Причины браконьерства?

Виталя

Снайпер
Не закони , а їх виконання! Чому водій авто з країн колишнього СРСР за кордоном веде себе "тихіше трави" по всіх "параметрах" , а вдома "море по коліно" хоча закони є також достатньо суворі, але їх виконання .... бажає бути кращим. А от ви, бачу, закликаєте знову йти в колгосп. Так, чимало з нас вийшли з колгоспів, та от колгоспи на жаль, з багатьох ніяк не вийдуть...
А как вы предлагаете выйти с этой ситуации?
 

иж 18

Слідопит
Так в європі мисливці і не полюють за мясом забрати можна тільки трофей а за решту якщо хтось хоче забрати треба платити за кожен кг але уявіть собі якщо за 2 3 загона падає з 25 штук кабана ще до цього 5 6 кіз що з цим робити ? Тому створені спеціальні магазини в лістнитсвах для подальшої реалізації.В Україні ліси пусті вибете все

Тому що закони ще з ссср і ніхто їх не хоче міняти
Я на копыто пока не охотился, но в планах есть, так и у нас за каждый кг мяса добытого зверя нужно платить плюс лицензия
 

HOWA

Слідопит
А как вы предлагаете выйти с этой ситуации?
Не знаю.
Я на копыто пока не охотился, но в планах есть, так и у нас за каждый кг мяса добытого зверя нужно платить плюс лицензия
Ліцензія коштує не так і багато. Послуги та кілограми м'яса тягнуть добряче. Але є чимало "колгоспників" які ні за що не хочуть платити! Ні копійки! Промовляючи з екранів телевізорів про рівність всіх перед Законом. Я думаю мене зрозуміли хто то такі.
 

иж 18

Слідопит
В Украине, за Одесскую область сейчас говорю. Это не в уор угодьях, в уор угодьях у нас леса нет, и копыто тоже. В лесхозе. Да и в других угодьях нашей большой станы есть ценники в интернети на охоту на копыто, всё очень подробно расписано
 
Останнє редагування:

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Так в європі мисливці і не полюють за мясом забрати можна тільки трофей а за решту якщо хтось хоче забрати треба платити за кожен кг але уявіть собі якщо за 2 3 загона падає з 25 штук кабана ще до цього 5 6 кіз що з цим робити ? Тому створені спеціальні магазини в лістнитсвах для подальшої реалізації.В Україні ліси пусті вибете все

Тому що закони ще з ссср і ніхто їх не хоче міняти
В профильном законе для Вас всё написано. Нужно только немного почитать..
/////////
Стаття 35. Продукція полювання, мисливські трофеї

Перната дичина та хутрові звірі, а також субпродукти копитних тварин, добутих мисливцем під час полювання в установленому цим Законом порядку, є власністю мисливця.

Шкури, м'ясо, роги та ікла копитних тварин, добутих у процесі полювання, а також відловлені живі тварини здаються користувачеві мисливських угідь. Учасники полювання мають переважне право на придбання цієї продукції.

При цьому м'ясо копитних тварин може реалізовуватися учасникам полювання із знижкою до 30 відсотків (частка мисливця).

Підлягають обов'язковій здачі користувачеві мисливських угідь зібрані скинуті роги лані, оленя, козулі, лося, загиблі тварини або їх частини, а також відловлені хворі чи травмовані живі тварини.

Користувач мисливських угідь з дозволу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері ветеринарної медицини, має право самостійно реалізовувати зазначену продукцію полювання (у тому числі мисливські трофеї) або здійснювати її переробку за наявності документів, що засвідчують законність її набуття, у порядку, встановленому законодавством.
///////////
 

HOWA

Слідопит
Потрібно брати угіддя і господарювати так це час ,кошти і багато роботи а як ви хотіли надієтесь на те що звір сам розведеться ну і звичайно міняти закони
В першу чергу - всім виконувати діючі закони.
 

Виталя

Снайпер
Потрібно брати угіддя і господарювати так це час ,кошти і багато роботи а як ви хотіли надієтесь на те що звір сам розведеться ну і звичайно міняти закони
Я так понимаю Вы имеете ввиду с УТМРских земель, сделать ЧОХ. И там заниматься разведением зверя,и менять там законы.
 

Виталя

Снайпер
Ну це дорого в європі мисливці в колективі платять внески десь в районі 500€ щорічно ,плюс вишки солонці кормушки або купляють або роблять самі і не залежно хто ти хірург чи суддя а ще платтять збитки фермерам за це що полюють не платять але забрати можуть роги ікла за все решта треба платити .В лісах є лісова поліція плюс камери на кожному кроці
Ну тогда и зарплаты тоже нужно европейские, а то условия европейские, а зарплаты Украинские. Непорядок выходит!
 

Виталя

Снайпер

Respekto

Мисливець
Шановний Gogi . Більшість коллективних угіддь які належали коллективам УТМР, тов. Динамо, Товариству військових мисливців, Мінлісгоспу давно передані чи віддані в приватну власність. Ви про це ніколи чули? Але і в 25-30 % (а можливо й більше) тих приватних угідь, господарств справи не є зеєр гуд... Запитання до Вас, як Ви думаєте чому?
Так і є.

Більшість угідь розікрали. Подивіться шо лишилося в УТМР для простих мисливців? Візьміть відкрийте карту і подивіться - до прикладу може бути любий район Київської області, бо по інших я мало вивчав. Макарівський, Іванківський, шо залишилося? 20% від того шо було? А в ЧОХах хто знає шо робиться? Ніфіга ви не знаєте скільки вибито і чого, і ким.

Тоя не Вам персонально, а в підтверження.
 

Respekto

Мисливець
А пану Gogi я скажу, шо ваш набутий там досвід ще може знадобитися тут, але зараз то буде пальцем в небо. Бо ви шукаєте провину в мисливцях, а це не так. Ну скажімо, не зовсім в них або не тільки в них. Ы не вони на першому місці.
 

HOWA

Слідопит
Внимательно читаем тот текст. Особенно о дате - 23.01.2021. Теперь что говорит Закон Про мисливське господарство та полювання, ст.19 .... "на самок лані, оленів європейського і плямистого, козулі, лося, муфлона, кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування, - у вересні - грудні"; и далее по тексту: .... "Строки полювання (конкретна дата відкриття та закриття полювання на певний вид мисливських тварин, дні полювання протягом тижня) та порядок його здійснення, а також норма добування мисливських тварин визначаються користувачем мисливських угідь у межах строків, визначених цим Законом"... На копытних охота заканчивается 31.12.2020г. Я чего то недопонимаю? Что-то там не так как подал автор - Александр Стариков.
 

Виталя

Снайпер
Внимательно читаем тот текст
"на самок лані, оленів європейського і плямистого, козулі, лося, муфлона, кабана та їх молодняк
А охота производилась на кабана (самец молодняк.)

И что побили егеря,вы поддерживаете? Ну понятно что вы противник УТМР. Я чуть выше писал что нужно сделать.

Вот я купил календарь в этом году УТМР. Так вот что там можно в январе стрелять.
IMG_20210201_195959.jpg
Или они там тоже невнимательные?
 
Зверху