Прицільне око і ведуча рука не співпадають.

@rtem

Мисливець
996dd48f0fd4.jpg
5b20edfa71db.jpg
Решение сей беды, старо и известно. Долго гадали что за кроказябра, но это именно то, что нужно правше с левым ведущим глазом, ну или наоборот
 

Vov-1

Зброяр
Переглянути вкладення 568713 Переглянути вкладення 568714 Решение сей беды, старо и известно. Долго гадали что за кроказябра, но это именно то, что нужно правше с левым ведущим глазом, ну или наоборот
Так то воно,так.Але з таким прикладом,при пострілі ,стволи буде відкидати вбік.При слідуючому пострілі потрібен час,щоб повернути стволи на лінію прицілювання.Віддача йде лінійно,а тут приклад зміщенний з ,,лінії" стволів...Якось так,своїми словами:oops::oops::).Імхо.
 

1.11

Слідопит
Наскільки я розумію, проблема не одинична.
З двома відкритими очима стріляю "пану Богу в вікна", з одним неможна оцінити дистанцію.
З лівого плеча незручно.
Може хто знає як з цим боротись, поділіться!
Як на мене, це психологічна маячня. Я розумію, коли людина лівша і лівша у всьому. Все інше це надумано. Одним з таких прикладів є звичайний бінокль. Всі біноклі, що пройшли через мої руки, а їх декілька тисяч, мають налаштування окуляра тільки на одне - Праве око. Ліве око підлаштовується мізком. Так що, лівоокі нічого не побачать? Виключення складають польові біноклі - наявність налаштування на обох окулярах.
Я робив спроби стріляти з лівого плеча також. Дискомфорт і промахи спочатку, а потім більш менш.
Це моя думка, що підтверджена практикою і досвідом, і прошу мене не коментувати з переходом на особистість.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Всі біноклі, що пройшли через мої руки, а їх декілька тисяч, мають налаштування окуляра тільки на одне - Праве око. Ліве око підлаштовується мізком. Так що, лівоокі нічого не побачать? Виключення складають польові біноклі - наявність налаштування на обох окулярах.
Ліве око підлаштовується не мізком :D
Ліве око підлаштовується центральним колесом фокусування на свою оптимальну різкість.
Потім праве підлаштовується так само своїм правим окуляром.
Потім змінюючи фокус лише центральним колесом фокусування ми бачимо обома очима цілісну картинку без будь яких спотворень.
Це зроблено спеціально на випадок, коли у людини є відмінність в оптичній силі між очима.
 
Останнє редагування:

1.11

Слідопит
Ліве око підлаштовується не мізком
Ви впевнені?
Інший аксіомний приклад - окуляри мають одне скло "правильне" інше скло "не правильне". Якщо одягнути такі окуляри, то людина буде бачити добре, але через деякий час почне сильно боліти голова (збільшення кровяного тиску) тому, що мозок буде підтягувати око з "неправильним" склом до "правильного". І не має значення яке око відоме.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Ви впевнені?
Інший аксіомний приклад - окуляри мають одне скло "правильне" інше скло "не правильне". Якщо одягнути такі окуляри, то людина буде бачити добре, але через деякий час почне сильно боліти голова (збільшення кровяного тиску) тому, що мозок буде підтягувати око з "неправильним" склом до "правильного". І не має значення яке око відоме.
Я дуже впєвнений.
І без всяких ваших пєдій..
Тому що так воно і є.
Вибираємо який-небудь об'єкт і центральною тягою налаштовуємо фокус на цей об'єкт для лівого ока. Я заплющую очі по черзі, хоча інструкцій пише, що правильно закривати відповідний об'єктив для кожного ока. Але це таке..
Потім заплющую ліве око, відкриваю праве і налаштовую діоптричне підлаштування саме під праве око. Потім відкриваю очі, і о небо! - бачу ідеальну картинку обома очима без будь-яких спотворень.
Все, бінокль налаштований під мене, під мої очі.
І потім рухаючи лише центральне колесо, яке рухає обидва канали, я змінюю налаштування фокусування в залежності від необхідності при спогляданні об'єктів на різній віддалі, що відповідно, вимагає зміни фокусування.
А голова болітиме через перенапруження м'язів того ока, яке має неналежне діоптричне налаштування і буде намагатися це компенсувати напруженням своїх м'язів.
Але я не знаю скільки це потрібно витріщатися в розладнаний, чи вірніше не налаштований під себе оптичний пристрій, щоб почала боліти голова.
І навіщо?
Різниця навіть в чверть діоптрії відчувається суттєво і одразу. І відчувається як суттєвий дискомфорт.
Як це можна не відчувати аж доки заболить голова, чи не розуміти, чи терпіти, я не збагну..
 

