Продам мелкашку ТОЗ 78

liubech

Новачок
Продам Тоз 78, тільки під дозвіл, настріл невеликий, територіально Чернігівська область, ціна 10000, кого зацікавить, то писати в особисті повідомлення
Характеристики
Масса, кг
2,7-3,0
Длина, мм
1000
Длина ствола, мм
536
Ширина, мм
80
Высота, мм
210 (без оптического прицела)
Калибр, мм
5,6
Принципы работы
скользящий затвор
Скорострельность,
выстрелов/мин
до 30 выстрелов в минуту
Начальная скорость
пули, м/с
~ 300
Прицельная дальность, м
100
Максимальная
дальность, м
300
секторный магазин на 10 патронов
 

Вкладення

StarikSmull

Мисливець
Доброго дня. Повністю фото карабіна? Фото маркування карабіна? Фото ствола? Фото затвора? Дякую.
 

liubech

Новачок
Я абсолютно не боюсь, ніяких секретів не має, навіщо захламляти тему, якщо можно обсудити все що кому цікаво в приватних повідомленнях, якщо Вас не цікавить дана зброя, то будь-ласка не виставляйте мені претензій, думаю я все пояснив, на цьому крапка.
 

Василь Рівне

Мисливець
Фото маркування карабіна носять в собі інформацію про віріб Зокрема нарізи праві чи ліві. також рік випуску .З чогго ви взяли що я не зацікавлений ним .Ви ж знаєте про кота в мішку. Що до настрілу так свинцеві кулі не псують ствол .Карабін чудовий .
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
свинцеві кулі не псують ствол
Десяток вистріляних патронів з налипшим до змащення свинцевої кулі піском вбивають навіть хромований радянський мілкашечний ствол. Я в свій час, коли на ДТСОУ- шних складах малому його перший "Урал" відбирав з бороскопом, відкинув більше сорока (40, Карл!) "варіянтів"...
Нас у секції за те, що патрончик з підлоги підняв, тренер по руках шомполом бив...
 
Зверху