Продам іж 26 в індивідуальному виконанні

Статус
Закрита.

APPLE

Мисливець
Відразу видно що рушничка заказна .... вороніння не рідне, дерево теж , думаю що гравіровка теж виконана в Україні ...
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Одно и то же ружье но ники продавцов разные....
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:

Володимир0504

Слідопит
Одно и то же ружье но ники продавцов разные....
Я думаю топікастер придбав дану рушницю, замінив дерево або привів його в порядок (як мінімум), користувався чи не користувався це вже його справа, тепер продає. Кому цікаво думаю може уточнити в топіка.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Я думаю топікастер придбав дану рушницю, замінив дерево або привів його в порядок (як мінімум), користувався чи не користувався це вже його справа, тепер продає. Кому цікаво думаю може уточнити в топіка.
Я думаю, что - это не ОЛХ!
Поэтому можно добавить описание всех этих процесов, чтоб мы тут расследованиями не занимались и не флудили
 

s_nikita79

Мисливець
Трохи проясню ситуацію...
Дану рушницю я придбав в такому вигляді як Ви іі бачите у свого товариша. По металу ніяких робіт він не проводив,а от дерево зробив під себе. А так як ми з ним схожоі тілобудови то рушниця мені лягла.
Рушниця була придбана з метою експерименту,а саме чи зможу я полювати з "різким" 12калібром замість звичного 20-го,плюс дуже сподобалась у виконанні і стані.
Експеримент вдався-бій у 26-го дійсно різкий і кучний,але обставини склались таким чином що терміново потрібна значна сума і приходиться реалізовувати все що можна щоб вкластись в терміни. Якось так.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
обставини склались таким чином що терміново потрібна значна сума і приходиться реалізовувати все що можна щоб вкластись в терміни. Якось так.
Серёжа да понятно! Ружьё найдёт своего ценителя,может только не так быстро как этого хочется....
Сезон идёт к завершению, тут взять только можно ПРИВЛЕКАТЕЛЬНОЙ ценой для покупателя ))))
 

s_nikita79

Мисливець
Серёжа да понятно! Ружьё найдёт своего ценителя,может только не так быстро как этого хочется....
Сезон идёт к завершению, тут взять только можно ПРИВЛЕКАТЕЛЬНОЙ ценой для покупателя ))))
Ціну готовий обговорювати.
 

kef

Зброяр
Мандарини мандаринами ,але і товар специфічний. Ринок мисливської зброї перезавантажений.І покупця можна чекати роками...Я не збиваю ціну бо її знають ті, хто займається цією справою.
 

s_nikita79

Мисливець
Вказана ціна буде актуальною до 20.01.2019.
Якщо покупець не знайдеться,то ціна повернеться до 22000грн.або рушниця зніметься з продажу.
З повагою.
 
Статус
Закрита.
Зверху