Продам МЦ7-12

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Додайте необхідні дані по рушниці.Вказана вами ціна і Правила форуму вимагають того.Чекаю до вечора!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я щось не розумію,рушниця ваша чи не ваша??!Подивіться на фото і хоть рік випуску скажіть!А взагалі виставіть мені в особисте скан дозволу.Щось я не дуже довіряю побаченому і написаному!!Чекаю.Наразі тему закриваю для обговорення.
 
Продам МЦ 7-12, год выпуска 1993, без повреждений, настрел не большой состояние нового.Регистрация Винницкая обл.
Цена 20 000 $ Торг.
Тел. 0673206346 Олег.
 

Вкладення

Продам МЦ 7-12, год выпуска 1993, без повреждений, настрел не большой состояние нового.Регистрация Винницкая обл.
Цена 20 000 $ Торг.
Тел. 0673206346 Олег.
Цiкаво - який цiнник у такого девайсу, тiльки той, що не крутили викрутками з набору (втомленого слюсара) ???
 

китай

Слідопит
Доброго дня , на першому спусковому гачку тріщина ? Чи помиляюсь? Вона там є чи щось прилипло? дякую.
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Dima

ветеран форуму
надійна команда
китай сказав(ла):
Доброго дня , на першому спусковому гачку тріщина ? Чи помиляюсь? Вона там є чи щось прилипло? дякую.
Ото розсмішили
На рахунок тріщини
Ви серйозно чи пожартували
Так рождаются легенды...
 

китай

Слідопит
китай сказав(ла):
Доброго дня , на першому спусковому гачку тріщина ? Чи помиляюсь? Вона там є чи щось прилипло? дякую.

Так рождаются легенды...
Перепрошую , я не стверджую , а лише запитую що це , запитання також було можливо щось зайве попало , читайте уважно по пере , по другому , запитання не Вам було адресовано.
 
Статус
Закрита.
Зверху