Продам МР94 з гладкою парою

Статус
Закрита.

legion_er

Новачок
Різниця між набоями обведена на малюнках.7.62х54 в стволі під 7.62х53 використовувати не можна. А на оборот приведе лише до падіння кучності.
 

BAM

Мисливець
Різниця між набоями обведена на малюнках.7.62х54 в стволі під 7.62х53 використовувати не можна. А на оборот приведе лише до падіння кучності.
Можна. Про різницю в калібрі писав на початку теми.
.311 мають російські військові патрони ( можливо і сучасні мисливські? Не міряв) якими я без жодних проблем стріляв разів 30-40 на початку експлуатації рушниці. ЧАСТЕ використання такого набою в моїй рушніці спричиняє лише швидший знос ствола.
 

BAM

Мисливець
Щойно подивився на сайті http://www.sellier-bellot.cz/en/product/rifle-ammunition/products/caliber/1536
Дійсно, чехи мають .311.
Тепер розумію, чому колись фіни краще полетіли :)
Ну, ще один аргумент на користь того, що перехід на релоуд був правильним рішенням.
І ще один аргумент на користь того, що треба брати комплектом ;)
 

legion_er

Новачок
Ви помиляетеся я ВАМ підкреслив різницю.У цих набоїв різний діаметер ствола а не калібр у ВАШОМУ розуміні.
 

BAM

Мисливець
Я розумію. Те, що в мене ствол .308 я знаю з двох обставин:
а) міряв калібром майстер (правда він тоді просто сказав, що ствол не стріляний, тому й калібр не лізе ( не знаю, яка там градація в тих калібрах))
б) характеристики ствола на америкоських сайтах кажуть про .308 ствол і 12 твіст
Помилявся щодо патронів. Думав, зо СельерБелот мають .308 калібр. Тому і стріляв ними.
Однак вже роки використовую кулю Хорнаді А-Макс, тому й не парився тим.
 

legion_er

Новачок
Фізику ніхто не відміняв.Постріл 311 з 308го потягне перевищення тиску застряванням кулі і руйнаціею ствола.Прикро але так.
 

BAM

Мисливець
Куплю на тижні патронів 7,62х54 R - зруйную ствол ))))))))
Спробую відео додати ;)
 

legion_er

Новачок
Мені всеодно а хочеться уберегти нового власника від фатальної помилки пострілу не штатним набоем.вдалого продажу
 

BAM

Мисливець
Дякую за турботу. Тепер вже напевне не продам. :) Але я й не поспішаю ;)
 

BAM

Мисливець
Нафлудили ((((
Повернусь до продажу:
Ціна незмінна, в комплекті матриці, ремінь, чохол, сошки, бонуси
 

BAM

Мисливець
Зверніть увагу на напис на коробці і на позначення цього набою на сайті.
Комбінована рушниця, яку я продаю, виготовлена для експорту в Штати, тому й клеймо 7,62х53R, бо цей набій знають там під таким маркуванням (або 7,62 russian)
Сучасні не військові патрони з позначкою 7,62х54 R i 7,52х53R ідентичні.
Прошу вибачення користувачів за дезінформацію. До сьогодні думав, що всі європейські виробники (в т.ч. СельєрБелот) використовують кулю .308 дюйма ( 7,85 мм).
Однак те, що стріляти цими набоями беж небезпечних наслідків можна - перевірено практикою.
 

Wildboar

Мисливець
Використовую 311 в стволі 308,настріл прибл.2500 політ нормальний,думаю все це казочки.
 
  • Like
Reactions: BAM
Статус
Закрита.
Зверху