Продам есклюзивну колекцiйну рушницю МЦ 109-01

Stalker1

Новачок
Для пошановувачiв прекрасного!!! Рушниця МЦ 109-01, 1992 року випуску.
Комплектацiя: рушниця, кейс, паспорт, пружини.
Стан: iдеальна в технiчному планi рушничка, настрiл мiнiмальний-до пачки патронiв, стволи дзеркало, дерево 5+.
Характеристика: патронник 12×70, довжина ствола 750 мм, звуження стволiв 0.8мм, вага 3,35 кг, дiаметр ствола 18,5.
Продаж у звязку iз вiйною, зареэстрована в Киэвi. Цiна 22 000 $. Можливий торг. 093 767 32 42
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Пачка патронів ))))))))))!

1663603450945.png
 

Stalker1

Новачок
Це фото прикольне, до модератора ви хоч би раз збирали таку рушницю? Я якщо чесно сам ii збираю щe з разу так 5 - 6, перший раз грався пiвгодини... тому подряпини це слiди непростого складання рушницi... так як ii зiбрати це не те, що тоз 34, iж 27 чи 43, тому такi царапини, но повiрте це не повязано з настрiлом, а iз нестандартним збором рушницi, про що написано в iнструкцii та доводиться ii читати щоб зiбрати даний девайс)))).тому настрiл мiнiмальний, хоча запас в неi не на одне життя. З повагою
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
до модератора ви хоч би раз збирали таку рушницю
Власне таку-ні!!Але люба рушниця має властивість зберігати на своїй поверхні сліди її інтенсивної роботи.Ваша рущниця не є виключенням.Подивіться не на метал щок ствольного приливу ,а на стан клейм і все стане навіть вам ясно.В принципі про це вам вже говорили і інші люди https://reibert.info/threads/prodam-kolekcijnu-rushnicju-mc-109-01.1364883/.Безумовно рушниця заслуговує особливої уваги,бо як не крути,а ця модель являється одна з двох найдорожчих мисливсько-спортивних зразків бувшого радянського збройового виробництва.Тут не може бути двоякого судження,але ціна вимагає скурпульозного огляду і скурпульозних висновків.І в догонку скажу,що різні рушниці мають різні мінімальні допуски настрілів без зміни візуального вигляду.
 
Останнє редагування:

gaudi

Слідопит
про пачку патронів ми зрозуміли.....то для чого було рухати гвинти колодки...якщо пачка патронів......
 

kef

Зброяр
Ви перший власник рушниці ? Чи вже в такому стані купили ?
Від настрілу /пачки/ патронів навіть Іж 43 тих років випуску буде мати набагато кращий вигляд по зовнішньому стані.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я якщо чесно сам ii збираю щe з разу так 5 - 6, перший раз грався пiвгодини... тому подряпини це слiди непростого складання рушницi... т
Це можна розцінювати, як недолік даної моделі рушниці? Після Ваших слів у мене склалось саме таке враження. Уявив, як ця процедура відбувається на морозі, в полі чи в лісі в умовах реального полювання. Мабуть,сільські дядьки, з поношеними тулками, за животи брались би, від сміху,дивлячись на це... А коли б ще дізнались про її вартість, то й взагалі мало б чого подумали про її власника.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Це можна розцінювати, як недолік даної моделі рушниці? Після Ваших слів у мене склалось саме таке враження. Уявив, як ця процедура відбувається на морозі, в полі чи в лісі в умовах реального полювання. Мабуть,сільські дядьки, з поношеними тулками, за животи брались би, від сміху,дивлячись на це... А коли б ще дізнались про її вартість, то й взагалі мало б чого подумали про її власника.
Просто не треба її розбирати, в зібраному стані в чохол і вперед.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я так думаю,що топік мав на увазі супер якість підгонки вузлів рушниці!!109 модель це не хухри- музии,а тому в супер складність її збирання мало віриться,а з такими подряпинами взагалі нонсенс!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
У нас на форумі, в продажному розділі, було декілька екземплярів МЦ-109 і МЦ-109-01.Ціна космос.ЇЇ похідна залежить від її вартості в торгових мережах.Тому дивуватись нічого.Власнику бажаю вдалого продажу дійсно прекрасної рушниці!!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

север

ветеран форуму
надійна команда

Levkiv76

Мисливець
Продалась за 17 000+ у.о. А тут дехто на форумі критикує тогочасну зброю. Цікаво, яка ще гладкоствольна зброя у нас продалась більш, ніж за 700 000+ гривень, по нинішньому курсу?
Продавати, і продати. Трохи різні речі! І про прекрасне я б посперечався!
 
Зверху