Проблеми та ремонт зброї цінова категорія якої перевищує 1000$

senya 2011

Мисливець
Колеги, розглядаючи сучасну гладкоствольну зброю її огляди та відгуки в неті, виникає питання а це не занадто придбати той же фабарм елос в магазині а потім мати головну біль окрім мінус 1300$ з кишені!? Але ж то зброя виробництва Італії на хвилинку хоч і не самого вищого гатунку (це приклад, питання стосується абсолютно всієї зброї вище цінового діапазону в 1000$) чому так??? Де гарантія виробника, чому вони потрапляють в магазини взагалі, та як ??? Теж саме може очікувати при купівлі зброї яка перевищує 3000$!? Це не лише маленькі цілком підлягаючі ремонту моменти а й елементарно проблема стволів, яку навряд чи візьметься хтось "лікувати". На цьому фоні проблеми Иж, МР та ТОЗ здаються не такими болісними а якщо їх нема то це джекпот напевне . З повагою.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
фабарм елос в магазині а потім мати головну біль
Сколько Фабармов Вы расстреляли?
Всегда есть гарантия и по ней все устраняют или меняют.
У Беретта вообще на любом официальном мероприятии можно бесплатно отремонтировать ружьё.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

senya 2011

Мисливець
Сколько Фабармов Вы расстреляли?
Всегда есть гарантия и по ней все устраняют или меняют.
У Беретта вообще на любом официальном мероприятии можно бесплатно отремонтировать ружьё.
Ремонт сразуж після купівлі. То це нормальна традиція придбав-ремонтуй, та ну ....
 

senya 2011

Мисливець
Нормальна послідовність : 1.Дозвіл на купівлю "зеленка" 2.Купівля 3.Пристрілка 4. Полювання. А погана це коли після купівлі зразу ж іде ремонт.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Там чітко вказано. До єксплуатації.
Я бы Вам рекомендовал бы купить новый Фабарм, пусть в кредит, и поохотится с ним думаю Вам очень понравится... Желательно со сверловкой трибор. И у Вас отпадут многие вопросы.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Нет, но в серьез рассматривал его преобретение несколько лет, у знакомых есть, только отличные отзывы, существует только 1 минус - это наружное покрытие стволов, но оно у многих производителей храмает. Ржавый лак нынче очень дорого для Именитых производителей.
 

senya 2011

Мисливець
Нет, но в серьез рассматривал его преобретение несколько лет, у знакомых есть, только отличные отзывы, существует только 1 минус - это наружное покрытие стволов, но оно у многих производителей храмает. Ржавый лак нынче очень дорого для Именитых производителей.
То їм пощастило.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Копатыч

Зброяр
розглядаючи сучасну гладкоствольну зброю її огляди та відгуки в неті, виникає питання а це не занадто придбати той же фабарм елос в магазині а потім мати головну біль окрім мінус 1300$ з кишені!?
Ремонт сразуж після купівлі. То це нормальна традиція придбав-ремонтуй, та ну ....
У Вас есть конкретный случай? или Вы просто пописать?
Правильно написал Сергей, приведите "примеры" .... ( Борисовича, с Меркелем - не рассматриваем )
вы лично "выкинули" 1300 бакинских ???????
я купил НОВЫЙ !!!!!! Франки, за 6 лет - открутился и потерялся винтик, который держит "отражатель гильз" ......, это НЕ проблема ( кому интересно, подходит с электрических розеток ) ....
ждем РЕАЛЬНЫЕ примеры, а не просто :confused::confused::confused::confused::confused: бла, бла, бла .....
 

senya 2011

Мисливець
Правильно написал Сергей, приведите "примеры" .... ( Борисовича, с Меркелем - не рассматриваем )
вы лично "выкинули" 1300 бакинских ???????
я купил НОВЫЙ !!!!!! Франки, за 6 лет - открутился и потерялся винтик, который держит "отражатель гильз" ......, это НЕ проблема ( кому интересно, подходит с электрических розеток ) ....
ждем РЕАЛЬНЫЕ примеры, а не просто :confused::confused::confused::confused::confused: бла, бла, бла .....
Правильно написал Сергей, приведите "примеры" .... ( Борисовича, с Меркелем - не рассматриваем )
вы лично "выкинули" 1300 бакинских ???????
я купил НОВЫЙ !!!!!! Франки, за 6 лет - открутился и потерялся винтик, который держит "отражатель гильз" ......, это НЕ проблема ( кому интересно, подходит с электрических розеток ) ....
ждем РЕАЛЬНЫЕ примеры, а не просто :confused::confused::confused::confused::confused: бла, бла, бла .....
Колега, ви так 5 коп щоб було? Читайте уважно, єксплуатація особиста тут нідочого. Мова йде за проблеми після купівлі.
 

Копатыч

Зброяр
Так вы приведите пример ( живой ), проблем после приобретения .........
свою "проблему", после покупки, я описал ....... от вас, только ....... седьмая вода, на киселе ......
Как говорил Бывалый ( Моргунов ) - это не серьезно :cool: ........
 

senya 2011

Мисливець
То
Так вы приведите пример ( живой ), проблем после приобретения .........
свою "проблему", после покупки, я описал ....... от вас, только ....... седьмая вода, на киселе ......
Как говорил Бывалый ( Моргунов ) - это не серьезно :cool: ........
То може якось сам вирішу .... Коли вже що то звернусь за порадою, чи як ???
 

Копатыч

Зброяр
То може якось сам вирішу ....
Так а Тему, зачем создавать???????
Будет " поломка", создавайте ........, а так, НЕ СЕРЬЕЗНО .........
Не трудитесь, отвечать на надо ......., я ухожу из темы ...... не интересно.
 

senya 2011

Мисливець
Так а Тему, зачем создавать???????
Будет " поломка", создавайте ........, а так, НЕ СЕРЬЕЗНО .........
Не трудитесь, отвечать на надо ......., я ухожу из темы ...... не интересно.
Суть теми в тому, що коли придбаєте абсолютно нову рушницю вас може очікувати не лише радість але й "побічний єфект".
 
Зверху