Продам спортивну рушницю ТОЗ-57Т-1С

Статус
Закрита.

woodcarver

Мисливець
Вітаю шановне товариство. Продам спортивну рушницю ТОЗ-57Т-1С рік випуску 1980., стволи 750 мм., свердловка чок-півчок,всередині дзеркало. Настріл мінімальний до 100 пострілів. Колодка усилена, широка, ричаги взводу усилені, підгонка деталей ідеальна. Вага 3 300 кг., при цьому баланс і прикладистість чудові. Кучність і різкість відмінні. На стенді чи полюванні не використовувалась. Недоліки. Приклад різьблений, на планці встановлено цілик і мушку, при бажанні можна зняти. При бажанні надам любу додаткову інформацію ( тел., фото і т.п.) Територіально ІВ.-Франківська обл. Можливий торг. Продаж через дозвільну систему. Ціна 1000 у.о. Дякую.
 

Вкладення

Буга

Снайпер
Косівський район ? Навіщо дерево зіпсували ?
 

woodcarver

Мисливець
Перший власник рушниці був дуже далекий від полювання, але його хоббі різьба по дереву, ось він і приклався. До речі, багатьом подобається, хоча на спортивній рушниці виглядає ну дуууже недоречно. Ще у людей є велика тяга все вдосконалювати, звідси появилась мушка і цілик. Але , що є, то є. Проте рушничка бомба, ресурс закладений в ній серйозний. Тепер так не роблять, за винятком іменитих брендів, хоча в порівнянні ціна-якість вона дасть фору багатьом з них. Якось так:)
 

Соболь 2000

Слідопит
Вітаю шановне товариство. Продам спортивну рушницю ТОЗ-57Т-1С рік випуску 1980., стволи 750 мм., свердловка чок-півчок,всередині дзеркало. Настріл мінімальний до 100 пострілів. Колодка усилена, широка, ричаги взводу усилені, підгонка деталей ідеальна. Вага 3 300 кг., при цьому баланс і прикладистість чудові. Кучність і різкість відмінні. На стенді чи полюванні не використовувалась. Недоліки. Приклад різьблений, на планці встановлено цілик і мушку, при бажанні можна зняти. При бажанні надам любу додаткову інформацію ( тел., фото і т.п.) Територіально ІВ.-Франківська обл. Можливий торг. Продаж через дозвільну систему. Ціна 1000 у.о. Дякую.
скажите пожалуйста, а на последнем фото оно просто неудачное или стволы в месте пайки со стороны мушки распаяны?
 

Taraskin 1980

Мисливець
Я конешно дико извиняюсь но етот целик неспроста походу ружо низит
 

woodcarver

Мисливець
Шановні, всі недоліки я описав, фото скину скільки душа бажає. Невже ви думаєте, що таку фігню як перепаяні стволи, можна комусь повісити на вуха. Тим більше,що таку зброю купляють люди які мають поняття. І повірте, я не гуру, але полюю 35 років і за роки заліза перейшло через мої руки немало. З даної рушниці зробив рівно чотири постріли, куди цілив, туди і попадав. Якщо не полінуюсь відстріляю і вивішу фото. До речі зробити хороші фото не маю чим, але щось придумаю. Реальний покупець все подивиться, пощупає, пошатає, постріляє, переважно на таку справу привозять ще трьох "спеціалістів". Зараз володію чотирма одиницями зброї, для моїх полювань вона не годиться, а місця в сейфі мало. На рахунок "мушки", то всучили її тільки з дурної голови. З прицільними приспособами взагалі проблем не бачу, а от з деревом гірше, приклад від ТОЗ-34 не підійде, тут потрібен майстер. З повагою.
 

woodcarver

Мисливець
Попробую додати ще фото. Фотоапарат включений на автоматичний вибір зйомки,я так розумію "макро зйомка" і те, що ви бачите на фото в реаліях виглядає трошки інакше, деякі моменти неозброєним оком ви навіть не побачите. На дульному зрізі присутній незначний " пітінг" металу, все-таки роки, можливо він більш проявився в місцях стиків металу і припою. На старих рушницях це практично завжди замітно. Шановний Буга, попередній власник з нею на полюванні не був жодного разу і взагалі на полюванні, а от те, що він не любив зброю, я не говорив. Правда кожен це виявляє по своєму. Шановні, особисті питання прошу в ПП. Всі зауваження, критику, досвід використання на полюванні, думки, щодо виставленої рушниці з приємністю вислухаю, ми всі тут в хорошому розумінні " хворі" однією хворобою ПОЛЮВАННЯМ. З повагою.
 

