Продам иж-58. 16кал

Андрій Б Й

Мисливець
Ижик потрибує легенького косметичного ремонтураковин і шату немає,має легеньки мятинки на стволі,всередині видно легенькі гульки десь як пів сярникової головки може менше,на бій ружя невпливає.Ижик ше з 68 року вроді якшо я правльно в клеймах розбираюсь.Фото постараюсь викласти сьогодні.Знаходиться в золочеві в Львівській облаті...
 

Klever

Мисливець
Андрій Б Й;41399 сказав(ла):
Ижик потрибує легенького косметичного ремонтураковин і шату немає,має легеньки мятинки на стволі,всередині видно легенькі гульки десь як пів сярникової головки може менше,на бій ружя невпливає.Ижик ше з 68 року вроді якшо я правльно в клеймах розбираюсь.Фото постараюсь викласти сьогодні.Знаходиться в золочеві в Львівській облаті...
24.10.2011, 20:19 #1

Андрій Б Й


Регистрация: 14.05.2011
Адрес: Львовская область
Сообщений: 51
Спасибо сказали: 0 раз(а)

Репутация: -15 продам иж-58

продам иж в ідеальному стані, 16 калібру.Знаходиться в Львівській обл,в місті Золочів.


фото будуть завтра.Иж з 70-років.


Цена: 3000грн
Контактный телефон: (097) 924-85-73
А якщо без вечером і завтра, то як на рахунок фото ???
 

Андрій Б Й

Мисливець
не той за 3000 продався зразу Людина приїхала на другий же день і забрала.А цей просто зара на дозвільній в сейфі і тому немаю як пофоткати...Реально на це ружйо тре дивитись но таких рошей воно коштує.там фото нічого непокажуть.а иж зверху як иж,тошо лежав без діла довго...Тре воронування поновити або добре відчистити.Як хлопці з дозвільної наберуть я сфоткаю і виложу.
 
Зверху