не мисливець, то купував її і робив чисто для пострілушок і естетики.
Для продавця...
Раджу завжди, писати у оголошенні усю правдиву інформацію одразу, щоб потім вашу тему продажу не перетворювали на балаган! Тут на форумі бовдурів немає! Усі мисливці обізнані і володіють величезними знаннями!
 

Віктор57683

Новачок
Хлопці, без образ, але ви забуваєтеся! Це тема продажу, а не профільна тема особистої аналітики та обговорення зброї! Майте повагу до суспільства! Якщо хочете щось пред'явити продавцеві, створіть окрему тему у розділу "Обговорення зброї", або у розділу "Курилка" і обговорюйте до нестями!
З повагою!

Для продавця...
Раджу завжди, писати у оголошенні усю правдиву інформацію одразу, щоб потім вашу тему продажу не перетворювали на балаган! Тут на форумі бовдурів немає! Усі мисливці обізнані і володіють величезними знаннями!
Всі мисливці дуже обізнані. Але чомусь ніхто й думки припустити не може, що можна купити рушницю і спеціально обрізати стволи щоб було комфортніше користуватись і транспортувати. Чомусь на ринку існує заводська версія лупари типу Khan A-tac, чомусь виробник зробив таку версію рушниці для певної категорії поціновувачів. Але в порівнянні з моєю вона програє у функціоналі. Тому вибрав саме цей варіант для проекту. І написав правду.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...на ринку існує заводська версія лупари типу Khan A-tac...
Правильно, це зробив виробник, а не ви самі! В вас що, є довідка з майстерні, що стволи обрізалися офіційно?!? Якщо немає такого паперу, ви її не зареєструєте на іншого власника!
...написав правду...
Де ви написали правду??? У першому вашому пості продажу, ви тільки вказали на те, що мушка перенесена...
...Перенесена мушка...
А правду ви вже написали потім, під тиском заданих вам питань!
Вдалого продажу...
 

Віктор57683

Новачок
Я зрозумів. В полеміку вступати марно кому потрібно коротка рушниця - «лупара» в українських реаліях, а не історично-сицилійських, тому радо продаю її. Надалі пояснювати чому це робилось і для чого а також на якого звіра полювати не бачу сенсу. Кожен сам для себе вирішує. Також надалі відповідатиму лише на конкретні пропозиції купівлі рушниці
 
Зверху