Вкладення

woodcarver

Мисливець
Зверніть увагу на фото видно однакові границі переходу металу і припою на бокових планочка і на прицільній планці. Для порівння скидую фото іншої моєї ТОЗ-34 2008 р.в., там також починають проявлятись такі рисочки, а за 30 років? Стволи в нормі, про розпайку чи перепайку не може бути мови. Зрештою все вирішувати покупцю. З повагою.
 

Вкладення

Mechanik

Снайпер
Вітаю Вас Пане woodcarver
Скажіть будь ласка, чи дійсно дульні звуження, які Ви вказали на початку теми, відповідають дійсності, чок та півчок?
Можливо там фактично НДС 1.0мм ВДС 1.2мм.?
А щодо зброї, то можу сказати, що Ваша зброя знаходиться в хорошому стані.
Але, з тюнінгом,який ми бачимо на рушниці, тут явний - перебір. Ці всі "видумантуси" - зайві.
Дякую за відповідь.
 

woodcarver

Мисливець
дульні звуження вказані на підствольні подушці це чітко видно на фото , але в порівнянні з ТОЗ-34 аналогічної свердловки, стволи на дульному зрізі вужчі. Треба проміряти штангелем. На рахунок цілика і мушки, центр дробового осипу змінився би тоді, коли мушка піднята а прорізь цілика зроблена до планки. Насправді прорізь іде піднята пропорційно з піднятою мушкою, якось так. Раніще серед старих мисливців була повальна пошесть установки таких "прицільних пристроїв", особливо хто полював на "копито". Вважалось, що так точніще стріляти кулями, ну і в ходу були одностволочки з ціликами. На даний момент знаю мисливців які користуються зброєю з таким рукоблудієм, ще і похабно зробленим, але звір падає і в подробиці ніхто не вникає. З повагою. Обіцяю, що відстріл буде. Можливо хто полює з такою зброєю, хотів би почути вашу думку, обєкт полювання, бій, тип боєприпасу, ньюанси використання і звичайно " тюнінг", а як без нього!
 

woodcarver

Мисливець
Вітаю шановне товариство. ТОЗ-57 відрізняється від ТОЗ-34 усиленим блоком запирання, усиленими ричагами взводу, ширша колодка, Про сталь також чув, що вона інша ніж на ТОЗ-34, також читав про особливу, складну свердловку стволів, що позначалось на ціні рушниці. Решту механізму уніфіковані з ТОЗ-34. Кажуть,що були спроби відновити виробництво ,та не змогли. До речі, на російських форумах бачив багато перероблених, встановлений запобіжник, припаяна антабка, поставлені два спускові гачки, всі деталі підходять від ТОЗ-34.
 

WalterHunt2018

Новачок
Здравствуйте , коллеги! Ружьё чисто спортивное , траповое. Для рядового охотника неубиваемое. Померяйте , пожалуйста, диаметры чоковых сужений на дульном срезе. Должно быть 17,5 и 17,3мм. И попросите, пожалуйста , стрельнуть дробью номер 7,5 по мишени Зёрнова на 25м. из нижнего и по второй мишени из верхнего ствола! Спасибо!
 

woodcarver

Мисливець
Не полінувався, переважив ТОЗ-57, 3.400кг. ТОЗ-34, 3.230. Вага побутова, можливо не зовсім точна, але плюс-мінус. Можливо коли важив перший раз взяв стволи від 34 того. Тепер точно, переважував два рази.
 

woodcarver

Мисливець
Вітаю шановне товариство. Тема жива, рушниця в продажу.Хто цікавився , скинув тел. в ПП. Реальна ціна , щоб забрати 750 у.о.менше не буде. З пов.
 

woodcarver

Мисливець
Вітаю шановне товариство. Щоб підняти тему і не порушувати правил, скину ціну 740 у.о. З повагою.
 
Статус
Закрита.
Зверху