Продам ІЖ 54

Статус
Закрита.

Volodymyr 73

Новачок
Вітаю. Продам рушничку ІЖ 54, к 12, 1967р., стволи 73 см, стан внутрішній гарний, ззовні незначні сліди експлуатації. Дерево горіх. Настріл зі слів попереднього власника бл. 1000 пострілів. Рушниця вибиралася майстром із чотирьох іжів 54-х на подарунок, але припізнився із переоформленням. Окрім стану рушниці сподобались умови зберігання - вичищена, змащена, курки спущені (єдина). Ціна 10 000 грн, торг при огляді. Полтавська обл, Миргородський р-н,тел. 0506223078 Володимир.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Volodymyr 73

Новачок
Доброго здоров'я. Дякую за коментар. Цілком з Вами погоджуюся. Дерево не рідне, але гарне і якісне - краще замінити ніж клеїти чи скручувати (це моя думка). Гвинти кручені, начебто для обслуговування, змащення, а не ремонту (зі слів попереднього власника) - на деяких гвинтах шліци зіпсовані, але шати, люфти відсутні, все працює. Інформацію про настріл я перевірити на можу, у попереднього власника було три рушниці і ця в найкращому стані (святкова) - не бачу підста в не вірити. Стволи ззовні потерті, всередині у гарному стані (спробую зробити фото). Кого що цікавить - запитуйте, поясню тут, в особистих повідомленнях чи телефоном.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Доброго здоров'я. Дякую за коментар. Цілком з Вами погоджуюся. Дерево не рідне, але гарне і якісне - краще замінити ніж клеїти чи скручувати (це моя думка). Гвинти кручені, начебто для обслуговування, змащення, а не ремонту (зі слів попереднього власника) - на деяких гвинтах шліци зіпсовані, але шати, люфти відсутні, все працює. Інформацію про настріл я перевірити на можу, у попереднього власника було три рушниці і ця в найкращому стані (святкова) - не бачу підста в не вірити. Стволи ззовні потерті, всередині у гарному стані (спробую зробити фото). Кого що цікавить - запитуйте, поясню тут, в особистих повідомленнях чи телефоном.
И не забудьте добавить, что по какой-то причине менялись бойки в ружье. Оба.
 

Volodymyr 73

Новачок
И не забудьте добавить, что по какой-то причине менялись бойки в ружье. Оба.
Дякую. Якщо є ще якісь зауваження, пишіть - мені самому цікаво та корисно і людей обманювати не хочу.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Дякую. Якщо є ще якісь зауваження, пишіть - мені самому цікаво та корисно і людей обманювати не хочу.
Спасибо за понимание. Сделайте, пожалуйста, крупным планом лоб колодки с брандтрубками и бойками. Расскажу небольшую "тайну" об ИЖ-54. Чтобы всем иным владельцам, с Вашего позволения, неповадно было повторять ошибки. И гробить ружье раньше время, по глупости.
Это касается всех, в т.ч. и меня.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Можливо корисними будуть фото.
ИЖ-54 осечек не дают. При надлежащем уходе.Заявляю конкретно и со всей ответственностью. За 14 лет эксплуатации моего первого ИЖ-54 осечка, из многих ТЫСЯЧ выстрелов, была, слава Богу, лишь одна и то- по моей ошибке : с ЦБ в латунке. Повторяю: одна на многие тысячи выстрелов! Хотя, признаюсь, стрелял всякими, в т.ч. и заведомо хр...ми патронами.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Фото стволів з декапсульованими гільзами.
Абсолютно правильная проверка стволов на их концентричность. Хотя, увы, бывают стволы и поведенные пайкой. Впрочем, на стрельбу это, практически, не влияет. Поведенные пайкой стволы встречаются у очень многих ружей, как периода СССР, так - и тем более, до- постперестроечного. Где-то из 10-ка можно было выбрать, пару-тройку с идеальными стволами. Тем не менее- раскупались все! И удачно, в дальнейшем, добывали дичь. Как ни странно, но и в иномарках неСССРовских брак есть присущ, по отношению к концентричности колец, в стволах. Сам, лично, добывал дуплетами (!!!) чирков из МР-27 с разностенными (!!!), на выходе, поведенными пайкой стволами. Чирков в полете!!!! Бахкало так, как положено!
 
Останнє редагування:

Volodymyr 73

Новачок
Спасибо за понимание. Сделайте, пожалуйста, крупным планом лоб колодки с брандтрубками и бойками. Расскажу небольшую "тайну" об ИЖ-54. Чтобы всем иным владельцам, с Вашего позволения, неповадно было повторять ошибки. И гробить ружье раньше время, по глупости.
Это касается всех, в т.ч. и меня.
Вітаю. Зробив фото при різному світлі. Сподіваюся, що згодяться. Заздалегідь дякую.
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю. Зробив фото при різному світлі. Сподіваюся, що згодяться. Заздалегідь дякую.
Спасибо, На фото четко видно, что винты обеих брандтрубок крутились неприспособленныи инструментом, с целью, скорее всего, замены бойков. Которые "полетели" (обломались) вследствие щелканья курками, без их плавного спуска, впустую, без патронов в патронниках. А где же тайна, спросите Вы? Она заключается в том, что такую вольность могут ( и то- с натяжкой...) позволить себе лишь ИЖ-54 без наружных брандтрубок, у которых бойки намного мощнее и совсем иной формы ( конфигурации), чем у брандтрубочных ИЖ-54, у которых бойки очень нежные. НО!!! Щелкать вхолостую курками НЕЛЬЗЯ в любом ружье! Т.к. это чревато поломкой бойков!
П.С. Бойки в разных моделях :) (модификациях) ИЖ-54 НЕВЗАИМОЗАМЕНЯЕМЫ! Запомните это все, при замене бойков своих ружей!
 
Останнє редагування:

blek

Новачок
Вибачте але на рахунок слідів незначної експлуотації я з вами не згоден. Скоріше за все видно сліди дуже значної експлуотації. Цвітної калки пошти не залишилось і т.д.
 

Volodymyr 73

Новачок
Вітаю. Дякую за Ваш коментар. З приводу "і т.д.": мене цікавлять Ваші критичні, а, можливо і схвальні відгуки про мою рушничку. Сподіваюсь, що й людям буде корисно.Якщо не заборонено правилами сайту та, якщо Вам зручно, прошу писати тут. У протилежному випадку напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення. Дякую.
 
Статус
Закрита.
Зверху