Продам дріб або обміняю на свинець.

Sheff

Мисливець
Залишки дробу:
№0-20кг
№1-40кг
№2-40кг
№3-10кг
№4-30кг
№5-30кг
№6-50кг
№7-20кг
№8-10кг
Ціна на дріб-100грн/кг
 

Dedushka

Снайпер
Если учесть в стоимость дроби еще и пересылку , получается дороже магазинной. Последний раз в том году покупал за 120 гр. Может по твердости дроби у вас лучше, не знаю , так как не заказывал.
 

Sheff

Мисливець
Если учесть в стоимость дроби еще и пересылку , получается дороже магазинной. Последний раз в том году покупал за 120 гр. Может по твердости дроби у вас лучше, не знаю , так как не заказывал.
Беріть 10кг і більше.За кг пересилки вийде+7грн до вартості дробу.
 
Міняв нещодавно в даного продавця дроб на свинець, дроб відмінна.
Маю щим порівнювати: совдеповській по твердості не поступилася, навіть трішки менше деформувалася. Ще маю дроб родом из Чернігова( років 10 назад там міняв на свинець) так в ту влізла ніби в пластелін.
 

Dedushka

Снайпер
С таким количеством дичи в Украине , и правнукам хватит столько дроби. :)
 

Dedushka

Снайпер
Міняв нещодавно в даного продавця дроб на свинець, дроб відмінна.
Маю щим порівнювати: совдеповській по твердості не поступилася, навіть трішки менше деформувалася. Ще маю дроб родом из Чернігова( років 10 назад там міняв на свинець) так в ту влізла ніби в пластелін.
Ту что покупал в магазине дробь, нареканий нет. Тоже хорошая.
 

Dedushka

Снайпер
Років надцять назад скінчилася √ 0, попросив товариша з Ніжина прикупити в місцевому магазині пару кг... Бачили б ви те необкатане, яйцеподібне убожество.
Поставщики значит галимые. И шаромыги дробь выливали. В магазине могли рассмотреть эту дробь и не покупать. Что, друг ваш не видел что покупал.
 

Aleks_b

Мисливець
В магазине сами продавцы отговорили брать (такая ровная была). Не отрицаю что есть разные магазины и разные поставщики, говорю только про то, что видел сам. У Sheff брал лично - понравилась: круглая, твердая.
 

Sheff

Мисливець
Доброго вечора! Який процент обміну свинцю до шроту?
Ціна на дріб 100грн/кг або обмін на свинець 2:1.(свинцю для обміну не менше 10кг)
Доставка дробі за рахунок покупця Нова пошта або Ін-тайм.
При обміні пересилка свинцю на Вас пересилка дробу на мені.
тел.0956107840
 

Sheff

Мисливець
Залишки дробу:
№00-20кг
№0-20кг
№1-40кг
№2-40кг
№3-30кг
№4-30кг
№5-30кг
№6-70кг
№7-40кг
Ціна на дріб-100грн/кг
 
Зверху