Продажа зброї після смерті

Статус
Закрита.

MaxVR6

Новачок
Собственно питання в наступному:
Людина померла, в неії була рушниця (всі документи в порядку), чи може його родичі (наприклад жінка) продати цю рушницю. Можливо хтось стикався з такою ситуацією?
На всяк випадок... знаходяться в м. Києві
 

A_N_D_R_E_Y 13

Мисливець
Всем доброго времени суток. Сложилась такая ситуация - умер отец, остались охотничьи вещи: ружье, сейф и т.д. Хотелось бы продать это все, но я не охотник, разрешения на все это не имею. Как правильно поступить в этом случае?
Почитайте в этой теме
 

MaxVR6

Новачок

igor21

Слідопит

MaxVR6

Новачок
Всім дякую за поради, далі буду намагатися вирішити це питання :)
 

old hunter

Снайпер
Все не правильно и Вы это знаете:
До обов'язкової частки у спадщині зараховується вартість речей звичайної домашньої обстановки та вжитку, вартість заповідального відказу, встановленого на користь особи, яка має право на обов'язкову частку, а також вартість інших речей та майнових прав, які перейшли до неї як до спадкоємця.

А если есть другие наследники (о которых например Вы не знаете), а Вы ружье продали.................... нехорошо (читай не законно).

А логика тех, кто пишет, что делал так и ничего страшного выглядит примерно как "Я вчера на красный свет проехал и ничего страшного не случилось, а вы мне тут парите про какие то правила дорожного движения...".
 
Статус
Закрита.
Зверху