Продам Магазин Тоз-17 стальний

Статус
Закрита.

Алекс49

Мисливець
Гарна робота - ДОБРОТНА нічого не скажеш.....
(на "Райберт"і пластикові були по 400гр.) але вони не лізли в старого типу шахти ні пластикові, ні металеві, тільки в нового типу пластикові і продавали іх для переробки однозарядних мілканів під магазинні в комплекті ішли пластикові шахта + магазин + вкладиш-постіль і ціна була - 800гр. але зараз мабуть все гарно подорожчало......
З пов.
 

немец1970

Слідопит
Гарна робота - ДОБРОТНА нічого не скажеш.....
(на "Райберт"і пластикові були по 400гр.) але вони не лізли в старого типу шахти ні пластикові, ні металеві, тільки в нового типу пластикові і продавали іх для переробки однозарядних мілканів під магазинні в комплекті ішли пластикові шахта + магазин + вкладиш-постіль і ціна була - 800гр. але зараз мабуть все гарно подорожчало......
З пов.
Нет в наличии на райберте....
 

afgan

Новачок
-только магазин и райберте.... так же есть такое объявление
 

Makson79

Новачок
Добрый вечер.интересует магазин. Какова новогодняя скидка?
С уважением Максим.
 

Алекс49

Мисливець
Ось про що я казав що є на "Райберт"і там магазин пластиковий був 400 - став 300 (але повторюсь він тільки під пластикові шахти нового зразка, бо я брав під металеву і пластикову шахти старого зразка - не йде! тому й вернув назад і дешевше вийшло на той час переробить під "Соболь БІ-6" тому й відмовився від "ТОЗ-17" бо не реально було на той час зібрати....), а комплект у темі як і був - 800гр так
начеб то й залишився....
https://reibert.info/threads/magazin-na-toz-8.687806/
З повагою.
 
Останнє редагування:

afgan

Новачок
Ось про що я казав що є на "Райберт"і там магазин пластиковий був 400 - став 300 (але повторюсь він тільки під пластикові шахти нового зразка, бо я брав під металеву і пластикову шахти старого зразка - не йде! тому й вернув назад і дешевше вийшло на той час переробить під "Соболь БІ-6" тому й відмовився від "ТОЗ-17" бо не реально було на той час зібрати....), а комплект у темі як і був - 800гр так
начеб то й залишився....
https://reibert.info/threads/magazin-na-toz-8.687806/
З повагою.
да цены были -только год продажи 2015
 

Алекс49

Мисливець
да цены были -только год продажи 2015
То Ви не уважно подивилися, гляньте хочаб останню сторінку - все є і ціна не змінна....
З пов.
ось від 11 листопада 2017року ....
Цена не менялась. 800 грн. за комплект
ось від 4 грудня 2017року.....
Заказ-принят. Ответил в личку.
(але повторюсь, там і ціна така тому, що вони нового зразка і не лізуть у нормальні старі шахти металеві і пластикові тільки свої магазини під свої шахти, а у Вас - стандартний, отже по любому кращий.
 

afgan

Новачок
То Ви не уважно подивилися, гляньте хочаб останню сторінку - все є і ціна не змінна....
З пов.
ось від 11 листопада 2017року ....
ось від 4 грудня 2017року.....

(але повторюсь, там і ціна така тому, що вони нового зразка і не лізуть у нормальні старі шахти металеві і пластикові тільки свої магазини під свої шахти, а у Вас - стандартний, отже по любому кращий.
Да я делал под старую шахту 85 года
 
Статус
Закрита.
Зверху