Продам пули

Статус
Закрита.
Заказ получил. Начиная от упаковки и пулями, с таким отношением к покупателю супер!!! Удачи. С уважением. Николаевич.
 

Sashok Hunter

Мисливець
Отримав і я своє замовлення,та хотів би подякувати Сергію що за виріб,що за упаковку !!!
Хотів би спочатку сказати за самі кулі,відлиті не просто чітко,але з таким підбором по вазі....Чесно кажучи не думав що литі кулі,а замовив я не один десяток,з такими мінімальними відхиленнями по вазі,а це суттєвий "+",хто сам збирає кулі той зрозуміє.
Пакування ще взагалі,як в дорогому магазині щоколодні цукерки....Рівненько,поштучно,з душею.
В спілкуванні тільки розуміння та приємний діалог.
Продавця рекомендую
як порядну і відповідальну людину !!!
Усіх з наступаючими святами,та ні пуху,ні пера !!!!
 

sem97

Мисливець
Отримав і я своє замовлення,та хотів би подякувати Сергію що за виріб,що за упаковку !!!
Хотів би спочатку сказати за самі кулі,відлиті не просто чітко,але з таким підбором по вазі....Чесно кажучи не думав що литі кулі,а замовив я не один десяток,з такими мінімальними відхиленнями по вазі,а це суттєвий "+",хто сам збирає кулі той зрозуміє.
Пакування ще взагалі,як в дорогому магазині щоколодні цукерки....Рівненько,поштучно,з душею.
В спілкуванні тільки розуміння та приємний діалог.
Продавця рекомендую
як порядну і відповідальну людину !!!
Усіх з наступаючими святами,та ні пуху,ні пера !!!!
Добрый день!
Спасибо за заказ!
Спасибо за такой развернутый комментарий!;)
Метких Вам выстрелов и желанных трофеев!
С наступающими праздниками!
Обращайтесь еще! ;)
 

Volker

Слідопит
Добрий вечір!! Будь ласка -50 штук на пробу!!! Дайте реквізити телефону для звязку та ціну кулі на сьогодні. Дякую. Та номер карти приват банку
 
Останнє редагування:

Kirill14

Новачок
Добрый вечер и наступающим Новым годом. Готов взять 50шт. Жду информацию для оплаты, а также номер телефона.
 
Статус
Закрита.
Зверху