1.11

Слідопит
Я дуже впєвнений.
І без всяких ваших пєдій..
Тому що так воно і є.
Вибираємо який-небудь об'єкт і центральною тягою налаштовуємо фокус на цей об'єкт для лівого ока. Я заплющую очі по черзі, хоча інструкцій пише, що правильно закривати відповідний об'єктив для кожного ока. Але це таке..
Потім заплющую ліве око, відкриваю праве і налаштовую діоптричне підлаштування саме під праве око. Потім відкриваю очі, і о небо! - бачу ідеальну картинку обома очима без будь-яких спотворень.
Все, бінокль налаштований під мене, під мої очі.
І потім рухаючи лише центральне колесо, яке рухає обидва канали, я змінюю налаштування фокусування в залежності від необхідності при спогляданні об'єктів на різній віддалі, що відповідно, вимагає зміни фокусування.
А голова болітиме через перенапруження м'язів того ока, яке має неналежне діоптричне налаштування і буде намагатися це компенсувати напруженням своїх м'язів.
Але я не знаю скільки це потрібно витріщатися в розладнаний, чи вірніше не налаштований під себе оптичний пристрій, щоб почала боліти голова.
І навіщо?
Різниця навіть в чверть діоптрії відчувається суттєво і одразу. І відчувається як суттєвий дискомфорт.
Як це можна не відчувати аж доки заболить голова, чи не розуміти, чи терпіти, я не збагну..
 

Корнилов

Снайпер
Як на мене, це психологічна маячня. Я розумію, коли людина лівша і лівша у всьому. Все інше це надумано. Одним з таких прикладів є звичайний бінокль. Всі біноклі, що пройшли через мої руки, а їх декілька тисяч, мають налаштування окуляра тільки на одне - Праве око. Ліве око підлаштовується мізком. Так що, лівоокі нічого не побачать? Виключення складають польові біноклі - наявність налаштування на обох окулярах.
Я робив спроби стріляти з лівого плеча також. Дискомфорт і промахи спочатку, а потім більш менш.
Це моя думка, що підтверджена практикою і досвідом, і прошу мене не коментувати з переходом на особистість.
Дяди Коли, уже больше года нету с нами:(:(:(
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Круто ружжо прогнулось!:eek:
У меня тоже ведущий левый глаз при правой руке. Всю жизнь прострелял и нормально! В том числе и пулевой занимался. Правда, стрелять из горизонталки було сложновато, а из вертикалки - нормально!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну. сначала как все - с одним. А потом второй стал приоткрывать все шире - увеличивалась возможность бинокулярного зрения.
 
  • Like
Reactions: pio

pio

Мисливець
Ну. сначала как все - с одним. А потом второй стал приоткрывать все шире - увеличивалась возможность бинокулярного зрения.
Я почему спрашиваю, пробовал вскидывать с отрытыми двумя глазами, но часто не в ту точку целюсь как вижу по мушке. Вы говорите что можно попробовать второй глаз только чуть приоткрыть, правильно?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, во втором глазе есть смысл со многих сторон. Но сразу его использовать иногда сложно, надо привыкнуть и научиться!
Но, вообще-то, все у всех довольно индивидуально
 
  • Like
Reactions: pio

ТАР

Снайпер
Я почему спрашиваю, пробовал вскидывать с отрытыми двумя глазами, но часто не в ту точку целюсь как вижу по мушке. Вы говорите что можно попробовать второй глаз только чуть приоткрыть, правильно?
Выберите маленький недвижимый предмет, сосредоточьтесь на нем, тем глазом которым целитесь, второй закрыт. Не теряя концентрации на предмете откройте второй глаз, можно снова закрыть -открыть но нельзя терять концентрации на предмете.Как-то так своими словами) . Дальше берете в две руки ружье, концнтрируетесь на предмете и не отвлекаясь вкладываете ружье в плече, важно не терять концентрацию с предмета и не отвлекаться на мушку . Вы будете как бы видеть прозрачную планку и держать предмет на мушке и вторым второстепенным глазом будете видеть свои стволы. Закроете второй глаз и поймёте как Вы целитесь. Важно не отвлекаться от точки прицеливания ни на что.
 
Зверху