Продам Browning BAR LongTrac Gold 30-06

Статус
Закрита.

Макс_78

Новачок
Browning BAR LongTrac Gold
Повний комплек.Пластиковий кейс, набор резинових амортизаторів, антабки оригінальні(не вкручені в дерево). Карабін на полюванні не був, тільки пристріляний під оптику.
Характиристики
Производитель:BrowningКалибр:30-06.Длина ствола:510 ммМодель:Bar LongTrac.Материал ложа:ОрехТип прицела:Прицельная планка BattueСтрана производитель:Бельгия
Зареєстрований у Черкассах.
тел 0674300851
ціна 2500$ торг.
 

Вкладення

mikov

Новачок
Перестань розводити людей цей карабін на 2 сторінці продає інший . Де зареєстрований у Львові чи в Черкасах ???
Номер зброї однаковий на твоїх фото та іншій сторінці
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Перестань розводити людей цей карабін на 2 сторінці продає інший . Де зареєстрований у Львові чи в Черкасах ???
Номер зброї однаковий на твоїх фото та іншій сторінці
Спочатку навчіться читати номера на моделях зброї,а вже потім виставляйте претензії!!!!
 
Останнє редагування:

Макс_78

Новачок
Уважаемый мікоv, прежде чем бросаться обвинениями о разводе, посмотрите внимательно на номер карабина, если у вас плохо со зрением, то я вам подскажу: мой карабин имеет номер( на фото видно, но не всем как я понимаю) 311MR07316, такой же карабин зарегестрированый во Львове продается с номером MP24825, будьте внимательны
 

Макс_78

Новачок
И кстати, я с вами водку не пил и лично не знаком, "ТЫ"кать мне не надо, я дмаю это понятно?
 

tsvihi

Новачок
Уточніть будь ласка, п.автомат продається з оптикою чи без?
 

NIK0462

Новачок
Browning BAR LongTrac Gold
Повний комплек.Пластиковий кейс, набор резинових амортизаторів, антабки оригінальні(не вкручені в дерево). Карабін на полюванні не був, тільки пристріляний під оптику.
Характиристики
Производитель:BrowningКалибр:30-06.Длина ствола:510 ммМодель:Bar LongTrac.Материал ложа:ОрехТип прицела:Прицельная планка BattueСтрана производитель:Бельгия
Зареєстрований у Черкассах.
тел 0674300851
ціна 2500$ торг.
 

NIK0462

Новачок
Ви перший власник? В якому році придбаний карабін, чи має пошкодження?
 

Boris76

Мисливець
не цікавить обмін на 243він болтовик(нєржавійка,ДТК,ОПТИКА,модератор звука) в пластіку.
 

Не жадний

Новачок
Доброго дня! Ще в продажі? Яка зараз остаточна ціна разом з оптикою та кріпленням? Дякую!
 
Статус
Закрита.
Зверху