Продам Иж-54 оригінал

Статус
Закрита.

Mechanik

Снайпер
Тут не зрозуміло, хто є хто. Зрозуміло тільки одне - "ружйо в стані нового" і срочно треба гроші.
Якби Вам треба були срочно гроші, то Ви б в темі, на 2 сторінки все розписали до гвинтика.
Тобто, в мотор влізли а вихлопною трубою вилізли. Добре, ранок ночі - мудріший. Пора відпочивати. Зранку на полювання.
 

oleg77

Мисливець
Поставте адекватну ціну, швидше знайдете покупця,якщо терміново потрібно гроші.
 

fafuna69

Новачок
рушниця моя просто попросив був друга щоб викінув на продаж ціна 11000 тис без торгу
 

fafuna69

Новачок
Зазделегідь вибачюсь перед форумчанами за написане раніше.Я власник даноі рушниці. В звязку з відрядною роботою біля компа буваю рідко.Отже.Рушниця ІЖ 54 1967 року випуску.Без шату та раковин.Вороніння на стволах за роки екплуатаціі місцями потерте.Настріл сказати не можу так як не перший вланик.Мій настріл не більше 100 патронів.Ціна 11 000 гривень.Детальніша інформація по тел.0967823094.Усім вдалих продаж.
 

Leodr

Снайпер
Скажуть дякую, другові! Але за те що виправились, то є добре! :)
 

MAXNO 77

Мисливець
Так нажаль по майже всіх вінтах погуляла викрутка і це видно неозброєним оком..... чому продавці вказують що із ним нічого не робилось незрозуміло... з повагою... !
 

fafuna69

Новачок
Можливий обмін на Іж 18е з доплатою в 200 дол. Хлам не пропонувати.
 

fafuna69

Новачок
Рушниця знову у продажу. Ціна 11000 тис. Торг присутній.Бонусом бойова пружина.
 

Varjag229

Слідопит
Не гарячкуйте так. Хоча стволи 730 мм, але ця модель та її стан коштують більше, ніж 43-і, за які просять подібні гроші. ІМХО.
 

Fedot

Мисливець
Це не гарячка, це ціна які диктує сьогодений ринок). Такі реалії. Вдалої продажі...
 

fafuna69

Новачок
Рушниця продана .Дякую усім форумчанам за відгуки та коментарі.Вдалих пострілів.Тема закрита.
 
Статус
Закрита.
Зверху